Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alex Graves |
7,0
|
|
Richard Goodwin
(asystent)
|
||
Ahmed Hatimi
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Benioff
(również) (twórca)
|
10
|
|
D.B. Weiss
(również) (twórca)
|
10
|
|
George R.R. Martin
(powieści "Pieśń Lodu i Ognia")
|
8,7
|
|
Bryan Cogman
(główny redaktor)
|
10
|
|
Producenci | Ocena | |
David Benioff
producent wykonawczy
|
10
|
|
D.B. Weiss
producent wykonawczy
|
10
|
|
Carolyn Strauss
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Frank Doelger
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Bernadette Caulfield
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Vanessa Taylor
współproducent wykonawczy
|
||
Vince Gerardis
współproducent wykonawczy
|
9,0
|
|
Guymon Casady
współproducent wykonawczy
|
||
George R.R. Martin
współproducent wykonawczy
|
8,7
|
|
Christopher Newman
producent
|
9,0
|
|
Greg Spence
producent
|
||
Lisa McAtackney
kierownik produkcji
|
||
Erika Milutin
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
9,0
|
|
Sam Breckman
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
||
Melissa Demino
nadzorca postprodukcji (USA)
|
||
Alan Freir
nadzorca postprodukcji
|
||
Spike Allison Hooper
nadzorca postprodukcji (USA)
|
||
Martin Mahon
nadzorca postprodukcji (Wielka Brytania)
|
||
Stacey Quigley
koordynator produkcji
|
||
Adele Steward
koordynator produkcji (Maroko)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peter Dinklage
Tyrion Lannister
|
8,0
|
|
Nikolaj Coster-Waldau
Jaime Lannister
|
||
Lena Headey
Cersei Lannister
|
7,6
|
|
Emilia Clarke
Daenerys Targaryen
|
7,3
|
|
Iain Glen
Ser Jorah Mormont
|
8,0
|
|
Michelle Fairley
Catelyn Stark
|
7,7
|
|
Charles Dance
Tywin Lannister
|
7,6
|
|
Natalie Dormer
Margaery Tyrell
|
7,3
|
|
Alfie Allen
Theon Greyjoy
|
6,7
|
|
Isaac Hempstead Wright
Bran Stark
|
5,3
|
|
Sophie Turner
Sansa Stark
|
7,1
|
|
Maisie Williams
Arya Stark
|
6,9
|
|
John Bradley
Samwell Tarly
|
7,3
|
|
Joe Dempsie
Gendry
|
7,0
|
|
Jack Gleeson
Joffrey Baratheon
|
8,3
|
|
Rory McCann
Sandor Clegane
|
8,0
|
|
Conleth Hill
Lord Varys
|
6,0
|
|
James Cosmo
Jeor Mormont
|
7,7
|
|
Diana Rigg
Olenna Tyrell
|
7,6
|
|
Robert Pugh
Craster
|
6,7
|
|
Gwendoline Christie
Brienne z Tarthu
|
6,9
|
|
Ian McElhinney
Ser Barristan Selmy
|
7,0
|
|
Paul Kaye
Thoros z Myr
|
||
Richard Dormer
Beric Dondarrion
|
6,7
|
|
Noah Taylor
Locke
|
||
Iwan Rheon
Ramsay Snow
|
8,3
|
|
Hannah Murray
Goździk
|
||
Thomas Brodie-Sangster
Jojen Reed
|
7,9
|
|
Burn Gorman
Karl Tanner
|
||
Mark Stanley
Grenn
|
6,3
|
|
Ben Crompton
Eddison Tollett
|
7,7
|
|
Luke Barnes
Rast
|
6,0
|
|
Dan Hildebrand
Kraznys mo Nakloz
|
6,0
|
|
Nathalie Emmanuel
Missandei
|
7,2
|
|
Esmé Bianco
Ros
|
6,9
|
|
Philip McGinley
Anguy
|
||
Cliff Barry
Greizhen mo Ullhor
|
6,0
|
|
Sophie Reid
Młoda lady Tyrell
|
||
Bryan Quinn
Żołnierz
|
||
Harold James McMullan
Czarnoksiężnik
|
6,0
|
|
Tyrone Kearns
Członek Bractwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Michie
Steelshanks Walton (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Anette Haellmigk
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ramin Djawadi |
9,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Katie Weiland |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Daniel Lawson Johnston
charakteryzator
|
||
Paul Engelen
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rob Cameron
dekorator wnętrz
|
||
Claudia Parker
dekorator wnętrz (Maroko)
|
||
Cathy Featherstone
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Kevin Fraser
malarz
|
||
Brian Martin
koordynator konstrukcji
|
9,0
|
|
Tom Martin
główny architekt
|
9,0
|
|
Caireen Todd
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Gemma Jackson
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jed M. Dodge
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Paula Fairfield
projektant dźwięku
|
||
Tim Hands
nadzorca postsynchronu
|
||
Bradley C. Katona
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Matter
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David Padilla
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…