Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrzej Bartkowiak | ||
Dion Lam
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Shaun O'Dell
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Patrick Clayton
(asystent)
|
||
Aron Clayton
(asystent)
|
||
Geoff Dibben
(asystent)
|
||
Pavel Typolt
(asystent)
|
||
Michael Stevenson
(asystent)
|
||
Martin Šebík
(asystent) (Czechy)
|
||
David Cain
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Terry Bamber
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Fraser Fennell-Ball
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Petr Kaderabek
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Vladimir Nemecek
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Michaela Strnadova
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Wesley Strick | ||
Dave Callaham
(również) (historia)
|
||
Laura Miles
(nadzorca ciągłości scenariusza) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Lorenzo di Bonaventura
producent
|
||
John Wells
producent
|
4,0
|
|
David Minkowski
współproducent
|
||
Matthew Stillman
współproducent
|
||
John D. Schofield
producent wykonawczy
|
||
Jeremy Steckler
współproducent wykonawczy
|
||
Laura Holstein
współproducent wykonawczy
|
||
Henning Molfenter
producent towarzyszący
|
||
Thierry Potok
producent towarzyszący
|
||
Richard Sharkey
kierownik produkcji
|
||
Jana Hrbková
kierownik produkcji (Czechy)
|
||
Terry Bamber
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
David Cain
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Ondrej Slama
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Tania Blunden
nadzorca postprodukcji
|
||
Sam Holt
koordynator produkcji
|
||
Veronika Horká
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dwayne Johnson
Sarge
|
7,3
|
|
Karl Urban
John Grimm
|
7,3
|
|
Rosamund Pike
Samantha Grimm
|
7,2
|
|
Ben Daniels
Goat
|
||
Razaaq Adoti
Duke
|
5,0
|
|
Richard Brake
Kpr. Dean Portman
|
||
Al Weaver
Dzieciak
|
3,3
|
|
Dexter Fletcher
Pinky
|
||
Brian Steele
Curtis Stahl / Piekielny wojownik
|
7,0
|
|
Deobia Oparei
Niszczyciel
|
7,5
|
|
Yao Chin
Mac
|
||
Robert Russell
Dr Carmack
|
||
Daniel York
Por. Hunegs
|
||
Ian Hughes
Sandford Crosby
|
||
Sara Houghton
Dr Jenna Willits
|
||
Blanka Jarošová
Dr Hillary Tallman
|
||
Vladislav Dyntera
Dr Steve Willits
|
||
Petr Hnědkovský
Dr Olsen
|
||
Jaroslav Pšenička
Dr Thurman
|
||
Marek Motlicek
Dr Clay
|
||
Doug Jones
Dr Carmack
|
||
Robert Nelson
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barbara Nedeljáková
Dziewczyna w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rana Morrison
Ewakuowana kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tony Pierce-Roberts |
7,0
|
|
Shaun O'Dell
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Darren Quinn
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert Kodera
(główna pomoc techniczna) (Czechy)
|
||
Karel Charvat
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Roman Kuchar
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Clint Mansell |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Carlo Poggioli |
6,0
|
|
Viera Zvonarova | ||
Rebecca Higginson | ||
Giovanni Casalnuovo
(asystent)
|
||
Serena Fiumi
(asystent)
|
||
Jo Korer
(nadzorca kostiumów)
|
||
Šárka Zvolenská
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Derek Brechin |
8,0
|
|
Christopher Lloyd
(dodatkowy)
|
||
Daniel Bird
(asystent)
|
||
Tamaron Greene
(asystent)
|
||
Martin Hubáček
(asystent)
|
||
Toby Lloyd
(asystent)
|
||
Jason Wheeler
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
John Rosengrant
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Nelly Guimaras
efekty specjalne makijażu
|
||
Zdenka Klika
efekty specjalne makijażu
|
||
Waldo Mason
efekty specjalne makijażu
|
||
Mimi Palazon
efekty specjalne makijażu
|
||
Simon Rose
efekty specjalne makijażu
|
||
Josh Weston
efekty specjalne makijażu
|
||
Eddie Yang
efekty specjalne makijażu
|
||
Richard Alonzo
efekty specjalne makijażu
|
||
Tony Buffa
efekty specjalne makijażu
|
||
Brian A. Jones
efekty specjalne makijażu
|
||
Darren Robinson
efekty specjalne makijażu
|
||
Matthew Smith
efekty specjalne makijażu
|
||
Rene Stejskal
efekty specjalne makijażu
|
||
Arjen Tuiten
efekty specjalne makijażu
|
||
Simon Webber
efekty specjalne makijażu
|
||
Christine Blundell
projektant makijażu
|
||
Jeff Dawn
charakteryzator osobisty: Dwayne Johnson
|
||
Pau Loewe
charakteryzator
|
||
Hana Surkalova
charakteryzator
|
||
Lesa Warrener
charakteryzator
|
||
Nuria Mbomio
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Katka Vávrová
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Christine Blundell
projektant fryzur
|
||
Rachel Solow
fryzjer osobisty: Dwayne Johnson
|
||
Lesa Warrener
fryzjer
|
||
Nuria Mbomio
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Katka Vávrová
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Arturo Balceiro
efekty specjalne makijażu
|
||
Xavi Bastida
efekty specjalne makijażu
|
||
Pablo Perona
efekty specjalne makijażu
|
||
Aleix Torrecillas
efekty specjalne makijażu
|
||
Cliff Wallace
efekty specjalne makijażu
|
||
Duncan Jarman
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Peter Francis
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Dominic Masters |
8,0
|
|
Richard Roberts | ||
Stephen Scott |
7,0
|
|
John Nixon
zbrojmistrz
|
||
Richard Hooper
zbrojmistrz
|
||
Joss Skottowe
zbrojmistrz
|
||
Steve Bohan
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dina Eaton
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Stepan Janecek
koordynator efektów specjalnych
|
||
John Evans
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
George Gibbs
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Terry Glass
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Kit West
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Uli Nefzer
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Enrique Bilsland
projektant animatroniki
|
||
Mark Hunter
projektant animatroniki
|
||
Oliver Jarlett
efekty specjalne
|
||
John Kilshaw
efekty specjalne
|
||
Pau Loewe
efekty specjalne
|
||
Raquel Guirro
efekty specjalne (asystent)
|
||
Roman Holub
technik
|
||
Ron Hone
technik
|
||
David B. Miller
technik
|
||
José M. Meneses
technik
|
||
Martin Mottl
technik
|
||
Ondrej Nierostek
technik
|
||
Martin Pryca
technik
|
||
Jens Schmiedel
technik
|
7,0
|
|
Juan Serrano
technik
|
||
Ladislav Sindelar
technik
|
||
Frantisek Sloup
technik
|
||
John Baker
technik
|
||
Damian Fisher
technik
|
||
Joe Giles
technik
|
||
Wolfgang Higler
technik (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Jacub Nierostek
technik (druga ekipa)
|
||
Stanislav Smeral
technik (druga ekipa)
|
||
Karel Šolc
technik (druga ekipa)
|
||
Jan Klinke
pirotechnik
|
||
Vaclav Moravec
pirotechnik
|
||
Jan Moro
pirotechnik
|
||
Karel Sebl
pirotechnik
|
||
Martin Soukup
pirotechnik
|
||
Jan Trnka
pirotechnik
|
||
Rudolf Tudzaroff
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jina Jay
dobór obsady
|
||
Nancy Bishop
dobór obsady (Praga)
|
||
Robin Hudson
dobór obsady (asystent)
|
||
Noelle Trkulja
dobór obsady (asystent) (Praga)
|
||
Jirí Hrstka
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dixie Chassay
dodatkowy dobór obsady
|
||
Abigail Barbier
dobór głosu
|
||
Louis Elman
dobór głosu
|
||
Pavel Cajzl
koordynator kaskaderów
|
||
Joe Dunne
koordynator kaskaderów
|
||
Tanoai Reed
kaskader dublujący: Dwayne Johnson
|
||
Mark Anthony Newman
kaskader dublujący
|
||
Phil Adams
kaskader
|
||
Michal Grün
kaskader
|
||
Miroslav Lhotka
kaskader
|
||
Dimo Lipitkovský
kaskader
|
||
Mark Anthony Newman
kaskader
|
||
Tanoai Reed
kaskader
|
||
Juan Serrano
kaskader
|
||
Jiri Simberský
kaskader
|
||
Pavel Vokoun
kaskader
|
||
Rudolf Vrba
kaskader
|
||
Jindrich Klaus
układacz
|
||
Dion Lam
choreograf walk
|
||
Ondrej Bylok
dubler: Al Weaver
|
||
Lubomir Janci
dubler: Ben Daniels
|
||
Milan Zaba
dubler: Karl Urban
|
||
Debra Coleman
zecer
|
||
Ota Bares
treser zwierząt
|
Pozostałe
Proszę czekać…