Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mity, legendy i niespotykane zjawiska w nowym serialu Cartoon Network ''Victor i Valentino'' 0

Nadchodzi halloweenowa premiera w Cartoon Network! Niebawem widzowie poznają zawadiackich braci z serialu Victor i Valentino. Ich pełne tajemnic przygody w miasteczku Monte Macabre pojawią się na kanale już 28 października.

Nowy serial animowany Cartoon Network, którego autorem jest Diego Molano to prawdziwa gratka dla miłośników historii z dreszczykiem! Ta pełna akcji komediowo-przygodowa kreskówka opowiada o perypetiach dwóch przyrodnich, różniących się od siebie jak ogień i woda braci, Victora i Valentino. Bohaterowie spędzają wspólnie wakacje u swojej babci Chaty – surowej, ale życzliwej staruszki, która prowadzi mały biznes w swoim rodzinnym miasteczku Monte Macabre. Zaciekawieni lokalną kulturą, żądni przygód chłopcy nie cofną się przed żadną tajemnicą czy legendą! Nadprzyrodzone zjawiska, duchy mitycznych bogów oraz potwory mogłyby niektórych przyprawić o gęsią skórkę, jednak dla tej dwójki to codzienność.

Premiera nowego serialu Victor i Valentino już 28 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:15 w Cartoon Network.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…