Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Twohy |
8,0
|
|
E.J. Foerster
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Jennifer Zimmer
(reżyser drugiej ekipy / asystent)
|
||
Gordon Piper
(reżyser drugiej ekipy / asystent-stażysta)
|
||
William M. Elvin
(asystent)
|
||
David Ticotin
(asystent)
|
||
Stacy Fish
(asystent)
|
||
Philip Katsikas
(asystent)
|
||
Kryssta Mills
(asystent)
|
||
Jody Ryan
(asystent)
|
||
Alleris Gillham
(asystent)
|
||
Paula S. Kyan
(asystent)
|
||
Dustin Marks
(asystent)
|
||
David Daniels
(asystent) (Londyn)
|
||
Patrice Leung
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Alejandro Valbuena
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Colleen Mitchell
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Eddy Santos
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Olivia Lloyd
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sean Osmack
(asystent-stażysta)
|
||
Lance Peverley
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Twohy |
8,0
|
|
Jim Wheat
(postacie)
|
7,0
|
|
Ken Wheat
(postacie)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Camille Brown
producent
|
||
Scott Kroopf
producent
|
||
Vin Diesel
producent
|
7,9
|
|
Ted Field
producent wykonawczy
|
||
David Womark
producent wykonawczy
|
||
George Zakk
producent wykonawczy
|
||
Tom Engelman
współproducent wykonawczy
|
||
Wendy Williams
producent towarzyszący
|
||
Mandy Spencer-Phillips
kierownik produkcji
|
||
Wendy Williams
kierownik produkcji
|
||
Jeremy Johns
kierownik produkcji (Londyn)
|
||
Byron A. Martin
kierownik produkcji (Toronto)
|
||
John Kreidman
nadzorca produkcji
|
||
Lisa Rodgers
nadzorca postprodukcji
|
||
Bliss McDonald
koordynator produkcji
|
||
Simon Fraser
koordynator produkcji (Londyn)
|
||
David J. Bowler
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Steven Flegel
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Patricia Foster
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Craig J. Lane
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Amy Morrison
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Vin Diesel
Riddick
|
7,9
|
|
Colm Feore
Lord Marshal
|
6,8
|
|
Thandiwe Newton
Dame Vaako
|
6,6
|
|
Judi Dench
Aereon
|
7,7
|
|
Karl Urban
Vaako
|
7,3
|
|
Alexa Davalos
Kyra
|
7,5
|
|
Linus Roache
Purifier
|
||
Yorick van Wageningen
The Guv
|
||
Nick Chinlund
Toombs
|
7,0
|
|
Mark Gibbon
Irgun
|
||
Roger Cross
Toal
|
||
Terry Chen
Pilot najemnik
|
6,0
|
|
Christina Cox
Eve Logan
|
||
Keith David
Imam
|
6,9
|
|
Nigel Vonas
Najemnik
|
||
Shawn Reis
Najemnik
|
||
Fabian Gujral
Najemnik
|
||
Ty Olsson
Najemnik
|
6,0
|
|
Peter Williams
Skazaniec
|
||
Darcy Laurie
Skazaniec
|
||
John Mann
Skazaniec
|
||
Adrien Dorval
Skazaniec
|
||
Alexander Kalugin
Szef
|
||
Douglas Arthurs
Strażnik
|
||
Vitaly Kravchenko
Strażnik
|
||
Ron Selmour
Strażnik
|
||
Raoul Ganeev
Strażnik
|
||
Mark Acheson
Strażnik
|
||
Shohan Felber
Strażnik
|
||
Ben Cotton
Strażnik
|
||
Kim Hawthorne
Lajjun
|
||
John Mann
Skazaniec
|
||
Alexis Llewellyn
Ziza
|
||
Charles Zuckermann
Scales
|
||
Andy Thompson
Zbieracz skalpów
|
||
Cedric De Souza
Duchowny w Nowej Mecce / Duchowny w czarnym płaszczu
|
||
Ahmad Sharmrou
Duchowny w czarnym płaszczu
|
||
Stefano DiMatteo
Duchowny w czarnym płaszczu
|
||
Mina E. Mina
Duchowny Coptic
|
||
John Prowse
Pilot
|
||
Lorena Gale
Minister obrony
|
||
Christopher Heyerdahl
Polityk z Heliona
|
||
Rob Daly
Polityk z Heliona
|
||
Aaron Douglas
Młody żołnierz w Nowej Mecce
|
7,0
|
|
Michasha Armstrong
Oficer dowodzący w Nowej Mecce
|
||
Colin Corrigan
Oficer w schronie
|
||
Aaron Atkins
Nekromonger (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristin Lehman
Shirah (wersja reżyserska)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Hugh Johnson
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
John S. Bartley
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kim Olsen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Steve Sherlock
(główna pomoc techniczna)
|
||
David Cameron
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Dan Gorval
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kevin McCloy
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Paul Arnel
(pomoc techniczna)
|
||
Amélie Douville
(pomoc techniczna)
|
||
Jesse Homan
(pomoc techniczna)
|
||
Josh Linkey
(pomoc techniczna)
|
||
Andrew Mackie
(pomoc techniczna)
|
||
Niel Rasmussen
(pomoc techniczna)
|
||
Dave Ferreira
(pomoc techniczna)
|
||
Wil Parrott
(pomoc techniczna)
|
||
Troy James Sobotka
(pomoc techniczna)
|
||
Ryan Monro
(pomoc techniczna)
|
||
Paul T. Murakami
(pomoc techniczna)
|
||
Jeffery Bjorgum
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Tom Chen
(pomoc techniczna)
|
||
Jay Clennan
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Dean
(pomoc techniczna)
|
||
Geoffrey James Dixon
(pomoc techniczna)
|
||
David Goyer
(pomoc techniczna)
|
||
Ian Guns
(pomoc techniczna)
|
||
David Joshi
(pomoc techniczna)
|
||
Phil Klapwyk
(pomoc techniczna)
|
||
David McKnight
(pomoc techniczna)
|
||
Craig Nix
(pomoc techniczna)
|
||
Sean Oxenbury
(pomoc techniczna)
|
||
James Salberg
(pomoc techniczna)
|
||
Ken Starr
(pomoc techniczna)
|
||
Lance White
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Graeme Revell | ||
Dominik Hauser
(muzyka dodatkowa)
|
||
Tim Simonec
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Michael Dennison | ||
Ellen Mirojnick | ||
Anthony Almaraz |
8,0
|
|
Rena Campbell | ||
Susi Campos | ||
Daevina Danyluck | ||
Brodie Davison | ||
Summer Eves | ||
Jeffrey Fayle | ||
April Hunter-Krueger | ||
Tamaryn Lang | ||
Anthea Mallinson | ||
Monique McRae | ||
Liz Merrie | ||
Nino | ||
Andra Norton | ||
Maureen O'Heron | ||
Kara Owens | ||
Marco Pimenta | ||
Steven Porch | ||
Rebeka L. Roberts | ||
Lee Sollenberger | ||
Ivory Stanton | ||
Lyne Talbot | ||
Kia Porter
(Vin Diesel)
|
||
Ann Russell
(Thandie Newton)
|
||
Robert Jezsik
(Colm Feore)
|
||
Catherine Church
(Judi Dench)
|
||
Christine Coutts
(asystent)
|
||
Gail L. Smith
(asystent)
|
||
Stacy L. Tyson
(asystent)
|
||
James W. Tyson
(nadzorca kostiumów)
|
||
Bob Morgan
(nadzorca kostiumów)
|
||
Dawn Y. Line
(nadzorca kostiumów)
|
||
Dawn Climie
(nadzorca kostiumów)
|
||
Michael Welch
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Lorelei Burk
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Chandra Telfer | ||
Montaż | Ocena | |
Martin Hunter |
8,0
|
|
Dennis Virkler |
7,0
|
|
Tracy Adams
(dodatkowy)
|
8,0
|
|
Mo Henry
(montażysta negatywu)
|
||
Cheryl Buckman
(asystent)
|
||
Gail DuFosse
(asystent)
|
||
James Durante
(asystent)
|
||
Joseph Fitzpatrick
(asystent)
|
||
Richard Long
(asystent)
|
||
David Matusek
(asystent)
|
||
Lorie Olson
(asystent)
|
||
Emily Wallin
(asystent)
|
||
Kevin Willis
(asystent)
|
||
Calvin Wimmer
(asystent)
|
||
Rick Shaine
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Victoria Down
główny charakteryzator
|
||
Richard Dean
charakteryzator osobisty: Thandie Newton
|
||
Christien Tinsley
charakteryzator osobisty: Vin Diesel
|
||
Carole Simcox
charakteryzator
|
||
Michael Krehl
charakteryzator
|
||
Megan Davies
charakteryzator (asystent)
|
||
Vanessa Giles
charakteryzator (asystent)
|
||
Ladan Mojallal
charakteryzator (asystent)
|
||
Tamar Ouziel
charakteryzator (asystent)
|
||
Wendy Snowdon
charakteryzator (asystent)
|
||
Elke Winters
charakteryzator (asystent)
|
||
Beth Boxall
charakteryzator (asystent)
|
||
Ankaraj Eden
charakteryzator (asystent)
|
||
Monica Huppert
charakteryzator (asystent)
|
3,0
|
|
Tone Rorvik
charakteryzator (asystent)
|
||
Jennifer Powell-Folk
charakteryzator (asystent)
|
||
Teresa A. Meyer
charakteryzator (asystent)
|
||
Donna Stocker
charakteryzator (asystent)
|
||
Angela Wood
charakteryzator (asystent)
|
||
Michael Burnett
efekty specjalne makijażu
|
||
Céline Godeau
efekty specjalne makijażu
|
||
Frank Ippolito
efekty specjalne makijażu
|
||
Toby Lindala
efekty specjalne makijażu
|
8,0
|
|
Holland Miller
efekty specjalne makijażu
|
||
Ve Neill
efekty specjalne makijażu
|
||
Ryan Nicholson
efekty specjalne makijażu
|
||
Christ Stanley
efekty specjalne makijażu
|
||
Monique Venier
efekty specjalne makijażu
|
||
Joel Harlow
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Ian C. Ballard
główny stylista
|
||
Robert A. Pandini
fryzjer
|
7,0
|
|
Jessica Rain
fryzjer
|
||
Debra Wiebe
fryzjer
|
||
Diane Holme
fryzjer (asystent)
|
||
Gene Kendall
fryzjer (asystent)
|
||
Cindy L. Larsen
fryzjer (asystent)
|
||
Vittorio Palmisani
fryzjer (asystent)
|
||
James Dean Patten
fryzjer (asystent)
|
||
Beverly K. Sewers
fryzjer (asystent)
|
||
Yvonne Connor
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stacey Butterworth
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tibor Farkas
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Holger Gross
scenograf
|
8,0
|
|
Kevin Ishioka
dyrektor artystyczny
|
9,0
|
|
Mark W. Mansbridge
dyrektor artystyczny
|
||
Sandi Tanaka
dyrektor artystyczny
|
||
Maya Shimoguchi
dyrektor artystyczny (asystent)
|
7,0
|
|
Peter Lando
dekorator wnętrz
|
||
Sean Haworth
projektant wnętrz
|
9,0
|
|
Andrew Menzies
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Mike Stassi
projektant wnętrz
|
||
Jim Wallis
projektant wnętrz
|
||
Adrian Gorton
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Dean Wolcott
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Todd Cherniawsky
projektant wnętrz
|
||
Luke Freeborn
projektant wnętrz
|
||
Mark Hitchler
projektant wnętrz
|
||
A. Todd Holland
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Andrew Li
projektant wnętrz
|
||
Josh Lusby
projektant wnętrz
|
||
Victor James Martinez
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
John Dale
główny architekt
|
||
Mark Stainthorpe
główny architekt
|
||
Tom Martin
główny architekt (asystent)
|
9,0
|
|
Martine Bilodeau
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jan Kobylka
koordynator konstrukcji
|
||
Bill Vance
koordynator konstrukcji
|
||
Kristina Lyne
projektant graficzny
|
||
Loree Cameron
projektant graficzny
|
||
Collin Grant
scenopis obrazkowy
|
||
Benton Jew
scenopis obrazkowy
|
||
Phillip Norwood
scenopis obrazkowy
|
||
Steve Burg
ilustrator
|
||
Daren Dochterman
ilustrator
|
||
Tim Flattery
ilustrator
|
||
Jim Martin
ilustrator
|
||
James Oxford
ilustrator
|
||
Tommy Tomlinson
główny rekwizytor
|
||
Tyler Patton
główny rekwizytor (asystent)
|
||
John Sweeney
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Don Anderson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Phil Gough
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Chris Andreas
rekwizytor
|
||
Gideon Hay
rekwizytor
|
||
Mark Howes
rekwizytor
|
||
Sean Patrick Kennedy
rekwizytor
|
||
G. Andrew Hussey
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Ernie Avila
modelarz
|
||
Lubor Cencak
malarz
|
||
Barry Kootchin
malarz
|
||
Tim Larsen
malarz
|
||
Janis Lee
malarz
|
||
Francisco Rosa
malarz
|
||
Donald Engel
stolarz
|
||
Eric Lafrance
stolarz
|
||
Jack Gauvreau
rzeźbiarz
|
||
Vladimir Lushnikov
rzeźbiarz
|
||
Daniel Miller
rzeźbiarz
|
||
Andrew Semple
rzeźbiarz
|
||
Ryan Steacy
zbrojmistrz
|
||
Rob Fournier
zbrojmistrz
|
||
Peter Lieshout
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michele Mulkey
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wyatt Soutzo
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robert Arbittier
dźwięk (dodatkowy)
|
||
John Bires
technik dźwięku
|
||
Andy Bishop
dźwięk (asystent)
|
||
Bryan Bowen
projektant dźwięku
|
||
Bryan Celano
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Harry Cohen
projektant dźwięku
|
||
Patrick Cyccone Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Wendy Czajkowsky
mikser postsynchronu
|
||
Frank Fleming
operator dźwięku
|
||
Nick Foley
operator postsynchronu
|
||
Scott Martin Gershin
projektant dźwięku
|
||
Scott Martin Gershin
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Nerses Gezalyan
mikser imitacji
|
||
Hector C. Gika
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jeff Gomillion
mikser postsynchronu
|
||
Michael Hertlein
montaż postsynchronu
|
||
Michael Hertlein
montaż dialogów
|
||
Daniel S. Irwin
montaż postsynchronu
|
||
Daniel S. Irwin
montaż dialogów
|
||
Chris Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Thomas Jones
montaż postsynchronu
|
||
Thomas Jones
montaż dialogów
|
||
Michael Kamper
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Michael Keller
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Rick Kline
mikser ponownego nagrania
|
||
David Kudell
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Jon Lavender
mikrofoniarz
|
||
Matthew McKenzie
operator postsynchronu
|
||
Colin McLellan
operator postsynchronu
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
James Moriana
imitator dźwięku
|
||
Mark Ormandy
dźwięk (dodatkowy)
|
||
David Raines
operator postsynchronu
|
||
Philip Rogers
operator postsynchronu
|
||
Ann Scibelli
projektant dźwięku
|
||
David Stanke
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ted Swanscott
mikser postsynchronu
|
||
Bruce Tanis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jeff Taylor
technik dźwięku
|
||
Jon Title
projektant dźwięku
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu
|
||
Derek Vanderhorst
mikser imitacji
|
||
Carmen Lavender
dźwięk (asystent)
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Kerry Dean Williams
montaż postsynchronu
|
||
Kerry Dean Williams
montaż dialogów
|
||
David Young
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Peter Zinda
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Lars Lenander
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Gordon Alare
efekty specjalne
|
||
Michael Del Rossa
efekty specjalne
|
||
Richard Donahue
efekty specjalne
|
||
Ty Trand
efekty specjalne
|
||
Steve Tressel
efekty specjalne (asystent)
|
||
Dennis Briest
technik
|
||
Chris Hampton
technik
|
||
Anthony Julio
technik
|
9,0
|
|
Kyle T. Moore
technik
|
||
Amber Skowronski
technik
|
||
Chris Sturges
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Coreen Mayrs
dobór obsady
|
||
Anne McCarthy
dobór obsady
|
||
Mary Selway
dobór obsady
|
||
James McKenzie Moore
dobór obsady (asystent)
|
||
Josephine Ochej
dobór obsady (asystent)
|
||
Heidi Snoe
dobór obsady (asystent)
|
||
Stephanie Boeke
dodatkowy dobór obsady
|
||
Freddy Luis
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jay Scully
dodatkowy dobór obsady
|
||
Bob Brown
koordynator kaskaderów
|
||
Dean Choe
koordynator kaskaderów
|
||
Marny Eng
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Troy Robinson
kaskader dublujący: Vin Diesel
|
||
Max White
kaskader dublujący: Colm Feore
|
||
Mike Desabrais
kaskader dublujący: Colm Feore
|
||
Paul Lazenby
kaskader dublujący: Ty Olsson
|
||
Lori Stewart
kaskader dublujący
|
||
Russ Stark
kaskader dublujący
|
||
Chris Sayour
kaskader dublujący
|
||
Justin Sain
kaskader dublujący
|
||
Gerald Paetz
kaskader dublujący
|
||
Jovan Nenadic
kaskader dublujący
|
||
Leanne Buchanan
kaskader dublujący
|
||
Chad Bellamy
kaskader dublujący
|
||
James Bamford
kaskader
|
||
Nickolas Baric
kaskader
|
||
Shawn Beaton
kaskader
|
||
Guy Bews
kaskader
|
||
Celia Bond
kaskader
|
||
Hubert Boorder
kaskader
|
||
Dustin Brooks
kaskader
|
||
Kirk Caouette
kaskader
|
||
Clint Carleton
kaskader
|
6,0
|
|
Raymond Chan
kaskader
|
||
Douglas Chapman
kaskader
|
||
Lauro David Chartrand-DelValle
kaskader
|
2,0
|
|
Alex Chiang
kaskader
|
||
Kimberly Chiang
kaskader
|
||
Mark Chin
kaskader
|
||
Dean Choe
kaskader
|
||
Tim Connolly
kaskader
|
8,0
|
|
Duane Dickinson
kaskader
|
||
Mike Dopud
kaskader
|
||
Jim Dunn
kaskader
|
||
Jim Finkbeiner
kaskader
|
||
Plato Fountidakis
kaskader
|
||
Jason Hanmer
kaskader
|
||
Rob Hayter
kaskader
|
||
Adrian Hein
kaskader
|
||
Ming Jian Huang
kaskader
|
||
Kathy Hubble
kaskader
|
||
Ernie Jackson
kaskader
|
||
David Jacox
kaskader
|
||
Trevor Jones
kaskader
|
||
Shawn Kautz
kaskader
|
||
Jon Kralt
kaskader
|
||
Larry Lam
kaskader
|
||
Terrance Leigh
kaskader
|
||
Don Lew
kaskader
|
||
Kit Mallet
kaskader
|
||
Phillip Mitchell
kaskader
|
||
Rudyard Moncayo
kaskader
|
||
Scott Nicholson
kaskader
|
||
Darryl Quon
kaskader
|
||
Jeffrey C. Robinson
kaskader
|
||
James Ryan
kaskader
|
||
Raymond Sammel
kaskader
|
||
Todd Scott
kaskader
|
||
Ron Selmour
kaskader
|
||
Heath Stevenson
kaskader
|
||
Sylvesta Stuart
kaskader
|
||
Clay Virtue
kaskader
|
||
Marshall Virtue
kaskader
|
||
Chris Webb
kaskader
|
||
Reg Milne
układacz
|
||
Paul Wu
kaskader
|
6,0
|
|
Ty Trand
układacz
|
||
Corbin Fox
układacz
|
||
Paul Lazenby
układacz
|
||
Peter Chiang
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tom Debenham
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jamie Dixon
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pablo Helman
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jesper Kjölsrud
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Lingenfelser
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jason Piccioni
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Stephen Rosenbaum
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Thomas J. Smith
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Sosalla
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mike Wassel
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tricia Barrett
zecer
|
||
Rob Brady
oświetlenie (asystent)
|
||
Steven A. Adelson
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ryan Bailey
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
John Banovich
operator kamery (druga ekipa)
|
||
David Barritt
mistrz oświetlenia
|
||
Lee Blasingame
prowadzący ostrość
|
||
Paul Brebner
operator kamery (asystent)
|
||
Giselle Brewton
operator kamery (asystent)
|
||
Andreas Carmona
mistrz oświetlenia (asystent)
|
||
Drew Davidson
oświetlenie
|
||
Shane Dobie
mistrz oświetlenia
|
||
Theo Eglseder
prowadzący ostrość
|
||
Cam Esau
oświetlenie
|
||
Bob Findlay
prowadzący ostrość
|
||
Ian Fox
operator kamery
|
||
Aris Georgiopoulos
prowadzący ostrość
|
||
Chris Gibbins
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Michael Green
prowadzący ostrość
|
||
Andy Guichon
mistrz oświetlenia
|
||
Kevin Haverty
operator kamery (asystent)
|
||
Randy A. Jablonka
elektryk
|
||
Jordan Johnson
oświetlenie
|
||
Nina Jones
oświetlenie
|
||
Christina Kasperczyk
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Ciaran Kavanagh
operator kamery (druga ekipa)
|
||
David Kohler
oświetlenie
|
||
Joseph Lederer
fotosista
|
||
Ian R.C. Levine
operator kamery (stażysta)
|
||
Scott MacDonald
operator kamery
|
||
Prem Marimuthu
oświetlenie (asystent)
|
||
Todd Martin
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Álex Martínez
operator kamery
|
||
Taylor Matheson
prowadzący ostrość
|
||
J. Michael Muro
operator kamery
|
8,0
|
|
Randy Peterson
operator kamery
|
||
Corey Robson
operator kamery
|
||
Richard Schmon
prowadzący ostrość
|
||
John W. Scott
oświetlenie
|
||
Mike Thomas
operator kamery
|
||
Roger Wells
mistrz oświetlenia
|
||
Jerrit Wilson
mistrz oświetlenia
|
Pozostałe
Proszę czekać…