Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joss Whedon |
7,6
|
|
Michael Cedar
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Joss Whedon
(również) (twórca)
|
7,6
|
|
Producenci | Ocena | |
Gareth Davies
producent
|
||
Jane Espenson
producent
|
6,0
|
|
David Solomon
producent
|
||
Marc David Alpert
współproducent
|
||
John F. Perry
współproducent
|
||
Douglas Petrie
współproducent
|
||
Gail Berman
producent wykonawczy
|
||
Sandy Gallin
producent wykonawczy
|
||
Fran Rubel Kuzui
producent wykonawczy
|
||
Kaz Kuzui
producent wykonawczy
|
||
Joss Whedon
producent wykonawczy
|
7,6
|
|
Marti Noxon
współproducent wykonawczy
|
6,0
|
|
David Fury
nadzorca produkcji
|
7,0
|
|
John F. Perry
kierownik produkcji
|
||
Cathy Carr
koordynator produkcji
|
||
Brian Wankum
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sarah Michelle Gellar
Buffy Anne Summers
|
7,2
|
|
Nicholas Brendon
Alexander „Xander” Harris
|
||
Alyson Hannigan
Willow Rosenberg
|
7,1
|
|
Anthony Head
Rupert Giles
|
||
James Marsters
Spike
|
7,0
|
|
Marc Blucas
Riley Finn
|
||
Emma Caulfield Ford
Anya Jenkins
|
||
Amber Benson
Tara Maclay
|
||
Michelle Trachtenberg
Dawn Summers
|
6,8
|
|
Clare Kramer
Glory
|
7,0
|
|
Mercedes McNab
Harmony Kendall
|
||
Amy Adams
Kuzynka Beth
|
7,2
|
|
Charlie Weber
Ben
|
7,0
|
|
Steve Rankin
Pan Maclay
|
||
Torry Pendergrass
Damon
|
||
Megan Gray
Sandy
|
||
Kevin Rankin
Donny Maclay
|
6,0
|
|
Ezra Buzzington
Barman
|
7,0
|
|
Peggy Goss
Wariat
|
||
Brian Tee
Stażysta
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Gershman
(kierownik zdjęć)
|
||
Ron Cooney
(główna pomoc techniczna)
|
||
Marshall Valentine
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Thomas Wanker |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Cynthia Bergstrom | ||
Nickolaus Brown | ||
Montaż | Ocena | |
Peter Basinski | ||
Robert Hudson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Todd McIntosh
nadzorca charakteryzacji
|
||
Robin Beauchesne
charakteryzator
|
||
Brigette A. Myre
charakteryzator
|
||
Michael Moore
główny stylista
|
||
Lisa Marie Rosenberg
fryzjer
|
||
Steve Fink
efekty specjalne makijażu
|
||
John Vulich
efekty specjalne makijażu
|
||
Gloria Pasqua Casny
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Steve Fink
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carey Meyer
scenograf
|
||
Kelly Schultz
projektant wnętrz
|
||
David A. Koneff
dekorator wnętrz
|
||
Randy Eriksen
główny rekwizytor
|
||
Stella Starlight
projektant graficzny
|
||
Steven Fidler
koordynator konstrukcji
|
||
David Ronan
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan J. Hay Chapman
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Cindy Rabideau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kurt Kassulke
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Perry
mikser ponownego nagrania
|
||
Adam Sawelson
mikser ponownego nagrania
|
||
Fernand Bos
montaż muzyki
|
||
Tim Isle
montaż muzyki
|
||
Mike Marchain
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin McCullough
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bruce Minkus
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…