Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Prace nad Ant-Man 3 rozpoczną się dopiero w 2021 roku 0

Według najświeższych informacji kolejna produkcja o Ant-Manie musi jeszcze trochę poczekać do następnej premiery. Wszyscy fani Paul Rudda w wersji Człowieka Mrówki muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ premiera trzeciej części planowana jest na 2022 rok.

Szef Marvel Studio Kevin Feige wypowiedział się bardzo tajemniczo o przyszłym projekcie.

Szachy zostały już bardzo dokładnie ułożone po Endgame. Niektórych pionków obecnie już nie ma na szachownicy, a inne pozostały. Resztę pokaże przyszłość.

Wszystko jednak wskazuje na rozpoczęte już małymi kroczkami prace nad kolejną częścią, czego zwiastunem jest utworzenie, około miesiąca temu, Pym Particles Productions III LLC. Jednak dopóki Kevin Feige nie potwierdzi tego na łamach prasy, film dopóty będzie bardzo cichą obietnicą.

Ant-Man i Ant-Man i Osa wyglądają 'skromnie' na tle swojej Marvelowej rodzinki w box office ze swoim 1,14 mld, lecz na pewno włodarze nie zrezygnują z jednego z pewnych źródeł dochodów. Scott Lang odegrał również kluczową role w Endgame i zapowiada się na to, że świat kwantowy może stanąć przed nim otworem, dając równocześnie bardzo dużo możliwości do stworzenia niezapomnianego filmu.

Będziemy was informować na bieżąco, a w międzyczasie możemy się podzielić informacją z twittera.

Źrodło: Movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…