Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Czy gruby Thor powróci w Love & Thunder ? 0

Pamiętacie brzuchatego i żłopiącego piwa Thora z Avengers: Koniec Gry ? Okazuje się że może to nie być koniec Boga Piorunów w wersji kanapowej. Amerykańskie portale podają, że Marvel Studio i Taika Waititi wciąż prowadzą rozmowy, o tym jak ma wyglądać przyszłość postaci granej przez Chrisa Hemswortha.

Niemałym zaskoczeniem była przemiana jakiej doznał jeden z głównych bohaterów ostatniej części Avengersów. Depresja i alkohol po porażce z Thanosem okazały się dla Thora drogą ucieczki i wielu fanów na całym świecie podczas seansu łapało się za głowę nad bolączką Boga Piorunów. Głównym pytaniem pojawiającym się w mediach jest, czy Thor powróci w tej samej postaci w Love and Thunder ? Na obecną chwile nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Reżyser i scenarzysta Taika Waititi tak wypowiada się o całej sprawie.

To ciągła debata, którą prowadzimy w studiu Marvela. Nie zapadła jeszcze decyzja po jakim upływie czasu od ostatniej części Avnegersów, mają się dziać wydarzenia w Thor: Love and Thunder.

Ciągłe wariacje i zmiany w osobowości Thora wychodzą na plus tej jednowymiarowo kreowanej postaci w początkowych częściach.

Taiki dodatkowo zapowiedział powrót do roli Korga, którego zagrał w Thor: Ragnarok. Jest to miła niespodzianka dla fanów po Avengers: Infinity War w którym to zapowiadało się że postać ta zginęła.

Premiera filmu jest zapowiedziana na listopad 2021 roku.

Źrodło: Movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…