Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Do obsady 'Jurassic World 3' dołącza gwiazda serialu 'Ona się doigra'! 0

Do obsady trzeciej części z serii 'Jurassic World' dołącza kolejna aktorka. Jak donosi portal Variety w jednej z głównych ról wystąpi DeWanda Wise. Nie ujawniono jednak w jaką postać się wcieli.

Aktorka ta znana jest z takich seriali jak 'Punkt zapalny', 'Ona się doigra', 'Underground' czy 'The Twilight Zone'. Rola w 'Jurassic World 3' będzie pierwszą jej rolą w tak wielkiej hollywoodzkiej produkcji, która być może otworzy jej drzwi do kolejnych.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że do obsady dołączył Mamoudou Athie, który również otrzymał jedną z głównych ról. Jak na razie wszelkie informacje odnośnie fabuły produkcji i ról nowych postaci utrzymywane są w tajemnicy.

W obsadzie 'Jurassic World 3' ponownie znaleźli się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. W nowej części znanej serii wystąpią również aktorzy znani z oryginalnego 'Parku Jurajskiego', a więc zobaczymy Laurę DernSama Neilla i Jeffa Goldbluma. Do reżyserowania powrócił Colin Trevorrow. Jest on także autorem scenariusza wraz z Emily Carmichael.

Premiera 'Jurassic World 3' planowana jest na 11 czerwca 2021 roku.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…