filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Miłość w świecie bez internetu w nowej filipińskiej produkcji dla Neflixa 0

Netflix nabył nowy filipiński rom-com pt. The Girl Allergic to WiFi. Dziwaczna komedia od Juna Roblesa Lany dołącza do rosnącej liczby treści z Azji Południowo-Wschodniej na platformie.

Ekscentryczna produkcja o oryginalnym tytule Ang Babaeng Allergic Sa WiFi okazała się hitem w swoim kraju, dzięki ciekawej idei zawartej w opowieści o uroczej nastolatce, która ze względu na stan zdrowia nie może korzystać z Internetu.

Film wyreżyserowany przez uznanego autorka filmowego Juna Roblesa Lanę (Die Beautiful) koncentruje się wokół trudów życia i miłości, z jakimi mierzy się młoda dziewczyna ze zdiagnozowanym zaburzeniem nadwrażliwości elektromagnetycznej (EHS) – co oznacza, że ​​musi pozbyć się z otoczenia wszystkich elektronicznych gadżetów.

Jestem podekscytowany, że nasz film dotrze do zróżnicowanej publiczności Netflixa. Młodsi widzowie być może odnajdą w bohaterach samych siebie i zastanowią się, co by było gdyby zostali nagle odłączeni od cyfrowego świata. Tymczasem starsi poczują tęsknotę i ujrzą, że prawdziwe życie i miłość przetrwają bez otaczającej nas technologii.

powiedział reżyser

The Girl Allergic to WiFi został wyprodukowany przez Cignal Entertainment, October Train Films i The IdeaFirst Company, a jego premiera odbyła się podczas Festiwalu Filmowego na Filipinach w 2018 roku.

Przejęcie filmu przez popularną platformę streamingową jest ostatnim krokiem w celu pogłębienia katalogu treści wprost z Azji Południowo-Wschodniej, a zwłaszcza z Filipin. Inne filipińskie filmy nabyte przez Netlixa w ubiegłym roku to thriller w reżyserii Yama Laranasa pt. "Aurora", krajowy przebój Mikhaila Reda pt. Szkoła grozy oraz zeszłoroczny BuyBust od Erika Matti.

W filmie występują Sue Ramirez, Jameson Blake i Markus Paterson. Netlixowa premiera filmu planowana jest na 21 sierpnia.

Źrodło: thehollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…