Chad Michael Murray zachwyca się sequelem "Zakręconego piątku" 0
Chad Michael Murray, który po latach powraca do roli Jake’a w sequelu komedii Zakręcony piątek, w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów wyraził swoją wdzięczność za angaż oraz zasugerował, że przedstawiona w filmie historia będzie lepsza niż w oryginale, a to dzięki wspaniałej, wręcz namacalnej chemii między aktorami.

Murray zapytany o angaż w filmie Freaky Friday powiedział, że czuje się „błogosławiony” mogąc brać w tym udział. Zauważył również, że czuł się tak, jakby prawie nie minął czas od oryginału do sequela.
Mogę tylko powiedzieć, że czuję się po prostu błogosławiony. Wiesz, czuję się błogosławiony, że miałem okazję pracować z Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan 22 lata temu, a potem wchodzimy na plan. Wydawało mi się, że to dziwne, ponieważ miałem wrażenie jakby nie minął żaden czas, a jednocześnie mieliśmy „całe życie” między pierwszym, a drugim filmem
Cieszę się, że miałem okazję wrócić, założyć ponownie ubrania Jake’a i zdecydować, co Jake zrobił ze swoim życiem przez ostatnie 22 lata. Tak się złożyło, że moje włosy znów były długie. Nie miałem tego długo i nagle pomyślałem: O tak, to jest ten czas
Akcja Freaky Friday rozgrywać ma się wiele lat po tym, jak Tess i Anna zamieniły się ciałami i przeszły kryzys tożsamości co ostatecznie pozwoli im zrozumieć siebie nawzajem. Anna ma teraz własną córkę, a wkrótce będzie mieć i pasierbicę. Pokonując niezliczone wyzwania, jakie wiążą się z połączeniem dwóch rodzin, Tess i Anna odkrywają, że piorun rzeczywiście może uderzyć dwa razy. Po raz kolejny dojdzie do zamiany ciał.
Freakier Friday trafi do kin 8 sierpnia 2025 roku.
Źrodło: ComingSoon
Komentarze 0