Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowe podejście do tematu panowania Katarzyny II Wielkiej. Zwiastun ''The Great''. 0

Hulu zaprezentowało oficjalny zwiastun swojej limitowanej serii poświęconej początku panowania carycy Katarzyny II Wielkiej w Rosji. Zobaczcie poniższą zapowiedź The Great.

Produkcja będzie lekką satyrą na życie Katarzyny II Wielkiej, najdłużej panującej kobiety w historii Rosji. Serial nie ma być skierowany na jeden konkrety gatunek oraz jest określany jako anty-historyczny. Jak ujawniają twórcy ujrzymy świeże i humorystyczne podejście do tak często już opowiadanego tematu. Dzięki temu, iż serial nie będzie odwzorowywał dokładnie historycznych wydarzeń twórcy mogą poeksperymentować. Co z tego wyjdzie dowiemy się już niedługo. Premiera serialu zaplanowana jest na 15 maja br.

Młoda Katarzyna, mająca nadzieję na znalezienie miłości i radości, trafia do niebezpiecznego, zdeprawowanego i zacofanego świata, który obiecuje zmienić. Jedyne, co musi zrobić, to zabić swojego męża, pokonać kościół, wywieść w pole wojsko i przekonać do siebie dwór. Serial ten to nowoczesna opowieść, która pokaże wiele ról, jakie grała tytułowa bohaterka w swoim życiu: kochankę, nauczycielkę, władczynię, przyjaciółkę i wojowniczkę.

Twórcą serialu jest Tony McNamara odpowiedzialny za scenariusz filmu Faworyta. Reżyserią z kolei zajął się Matt Shakman, a za produkcje odpowiada Marian MacGowan. W głównych rolach występują Elle Fanning jako caryca Katarzyna II Wielka oraz Nicholas Hoult jako car Piotr. W pozostałej obsadzie znaleźli się Phoebe Fox, Adam Godley, Gwilym Lee, Charity Wakefield, Douglas Hodge i Sacha Dhawan.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Hmmmm…. ta nowa platforma może zacząć z wysokiego "C". Wierzę, że Elle bardzo fajnie rozwija swoją karierę i mądrze dobiera role, więc nie firmowała by jakiegoś nieudanego eksperymentu.

Proszę czekać…