Filmy 2012

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 2012 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

John Carter 6.8

Weteran wojny secesyjnej, John Carter, zostaje przeniesiony na Marsa, gdzie odkrywa bujne życie odmiennej planety, której główni mieszkańcy to ponad 3,5 metrowi zieloni barbarzyńcy. Bohater szybko staje się więźniem stworów, a gdy tylko udaje mu się uciec, poznaje Dejah Thoris, księżniczkę, która bardzo potrzebuje jego pomocy.

Eskadra "Czerwone ogony" 6.0

Nowa produkcja George'a Lucas'a. Historia Tuskegee Airmen, pierwszych afroamerykańskich pilotów tworzących szwadron bojowy podczas II wojny światowej.

Hatfields & McCoys: Wojna klanów 7.3

Po zakończeniu wojny secesyjnej dwóch bliskich przyjaciół wraca do domu. Popadają jednak w konflikt, który wkrótce przeradza się w otwartą wojnę.


Gambit, czyli jak ograć króla 5.8

Harry Deane (Colin Firth), muzealny kustosz, pragnie zemścić się na wciąż znieważającym go szefie Lionelu (Alan Rickman). Planuje wrobić go w zakup fałszywego obrazu Moneta, jednak by plan się powiódł potrzebuje pomocy nieprzewidywalnej królowej rodea z Teksasu (Cameron Diaz).

Dobra partia 5.6

Sarah i Beth są siostrami. Beth przygotowuje się do ślubu z narzeczonym,Sarah odrzuca oświadczyny swojego chłopaka. Wkrótce w jej życiu pojawia się Jonathan (Mark Webber), w którym namiętnie się zakochuje.

The Risk Pool

Film opowiada o Samie Hallu (Tom Hanks), złodzieju i karciarzu, który niechętnie bierze na siebie odpowiedzialność za syna, kiedy jego zniechęcona żona dostaje załamania nerwowego.

Słowa kluczowe