Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Catherine Hardwicke |
6,3
|
|
Pete Whyte
(asystent)
|
||
Michele Williams
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Chris Mundy | ||
Bruce Marshall Romans
(redaktor)
|
||
Joe Gayton
(twórca)
|
7,0
|
|
Tony Gayton
(twórca)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Chad Oakes
producent
|
||
Michael Frislev
producent
|
||
Jeremy Gold
producent wykonawczy
|
||
John Shiban
producent wykonawczy
|
||
Joe Gayton
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Tony Gayton
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Peter Chomsky
współproducent
|
||
Jami O'Brien
współproducent
|
||
Chris Mundy
współproducent wykonawczy
|
||
Mark Richard
współproducent wykonawczy
|
||
Paul Kurta
współproducent wykonawczy
|
||
Linda Rogers-Ambury
kierownik produkcji
|
||
Petros Danabassis
kierownik postprodukcji
|
||
Jamie Kaye Wheeler
nadzorca postprodukcji
|
||
Joy Bond
koordynator produkcji
|
||
Cameron Chapman
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jenna Bauer
koordynator postprodukcji
|
||
David Von Ancken
konsultant produkcji
|
8,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Anson Mount
Cullen Bohannon
|
||
Colm Meaney
Thomas "Doc" Durant
|
6,9
|
|
Common
Elam Ferguson
|
||
Dominique McElligott
Lily Bell
|
8,0
|
|
Christopher Heyerdahl
Szwed
|
||
Tom Noonan
Nathaniel Cole, wielebny
|
||
Robin McLeavy
Eva
|
||
Duncan Ollerenshaw
Pan Toole
|
||
Dohn Norwood
Psalms
|
||
Peter Strand Rumpel
Maszynista
|
||
James Dugan
Carl, barman
|
||
Evan Hall
Michael Fleming
|
||
David LeReaney
Operator telegrafu
|
||
Marty Antonini
Śpiewający żałobnik
|
||
Terry Rishaug
Śpiewający żałobnik
|
||
James Hart
Śpiewający żałobnik
|
||
TJ Anderson
Śmiejąca się prostytutka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Marvin V. Rush
(kierownik zdjęć)
|
||
Mark Woodgate
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kevin Kiner | ||
Gustavo Santaolalla
(temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Carol Case | ||
Montaż | Ocena | |
Kevin Krasny | ||
Zach Woodford
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Gail Kennedy
nadzorca charakteryzacji
|
||
Chris Harrison-Glimsdale
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Blackie
scenograf
|
||
Bill Ives
dyrektor artystyczny
|
||
Cathy Cowan
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Craig Humphries
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Paul Healy
dekorator wnętrz
|
||
Alfred A. Arndt
koordynator konstrukcji
|
||
Ken Wills
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
John Kincade
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
John Peccatiello
projektant dźwięku
|
||
David Raines
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Server
mikser ponownego nagrania
|
||
Linda Cohen
nadzorca muzyki
|
||
Chris Tergesen
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jason Paradis
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…