Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Hopper żyje? Tajemnicze zdjęcie zza kulis 4. sezonu ''Stranger Things'' 0

Najnowsze zdjęcie zza kulis 4. sezonu Stranger Things może pozytywnie zaskoczyć fanów serialu. Wskazuje ono na obecność Jima Hoppera w nowych odcinkach. Czyżby postać przeżyła finał poprzedniej serii?

Stranger Things jest najpopularniejszym serialem na platformie Netflix. Dowodzi temu niedawne badanie, przeprowadzone przez serwis. Po produkcję oryginalną sięgnęło już 64 mln widzów na całym świecie. Nic dziwnego, że dla większości z nich los bohaterów nie jest obojętny. Spośród wszystkich postaci w serialu, największą popularnością cieszą się: Jim Hopper, Dustin Henderson oraz Eleven. Tym bardziej dramatyczny był finał 3. sezonu.

Stranger Things 3. sezon: co się stało z Hopperem?

Wątek nieokrzesanego szeryfa z Hawkins w 3. sezonie Stranger Things miał bardzo dramatyczne zakończenie. Bohater poświęcił życie, aby powstrzymać Rosjan i zamknąć portal do innego wymiaru. Czy Hopper faktycznie zginął? Miłośnicy serialu na całym świecie prowadzą spekulacje na ten temat.

Powstało wiele teorii przemawiających za tym, że Jim Hopper przeżył. Po pierwsze: nigdzie nie znaleziono ciała bohatera. Po drugie: scena po napisach dowodzi, że Rosjanie więżą w tajemniczej placówce badawczej pewnego Amerykanina. Czyżby był nim szeryf z Hawkins? Po trzecie: teaser 4. sezonu prawdopodobnie przedstawia zegarek Hoppera. I w końcu po czwarte: niedawno wyciekło niejednoznaczne zdjęcie z planu nadchodzących odcinków…

Zdjęcie zza kulis 4. sezonu Stranger Things:

zdjęcie zza kulis Stranger Things

Czy Jim Hopper przeżył?

Zdjęcie zza kulis 4. sezonu przedstawia charakterystyczny samochód szeryfa. Pojazd przebywał na planie zdjęciowym w miasteczku Rome w stanie Georgia. Wcale nie świadczy to, że bohater powróci w nadchodzących epizodach, chociaż dostaliśmy sposobność, aby tak uważać. Możliwe, że któraś z postaci przejęła Jeepa po "zmarłym" Hopperze.

Równocześnie zdjęcie potwierdza rozpoczęcie prac nad 4. sezonem Stranger Things. Fabuła nowych odcinków jest nieznana. Wiemy jedynie, że akcja osadzona zostanie poza granicami Hawkins. Niedawno twórcy zdradzili również inspiracje do nowych odcinków. Wśród nich znalazły się:

Stranger Things 4. sezon — pierwsza zapowiedź:

Stranger Things 4. sezon — kiedy premiera?

Data premiery 4. sezonu Stranger Things na platformie Netflix pozostaje nieznana.

Miłośnicy postaci Jima Hoppera mogą sięgnąć po powieść Stranger Things. Ciemność nad miastem. Jej głównym bohaterem jest właśnie nieokrzesany szeryf z popularnego serialu. Akcja książki poprzedza wydarzenia z pierwszego sezonu.

Źrodło: reddit.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…