Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
James A. Contner | ||
Brenda Kalosh
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Marti Noxon |
6,0
|
|
Joss Whedon
(twórca)
|
7,6
|
|
Producenci | Ocena | |
David Fury
producent
|
7,0
|
|
Gareth Davies
producent
|
||
David Solomon
współproducent
|
||
Jane Espenson
współproducent
|
6,0
|
|
James A. Contner
współproducent
|
||
Gail Berman
producent wykonawczy
|
||
Sandy Gallin
producent wykonawczy
|
||
Fran Rubel Kuzui
producent wykonawczy
|
||
Kaz Kuzui
producent wykonawczy
|
||
Joss Whedon
producent wykonawczy
|
7,6
|
|
Marti Noxon
nadzorca produkcji
|
6,0
|
|
Marc David Alpert
nadzorca produkcji
|
||
John F. Perry
kierownik produkcji
|
||
Cathy Carr
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sarah Michelle Gellar
Buffy Anne Summers
|
7,2
|
|
Nicholas Brendon
Alexander „Xander” Harris
|
||
Alyson Hannigan
Willow Rosenberg
|
7,1
|
|
Anthony Head
Rupert Giles
|
||
James Marsters
Spike
|
7,0
|
|
Marc Blucas
Riley Finn
|
||
Emma Caulfield Ford
Anya Jenkins
|
||
Amber Benson
Tara Maclay
|
||
Seth Green
Daniel „Oz” Osbourne
|
7,1
|
|
Leonard Roberts
Forrest Gates
|
||
Bailey Chase
Graham Miller
|
||
Rob Benedict
Jape
|
||
Conor O'Farrell
Płk McNamara
|
||
George Hertzberg
Adam
|
||
James M. Connor
Naukowiec
|
||
Mark Daneri
Naukowiec
|
||
Doron Keenan
Komandos
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Gershman
(kierownik zdjęć)
|
||
Tom Keefer
(główna pomoc techniczna)
|
||
Bob Snowdon
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marshall Valentine
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christophe Beck |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Cynthia Bergstrom | ||
Nickolaus Brown | ||
Montaż | Ocena | |
Regis Kimble | ||
Marilyn McMahon Adams
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Todd McIntosh
nadzorca charakteryzacji
|
||
Robin Beauchesne
charakteryzator
|
||
Brigette A. Myre
charakteryzator
|
||
Michael Moore
główny stylista
|
||
Lisa Marie Rosenberg
fryzjer
|
||
John Vulich
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Gloria Pasqua Casny
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Carey Meyer
scenograf
|
||
Caroline Quinn-Decker
dyrektor artystyczny
|
||
Kelly Schultz
projektant wnętrz
|
||
David A. Koneff
dekorator wnętrz
|
||
Randy Eriksen
główny rekwizytor
|
||
Stella Starlight
projektant graficzny
|
||
Steve West
koordynator konstrukcji
|
||
David Ronan
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan J. Hay Chapman
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Cindy Rabideau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Robert Guastini
montaż dialogów
|
||
Robert Guastini
montaż postsynchronu
|
||
Kurt Kassulke
mikser ponownego nagrania
|
||
Ron Evans
mikser ponownego nagrania
|
||
Adam Sawelson
mikser ponownego nagrania
|
||
Fernand Bos
montaż muzyki
|
||
Mike Marchain
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bruce Minkus
koordynator efektów specjalnych
|
||
Damian Fisher
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…