Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bolesław Pawica | ||
Jarosław Szoda | ||
Paweł Kloc
(drugi reżyser)
|
||
Elżbieta Turska
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Grzegorz Łoszewski
(pomysłodawca)
|
||
Agata Collin
(tłumaczenie)
|
||
Mitko Panov | ||
Agnieszka Szypielewicz
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Anna Winnicka
kierownik produkcji
|
||
Maria Blicharska
producent wykonawczy
|
||
Jarosław Szoda
producent
|
||
Bolesław Pawica
producent
|
||
Sławomir Jóźwik
współproducent
|
||
Tomas Eskilsson
współproducent
|
||
Fredrik Zander
współproducent
|
||
Maciej Zawadzki
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Katia Mandez Best
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maciej Hamela
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Magdalena Raczkowska
współproducent
|
||
Andrzej Stempowski
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ali Ibragimov
Mahmud Gamzatov, ojciec Uriki i Hasima
|
||
Franciszek Trzeciak
Kierownik izby wytrzeźwień
|
7,0
|
|
Witold Wieliński
Taksówkarz
|
||
Jean Cloud Denue
Francuski konduktor
|
||
Anna Kociarz
Sprzedawczyni w sklepie spożywczym
|
||
Olga Sarzyńska
Sprzedawczyni w sklepie obuwniczym
|
||
Lech Dyblik
Pacjent
|
6,9
|
|
Krzysztof Ogłoza
Pacjent
|
||
Katarzyna Bargiełowska
Zośka
|
6,0
|
|
Ryszard Kotys
Kierownik domu opieki
|
7,3
|
|
Tomasz Kubiatowicz
Ochroniarz
|
||
Olga Miłaszewska
Kobieta w domu opieki
|
||
Jerzy Matula
Lokator domu opieki
|
6,0
|
|
Agnieszka Gąsior
Dziewczyna z baru
|
||
Paweł Kloc
Brat Mahmuda
|
||
David Serero
Brat Mahmuda
|
||
Sylvie Marques
Żona Mahmuda
|
||
Borys Szyc
Stefan
|
6,7
|
|
Sonia Mietielica
Urika
|
6,5
|
|
Roman Gonczuk
Hasim
|
||
Joanna Szczepkowska
Lekarka
|
||
Mariusz Benoit
Zbyszek
|
7,1
|
|
Piotr Borowski
Czarny
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jarosław Szoda | ||
Andrzej Borkowski
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Owczarek
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Adam Nordén | ||
Íris Kjaernested | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anna Englert |
6,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Krzysztof Szpetmański |
8,0
|
|
Paweł Gładyś
(współmontażysta)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Adriana Klemenska
charakteryzator
|
||
Natalia Król
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Joanna Kaczyńska
scenograf
|
||
Andrzej Banach
rekwizytor
|
||
Dariusz Lipiński
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mateusz Adamczyk
dźwięk
|
||
Thomas Huhn
nadzorca dźwięku
|
||
Magnus Bergentz
montaż dźwięku
|
||
Henrik Ohlin
montaż dźwięku
|
||
Christian Holm
montaż dźwięku
|
||
Mateusz Adamczyk
operator postsynchronu
|
||
Mateusz Adamczyk
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
efekty specjalne
|
||
Witold Gajzler
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Piotr Bujnowski
operator kamery
|
||
Maciej Kozłowski
operator kamery
|
||
Marcin Kukielski
operator kamery
|
||
Przemysław Niczyporuk
operator kamery
|
||
Jarosław Szoda
operator kamery
|
||
Paweł Cichocki
mistrz oświetlenia
|
||
Robert Plaskota
mistrz oświetlenia
|
||
Dariusz Grodzki
oświetlenie
|
||
Jacek Serkies
oświetlenie
|
||
Jakub Pajewski
fotosista
|
||
Zbigniew Modej
koordynator kaskaderów
|
||
Anna Komorowska
kaskader
|
||
Sylwester Kulik
kaskader
|
||
Dariusz Nowak
kaskader
|
||
Jarosław Nowikowski
kaskader
|
||
Dariusz Obrębski
kaskader
|
||
Stanisław Bieliński
kaskader
|
||
Robert Krawczyk
dyżurny planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…