Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera "Wonder Woman 1984" zostaje przesunięta na późniejszy termin 0

Podobnie, jak wiele innych widowisk Wonder Woman 1984 trafi do kin nieco później. Opóźnienie spowodowane jest pandemią koronawirusa na świecie.

Włodarze wytwórni Warner Bros. Pictures podjęli jedną możliwą decyzję i zdecydowali się na przesunięcie premiery filmu Wonder Woman 1984 na późniejszy termin. Pierwotnie widowisko należące do DC Extended Universe miało trafić na ekrany w czerwcu. Nowa data premiery została ustalona na 14 sierpnia 2020 rok. Mimo wszystko sporo osób zastanawia się czy Warner Bros. Pictures nie podało zbyt wczesnego terminu.

W ostatnich dniach spekulowano nad ewentualnym zaprezentowaniu widowiska za pośrednictwem VOD. Ostatecznie jednak włodarze studia nie zdecydowali się na ten krok. I wydaje się, że jest to słuszne podejście, ponieważ filmy takie, jak Wonder Woman 1984 zostały stworzone do oglądania na kinowych ekranach.

Dodatkowo reżyserka filmu Patty Jenkins zaprezentowała nowy ruchomy plakat promujący film. Oprócz tego twórczyni potwierdziła nową datę premiery:

Tym samym Warner Bros. Pictures będzie miał nieco więcej czasu na dalszą promocję filmu. Możliwe, że producenci zdecydują się na pokazanie kolejnego zwiastuna widowiska o amazońskiej wojowniczce.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

jedyna możliwa decyzja – bez jaj Gracjan – głupie i nieprawdziwe zdanie. Jedyna słuszna, jedyna podyktowana chęcią zysku, jedyna, która miała sens – to z pewnością dałoby się obronić. Natomiast "jedyna słuszna" jest ignorancja, brak pomyślunku i widzenia szerokokątnego ;-)

Proszę czekać…