Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

David Duchovny wystąpi w nowej wersji ''Szkoły czarownic'' 0

Sony Pictures przygotowuje się do realizacji nowej wersji klasycznego filmu fantasy z pogranicza kina grozy zatytułowanego Szkoła czarownic. Wytwórnia znalazła właśnie jedną z gwiazd produkcji, którą będzie David Duchovny.

Reboot Szkoły czarownic będzie śledził losy dziewczyny o imieniu Hannah, która jest szkolnym wyrzutkiem. Zaprzyjaźnia się ona z trzema młodymi kobietami zaczynającymi eksperymentować z czarami i magią. Paniom udaje się uwolnić tajemniczą moc, która z początku zdaje się polepszać jakość ich życia, jednak z czasem odkrywają jak wielkie koszta muszą przez to ponieść.

W obsadzie aktorskiej oprócz Davida Duchovny'ego, któremu największą sławę przyniosły role w serialach Z archiwum X, Miasteczko Twin Peaks oraz Californication są również Gideon Adlon, Lovie Simone, Zoey Luna, Cailee Spaeny i Nicholas Galitzine.

Produkcja powstanie dla Columbia Pictures i Blumhouse Production. Reżyserką oraz scenarzystką filmu jest Zoe Lister-Jones.

Oryginał z 1996 roku został nakręcony przez Andrew Fleminga, który przygotował również scenariusz. Pomagał mu przy tym Peter Filardi. W filmie z lat dziewięćdziesiątych w rolach głównych mieliśmy przyjemność zobaczyć Robin Tunney, Fairuzę Balk, Neve Campbell i Rachel True.

Czy myślicie, że reboot Szkoły czarownic to dobry pomysł?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…