Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Ciche miejsce 2'' i inne filmy Paramount Pictures otrzymują nowe daty swoich premier 0

Paramount Pictures wyznaczyło nowe daty premier trzech swoich filmów. Na szczęście każdy z nich zobaczymy jeszcze w tym roku, a mowa o Top Gun: Maverick, Cichym miejscu 2 i animacji SpongeBob Film: Na ratunek.

fot. materiały prasowe

Top Gun: Maverick to bardzo długo oczekiwana kontynuacja filmu Top Gun. Jego premiera miała odbyć się 24 czerwca br. Nową datą jest 23 grudnia 2020 roku. W ten sam weekend zadebiutować miał film The Tomorrow War z Chrisem Prattem, jednak został wyparty z harmonogramu. Jak na razie nie ustalono jeszcze kiedy w takim razie pojawi się w kinach.

Z kolei na kontynuację hitowego horroru Ciche miejsce z 2018 roku w reżyserii Johna Krasinskiego musimy poczekać jeszcze prawie pół roku. Produkcja ta zadebiutować miała w połowie marca. Jej nową datą premiery jest 4 września br. Miejmy nadzieję, że to data ostateczna i nareszcie uda nam się poznać kolejne próby przeżycia Evelyn i jej rodziny w świecie opanowanym przez śmiercionośne stworzenia.

Fani przygód SpongeBoba również muszą uzbroić się w cierpliwość. SpongeBob Film: Na ratunek na wielkim szklanym ekranie pojawi się wraz z końcem lipca. Data premiery tej animacji przełożona została z 22 maja na 31 lipca br. W kolejnym filmie o swoich przygodach SpongeBob będzie musiał dokonać szokujących zmian. Opuści bowiem swoje ukochane Bikini Dolne i wyruszy na pomoc Gacusiowi, swojemu najlepszemu przyjacielowi.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…