Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Erik Leijonborg | ||
Frida Hvenmark
(asystent)
|
||
Elinor Isenberg
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Anna Jansson
(powieść)
|
||
Erik Ahrnbom | ||
Fredrik T. Olsson | ||
Producenci | Ocena | |
Martin Söder
producent
|
||
Birgitta Wännström
producent
|
||
Johanna Wennerberg
kierownik produkcji
|
||
Eva Åkergren
kierownik produkcji
|
||
Erika Edman
producent wykonawczy
|
||
Åsa Sjöberg
producent wykonawczy
|
||
Niva Westlin Dahl
producent wykonawczy
|
||
Josefine Tengblad
producent wykonawczy
|
||
Frida Boström
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Eva Röse
Maria Wern
|
||
Allan Svensson
Thomas Hartman
|
||
Peter Perski
Per Arvidsson
|
||
Ulf Friberg
Jesper Ek
|
||
Oscar Pettersson
Emil Wern
|
||
Matilda Wännström
Linda Wern
|
||
Frida Hallgren
Helén
|
||
Rebecka Hemse
Cicci
|
||
Fanny Risberg
Therese
|
5,0
|
|
Vanna Rosenberg
Jenny
|
||
Helena af Sandeberg
Karin
|
||
Mirja Turestedt
Victoria
|
||
Maria Sid | ||
Olov Akergarn | ||
Asta August | ||
Martin Fritz | ||
Per Ingmansson | ||
Alvar Klofermark | ||
Jesper Lundberg | ||
Zarah Lundin | ||
Sofie Markstedt | ||
Susanna Nettelbladt | ||
Razmus Nyström | ||
Emma Rehnberg | ||
Saga Spjut-Säll | ||
Ester Uddén | ||
Johanna Wallén | ||
Pernilla Ribeiro Novais
Kobieta na podjeździe
|
||
Robert Prowse
Roger Sundberg (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Calle Persson | ||
Dan Svan
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Magnus Strömberg | ||
Kostiumy | Ocena | |
Annika Gaimer | ||
Ann-Britt Sörlund
(asystent)
|
||
Sara Nejderskog
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mattias Morheden | ||
Darek Hodor | ||
Jonas Eriksson
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Maria Berg
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Nina Spjuth
charakteryzator
|
||
Sanna Danneborn-Spjuth
charakteryzator (asystent)
|
||
Tamina Sundin Dahl
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Inca Leijonborg
scenograf
|
||
Kajsa Ahlman
scenograf (asystent)
|
||
Emma Madsen
główny rekwizytor
|
||
Henrietta Sterner
główny rekwizytor
|
||
Klara Alfredson Jofs
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Emil Fröjd
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Gudmar Söderin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Lene Westlin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Linnéa Fohlin
rekwizytor
|
||
Johan Sjölin
główny konstruktor dekoracji
|
||
Anders Lexne
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lars Liljeholm
technik dźwięku
|
||
Magnus Bergentz
technik dźwięku
|
||
Björn Iversen
imitator dźwięku
|
||
Svante Biörnstad
montaż dialogów
|
||
Bernt Eklund
montaż dialogów
|
||
Joan Österman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Leif Westerlund
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bernt Eklund
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Johan Harnesk
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Lars Höglund
technik
|
||
Mats Sampop Karlsson
technik
|
||
Viktor Nilsson
technik
|
||
Joel Uhr
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kimmo Rajala
koordynator kaskaderów
|
||
Anette Mandoki
dobór obsady
|
||
Johannes Persson
dobór obsady
|
||
Pia Ekedahl
dobór lokalizacji
|
||
Helena af Klercker
dobór lokalizacji
|
||
Angelica Sjödin
dobór lokalizacji
|
||
Mia Uddgren
dobór lokalizacji
|
||
Maria Billberg
dobór lokalizacji
|
||
Mari Sjögren
księgowy produkcji
|
||
Susanne Månsson
księgowy produkcji
|
||
Pernilla Nilsson
księgowy produkcji
|
||
Ida Sjögren
księgowy produkcji
|
||
Mimmo Hilden
prowadzący ostrość
|
||
Joel Olsson
operator steadicam
|
||
Per Byrén
mistrz oświetlenia
|
||
Jonas Branting
elektryk (asystent)
|
||
Christer Carlsson
elektryk (asystent)
|
||
Johan Hannu
elektryk (asystent)
|
||
Stefan Jonsson
elektryk (asystent)
|
||
Per Olsson
elektryk (asystent)
|
||
Martin Malmqvist
zecer
|
||
Mike Cosola
oświetlenie cyfrowe
|
||
Håkan Blomdahl
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Daniel Nielsen
efekty wizualne
|
||
Pernilla Ribeiro Novais
kaskader
|
||
Ramona Karlsson
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…