Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jennifer Getzinger | ||
Scenariusz | Ocena | |
Matthew Weiner
(również) (twórca)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Jon Hamm
producent
|
||
Blake McCormick
producent
|
||
Scott Hornbacher
producent wykonawczy
|
||
André Jacquemetton
producent wykonawczy
|
||
Maria Jacquemetton
producent wykonawczy
|
||
Matthew Weiner
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Semi Chellas
współproducent
|
||
Michele Greco
współproducent
|
||
Nina Jack
współproducent
|
||
Bob Levinson
współproducent
|
||
Erin Levy
współproducent
|
||
Marcy Patterson
współproducent
|
||
Nathaniel Smith
współproducent
|
||
Josh Weltman
współproducent
|
||
Chris Black
współproducent wykonawczy
|
||
Victor Levin
współproducent wykonawczy
|
||
Frank Pierson
konsultant produkcji
|
||
Janet Leahy
konsultant produkcji
|
||
Michael Saltzman
konsultant produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jon Hamm
Don Draper
|
||
Elisabeth Moss
Peggy Olson
|
||
Vincent Kartheiser
Pete Campbell
|
||
Christina Hendricks
Joan Harris
|
7,1
|
|
John Slattery
Roger Sterling
|
6,5
|
|
Jared Harris
Lane Pryce
|
||
Aaron Staton
Ken Cosgrove
|
5,0
|
|
Rich Sommer
Harry Crane
|
||
Kiernan Shipka
Sally Draper
|
||
Jessica Paré
Megan Draper
|
10
|
|
Jay R. Ferguson
Stan Rizzo
|
||
Robert Morse
Bertram Cooper
|
||
Alison Brie
Trudy Campbell
|
6,5
|
|
Peyton List
Jane Sterling
|
||
Embeth Davidtz
Rebecca Pryce
|
7,0
|
|
Mason Vale Cotton
Bobby Draper
|
||
Charlie Hofheimer
Abe Drexler
|
||
Larisa Oleynik
Cynthia Cosgrove
|
||
Jack Laufer
Frank Keller
|
||
Christine Estabrook
Gail Holloway
|
||
John Sloman
Raymond Geiger
|
||
Matt Riedy
Henry Lammott
|
||
Jeff Clarke
Howard Dawes
|
||
Beth Hall
Caroline
|
||
Alexandra Ella
Clara
|
||
Irving Green
Troy
|
||
Meghan Bradley
Julia
|
||
Taylor Emerson
Robbie
|
||
Steven Lee Allen
Jack Wyler
|
||
Devin Skrade
Chip
|
||
Brian Jack
Earl
|
||
Dominic Dierkes
Lou
|
||
Mary Margaret Lewis
Recepcjonistka
|
||
Algerita Wynn
Kobieta
|
||
Angela Sargeant
Kobieta
|
||
Evan Londo
Gene Draper
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
David Danon
fryzjer
|
||
Lana Horochowski
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ken Niederbaumer
charakteryzator
|
||
Ron Pipes
główny charakteryzator
|
||
Theraesa Rivers
główny stylista
|
||
Maria Sandoval
fryzjer
|
||
Terrie Velazquez Owen
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…