Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zostańcie w domu i oglądajcie Netflixa - poznajcie kwietniowe premiery 1

Zazwyczaj kwiecień należał do zająca wielkanocnego, jednak z powodu pandemii koronawirusa świat niestety musi nieco przystopować. Na szczęście Netflix przyniesie nam w kwietniu dużo filmowych i serialowych nowości: Tyler Rake: Ocalenie (w roli głównej Chris Hemsworth), czwarta część Domu z papieru, drugi sezon After Life czy wspaniała animacja dla całej rodziny pod tytułem Rodzeństwo Willoughby.

FILMY TYLKO NA NETFLIX

 • DOM Z PAPIERU: GLOBALNY FENOMEN
  Rzut oka za kulisy serialu Dom z papieru, którego bohaterowie – grupa rabusiów kierowanych przez Profesora – skradli serca widzów z całego świata. Premiera już 3 kwietnia na Netflix!
 • POKOCHAJ, POŚLUB, POWTÓRZ
  Jack przeżywa różne wersje tego samego dnia, próbując opanować problematycznych gości, wszechobecny chaos i potencjalny romans na ślubie swojej siostry. Premiera już 10 kwietnia na Netflix!
 • ZIEMIA I KREW
  Said od wielu lat prowadzi w Ardenach tartak, w którym zatrudnia byłych więźniów i młodocianych przestępców. Teraz musi jednak stawić czoła nieproszonym gościom. Premiera już 17 kwietnia na Netflix!
 • RODZEŃSTWO WILLOUGHBY
  Kiedy egoistyczni rodzicie Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak zaadaptować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów. Premiera już 22 kwietnia na Netflix!
 • TYLER RAKE: OCALENIE
  Nieustraszony najmenik (Chris Hemsworth) podejmuje się najbardziej niebezpiecznej misjiw swojej karierze – musi uratować porwanego syna pewnego biznesmena. Premiera już 24 kwietnia na Netflix!

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

 • DOM Z PAPIERU – część 4
  Profesor zaczyna realizować swój plan. Życie członków gangu, którzy muszą poradzić sobie z wrogami wewnątrz i na zewnątrz Banku Hiszpanii, wisi na włosku. Premiera już 3 kwietnia na Netflix!
 • EL DRAGÓN: POWRÓT WOJOWNIKA – sezon 2
  Śledztwo w sprawie bomby podsuwa Héctorowi wskazówkę dotyczącą śmierci siostry. Miguel szykuje się do produkcji nowego narkotyku, ale jego prototyp zostaje skradziony. Premiera już 17 kwietnia na Netflix!
 • ABSURDALNA PLANETA
  Narratorami tego zabawnego serialu naukowego, który bada życie niesamowitych zwierząt na Ziemi, są dziwaczne stworzenia i sama Matka Natura. Premiera już 22 kwietnia na Netflix!
 • AFTER LIFE – sezon 2
  Tony nadal przeżywa żałobę po śmierci żony, jednak udaje mu się zbliżyć do otaczających go przyjaciół, z których każdy zmaga się z własnymi problemami. Sytuacji nie poprawia fakt, że ich gazeta może zostać zamknięta. Premiera już 24 kwietnia na Netflix!
 • JESZCZE NIGDY…
  Mindy Kaling prezentuje inspirowany własną młodością serial komediowy o dorastaniu pochodzącej z Indii dziewczyny, która urodziła się już jako Amerykanka. Premiera już 27 kwietnia na Netflix!
 • THE FOREST OF LOVE: DEEP CUT
  Nic nie jest oczywiste, kiedy charyzmatyczny oszust i początkujący filmowcy wkraczają do życia dwóch emocjonalnie poturbowanych kobiet. Premiera już 30 kwietnia na Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…