filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Ekipa serialu 'Atlanta' nakręci 2 sezony z rzędu 0

Donald Glover i zespół serialu Atlanta nakręcą dwa 8-odcinkowe sezony wiosną 2020 roku.

Premiera nowych odcinków Atlanty jest jeszcze odległa, ale czas oczekiwania między sezonami 3 i 4 będzie znacznie krótszy. Nagrodzony statuetką Emmy serial komediowy, dwa kolejne sezony wypuści jeden po drugim, ponieważ ekipa postanowiła potraktować je jako jednolity projekt.

Serial zdobył ogromne uznanie wśród krytyków filmowych. Cóż więcej mogę dodać… To dzięki naszej wspaniałej ekipie i świetnej obsadzie, która stworzyła jedną z najbardziej oryginalnych, innowacyjnych historii tego pokolenia. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być ich partnerami.

powiedział w oświadczeniu Eric Schrier, prezes FX Entertainment

Fabuła serialu opiera się na tematyce krążącej wokół hip-hopu. Główny bohater, Earnest "Earn" Marks (Donald Glover), rezygnuje z college’u i postanawia wypłynąć na szerokie wody biznesu muzycznego. Obejmuje stanowisko menadżera swojego kuzyna, który stał się gwiazdą rapu. Po czasie uświadamia sobie jednak jak dużo ich dzieli, w szczególności jeśli chodzi o pogląd na sztukę, komercyjność i podejście do sukcesu. To, z jakimi sytuacjami i problemami musi zmierzyć się nie tylko głównych bohater, lecz również postaci poboczne, może okazać się zaskakujące i nieprzewidywalne.

Pierwotnie sezon 3 miał mieć premierę 7 czerwca 2018 roku, niecały miesiąc po zakończeniu sezonu 2, ale napięty harmonogram Glovera opóźniał produkcję, aż do tego momentu. Kolejne sezony będą również krótsze niż dwa poprzednie, które na swoim koncie mają pięć nagród Emmy, a także dwie nagrody Złotego Globu, dwie nagrody AFI, Peabody, PGA, WGA, TCA, NAACP i nagrody Critics ’Choice Awards.

Producentem serialu jest FX Productions. Na chwilę obecną data premiery sezonu 3 Atlanty jest nieznana.

Źrodło: Indiewire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…