Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fabijański i Schuchardt na zdjęciach z filmu 'Psy 3. W imię zasad' 0

W tym filmie nie ma grzecznych chłopców! Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt w obsadzie Psy 3. W imię zasad.

fot. Bartek Mrozowski / materiały prasowe Kino Świat

Rośnie w siłę obsada filmu Psy 3. W imię zasad w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Do ujawnionych dotychczas aktorów Bogusława Lindy, Cezarego Pazury i Marcina Dorocińskiego dołączyli Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt.

"Psy" i "Psy 2" to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać!

mówi Tomasz Schuchardt

fot. Bartek Mrozowski

Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co "Psy" zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców!

dodaje Sebastian Fabijański

fot. Bartek Mrozowski

Trwają zdjęcia do filmu Psy 3. W imię zasad w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku. W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego" Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Partnerują im: Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt. Kolejne nazwiska obsady poznamy wkrótce.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

No i to jest njus! Na takie wieści czekałem ;)                
Oj, zaraz, żeby tylko nic nie spaprali, ale Boguś wygląda na tym fotosie… miszcz ;D           

Proszę czekać…