Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Larry Charles |
8,0
|
|
Alex Daniels
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Joseph P. Reidy
(asystent)
|
||
John Silvestri
(asystent)
|
||
Jerri Churchill
(asystent)
|
||
Adam Bernard
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scott Bowers
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Emilio Martinez-Borso
(asystent)
|
||
Jairo Murray
(asystent)
|
||
Travis Rehwaldt
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Christian Vendetti
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Sacha Baron Cohen |
7,5
|
|
Alec Berg | ||
David Mandel |
7,0
|
|
Jeff Schaffer |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Sacha Baron Cohen
producent
|
7,5
|
|
Alec Berg
producent
|
||
Anthony Hines
producent
|
||
David Mandel
producent
|
7,0
|
|
Scott Rudin
producent
|
8,0
|
|
Jeff Schaffer
producent
|
7,0
|
|
Todd Schulman
producent
|
||
Peter Baynham
producent wykonawczy
|
||
Dan Mazer
producent wykonawczy
|
5,0
|
|
Adam McKay
producent wykonawczy
|
||
Mari-Jo Winkler
producent wykonawczy
|
||
Anna Cassina
kierownik produkcji
|
||
Erica Kay
kierownik produkcji
|
||
Jo Burn
kierownik produkcji
|
||
Rick Reynolds
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sacha Baron Cohen
Aladeen / Efawadh
|
7,5
|
|
Anna Faris
Zoey
|
6,3
|
|
Jason Mantzoukas
Nadal
|
||
Ben Kingsley
Tamir
|
7,8
|
|
Adeel Akhtar
Maroush
|
5,0
|
|
Sayed Badreya
Omar
|
||
Michele Berg
Matka Aladeena
|
||
Rocky Citron
Aladeen jako dziecko
|
||
Liam Campora
Aladeen (lat 6)
|
||
Aasif Mandvi
Doktor
|
5,0
|
|
Rizwan Manji
Pacjent
|
6,0
|
|
Rick Chambers
Prezenter wiadomości (głos)
|
||
Elsayed Mohamed
Oficjel Olimpiady Wadiyan
|
||
Horatio Sanz
Asystent na balkonie
|
10
|
|
Elena Goode
Strażniczka
|
||
Nazanin Homa
Strażniczka
|
||
Dawn Zimniak
Strażniczka
|
||
Victoria Beltran
Strażniczka
|
||
Danielle Burgio
Strażniczka
|
||
Dominique DiCaprio
Strażniczka
|
||
Aja Frary
Strażniczka
|
||
Fred Melamed
Główny naukowiec nuklearny
|
6,0
|
|
Cuco Usín
Zabójca
|
||
Megan Fox
Ona sama
|
6,2
|
|
Joey Slotnick
Bezdomny
|
||
Ian Roberts
Nowojorski policjant
|
||
Chris Parnell
Prezenter wiadomości
|
||
Jessica St. Clair
Denise
|
||
David Fonteno
Sekretarz generalny
|
||
Anna Katarina
Angela Merkel
|
||
Michael Delaney
Delegat
|
||
William Fowle
Delegat
|
||
Bobby Lee
Pan Lao
|
3,0
|
|
Olek Krupa
Prezes Gazpromu
|
7,0
|
|
Alan Cox
Prezes BP
|
7,0
|
|
Kevin Corrigan
Slade
|
||
Mitchell Green
Joteph
|
||
Jenny L. Saldaña
Hannah
|
||
George Bartenieff
Rzymski księgowy
|
||
Chris Gethard
Clark
|
||
Fred Armisen
Kelner / Minister
|
||
Sean T. Krishnan
Kelner / Żołnierz
|
6,0
|
|
Eliyas Qureshi
Zły Wadiyańczyk na obiedzie
|
||
Chris Elliott
Pan Ogden
|
||
Jon Glaser
Nieznośny klient
|
||
Daniel Burress
Klient w łazience
|
||
Pete Wiggins
Klient, dzieciak
|
||
Adam LeFevre
Mężczyzna w helikopterze
|
||
Marceline Hugot
Kobieta w helikopterze
|
6,0
|
|
Anthony Mangano
Aresztujący policjant
|
||
Melissa Francis
Reporterka lokalnych wiadomości
|
||
Tim J. Ellis
Obrażony klient
|
||
Michael Hardart
Klient
|
||
Miriam Tolan
Żona inspektora sanitarnego
|
||
Zachary Mackiewicz
Syn inspektora sanitarnego
|
||
J.B. Smoove
Prowadzący pogrzeb
|
||
Hollis Granville
Eldridge Douglas
|
||
Ann Dev'Unay
Kobieta w żałobie
|
||
Sondra James
Miła klientka
|
4,0
|
|
Tara Copeland
Mama na zakupach z dzieckiem
|
||
Sydney Berry
Dziecko
|
||
Kathryn Hahn
Rodząca kobieta
|
6,5
|
|
Seth Morris
Mąż rodzącej kobiety
|
||
Kate Pak
Pani Lao
|
||
Regina Anne Rizzo
Animatorka
|
||
Tracey Ruggiero
Ofiara rabunku
|
||
Karl Jacob
Sobowtór Aladeena
|
||
Marcia DeBonis
Kobieta w hotelowym oknie
|
4,0
|
|
Nasim Pedrad
Gospodarz GMW
|
||
Mousa Kraish
Żołnierz z Wadiyi
|
||
Neimah Djourabchi
Żołnierz z Wadiyi
|
||
Sevan Greene
Żołnierz z Wadiyi
|
||
Nadav Malamud
Żołnierz z Wadiyi
|
||
John C. Reilly
(niewymieniony w czołówce)
|
6,9
|
|
B.J. Novak
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Piddock
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Ross Ryman
Technik w elektrowni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Niyi Oni
Dyplomata (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Norton
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
8,1
|
|
Garry Shandling
Inspektor sanitarny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Lawrence Sher |
8,0
|
|
Hans Bjerno
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Erran Baron Cohen | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jeffrey Kurland | ||
Montaż | Ocena | |
Greg Hayden |
6,0
|
|
Eric Kissack |
7,0
|
|
James M. Thomas
(dodatkowy)
|
8,0
|
|
James Andrykowski
(asystent)
|
||
Steven Trapani
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Judy Chin
nadzorca charakteryzacji
|
||
Naomi Donne
projektant makijażu
|
||
Naomi Donne
projektant fryzur
|
||
Marjorie Durand
charakteryzator
|
||
Christine Fennell
fryzjer
|
||
Carmen Fraile
fryzjer (Hiszpania)
|
||
Jasen Joseph Sica
nadzorca stylizacji
|
||
Susana Sánchez
nadzorca charakteryzacji (Hiszpania)
|
||
Erika Abberton
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sasha Cummins
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Jordan
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fern Feller
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bárbara Guerrero
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Hayes
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yolanda Piña
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yolanda Piña
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Susan Schectar
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christina Smith
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Teel
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Victor Kempster
scenograf
|
||
Carlos Bodelón
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Julian Laverdiere
dyrektor artystyczny
|
||
Lisa Marinaccio
dyrektor artystyczny
|
||
Carlos Menéndez
dyrektor artystyczny
|
||
Marco Trentini
dyrektor artystyczny
|
||
Hinju Kim
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Betsy Klompus
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Martin Lasowitz
główny rekwizytor
|
||
Maddy Lederman
rekwizytor
|
||
Jim Magdaleno
scenopis obrazkowy (dodatkowy)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Andrew DeCristofaro
nadzorujący montaż dźwięku
|
8,0
|
|
Beau Borders
mikser ponownego nagrania
|
||
Andy Koyama
mikser ponownego nagrania
|
||
William Sarokin
mikser
|
||
George Leong
mikrofoniarz
|
||
Jorge Adrados
mikrofoniarz (Hiszpania)
|
||
Laura Harris Atkinson
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Scott Curtis
mikser imitacji
|
||
Dawn Fintor
imitator dźwięku
|
||
Judah Getz
mikser postsynchronu
|
||
Glynna Grimala
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Dan Hegeman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim Kimmel
montaż dialogów
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Schavaria Reeves
okablowanie
|
||
Stephen P. Robinson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Frederick H. Stahly
montaż dialogów
|
||
Alicia Stevenson
imitator dźwięku
|
||
John C. Stuver
montaż dialogów
|
||
Bruce Tanis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Gayle Wesley
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ryan Young
mikser postsynchronu
|
||
Aymen Braek
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julian Howarth
mikser (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giles Khan
dźwięk (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Reichenberg
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Ward
mikser ponownego nagrania (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Weingarten
mikser (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zach Wrobel
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kerry Carmean-Williams
nadzorujący montaż imitacji
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Drew Jiritano
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Fred Buchholz
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Alex Daniels
koordynator kaskaderów
|
||
Oliver Keller
kaskader dublujący: Sacha Baron Cohen
|
||
Jonathan Arthur
kaskader
|
||
Nicole Callender
kaskader
|
||
John Cenatiempo
kaskader
|
6,0
|
|
Donald John Hewitt
kaskader
|
||
Pete Klein
kaskader
|
||
Eric Linden
kaskader
|
||
Derrick Simmons
kaskader
|
||
Tim Soergel
kaskader
|
||
Kimmy Suzuki
kaskader
|
||
Eric J. Robertson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bruce MacCallum
operator kamery
|
||
Mark Schmidt
operator kamery
|
||
Mark Schmidt
operator steadicam
|
||
Tracey Ruggiero
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Stevens
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Wood
kaskader dublujący: Jason Mantzoukas (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Wood
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…