Premierowy zwiastun "Krapopolis" nowego serialu twórcy "Rick i Morty" 0
Prezentujemy zwiastun Krapopolis nadchodzącej animowanej serii komediowej od Dana Harmona znanego z produkcji Rick i Morty.

Serial będzie miał swoją premierę w Fox z dwuodcinkowym odcinkiem specjalnym w niedzielę, 24 września. Następnie, począwszy od niedzieli, 1 października, Krapopolis dołączy do bloku sieci Animation Domination. Zostanie wyemitowany po The Simpsons.
Krapopolis rozgrywa się w mitycznej starożytnej Grecji. Opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny ludzi, bogów i potworów, która próbuje swoich sił w kierowaniu pierwszymi miastami na świecie – to znaczy bez prób wzajemnego zabijania się.
Co ciekawe Krapopolis został już przedłużony o dwa dodatkowe sezony. Głosu postaciom użyczą Hannah Waddingham, Richarda Ayoade, Matta Berry'ego, Pam Murphy i Duncana Trussella. Twórcą i producentem wykonawczym jest Harmon. Serial jest produkowany przez należącą do Foxa firmę Bento Box Entertainment. Jordan Young jest showrunnerem pierwszego sezonu. Alex Rubens będzie showrunnerem drugiego i trzeciego sezonu.
Źrodło: comingsoon
Komentarze 0