Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Gulager |
5,5
|
|
Alisa Fredericks
(asystent)
|
||
Alice M. Peschl
(asystent)
|
||
Todd J. Labarowski
(asystent) (dodatkowy) (również) (druga ekipa asystent)
|
||
Brandon O'Neil Leonard
(asystent) (dodatkowy)
|
||
John T. Melick
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Matt Kutcher
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Patrick Melton |
7,5
|
|
Marcus Dunstan |
8,0
|
|
Joel Soisson |
4,0
|
|
Pete Goldfinger
(postacie)
|
5,0
|
|
Josh Stolberg
(postacie)
|
||
Amber Harley
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Mark Canton
producent
|
||
Joel Soisson
producent
|
4,0
|
|
Marc Toberoff
producent
|
||
Pete Goldfinger
współproducent
|
5,0
|
|
Jonathan Shore
współproducent
|
||
Josh Stolberg
współproducent
|
||
Scott Atkins
producent wykonawczy
|
||
Ben Ormand
producent wykonawczy
|
||
Matthew Stein
producent wykonawczy
|
||
Hisako Tsukuba
producent wykonawczy
|
||
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Sarah Morse
nadzorca produkcji
|
||
John Stecenko
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Matthew Stein
kierownik produkcji
|
||
Ronald Cosmo Vecchiarelli
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Ross Burchfield
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Samantha Marie Clark
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matthew K. Hacker
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robin Spears
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher Stanback
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Corey L. Howard
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jason Salzman
koordynator produkcji
|
||
Stuart Burkin
kierownik postprodukcji
|
||
Serena Shen
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Danielle Panabaker
Maddy
|
6,5
|
|
Matt Bush
Barry
|
4,0
|
|
Katrina Bowden
Shelby
|
||
Jean-Luc Bilodeau
Josh
|
5,0
|
|
David Koechner
Chet
|
||
Chris Zylka
Kyle
|
7,5
|
|
Adrian Martinez
Wielki Dave
|
7,0
|
|
Paul James Jordan
Travis Mitchell
|
||
Meagan Tandy
Ashley Sorby
|
||
David Hasselhoff
David Hasselhoff
|
6,5
|
|
Christopher Lloyd
Pan Carl Goodman
|
7,7
|
|
Paul Scheer
Andrew "Drew" Cunningham
|
||
Gary Busey
Clayton
|
7,0
|
|
Clu Gulager
Mo
|
||
Sierra Fisk
Bethany
|
||
Matt Lintz
David, piegowaty chłopiec
|
||
Sylvia Jefferies
Młoda matka
|
6,0
|
|
Jenna Hurt
Rochelle
|
6,0
|
|
Rozlyn Papa
Dawn
|
||
Alisa Harris
Gruba kobieta / Histeryczka
|
6,0
|
|
Stacy Rabon
Przestraszona kobieta
|
||
Nate Panning
Stały klient parku wodnego
|
||
Kathy Sue Holtorf
Piękna ratowniczka
|
||
Irina Voronina
Kiki
|
9,3
|
|
Ving Rhames
Fallon, zastępca szeryfa (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Sheila Brothers
Kąpiąca się kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Truman Brothers
Gapiący się chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
JoyLee Chase
Ofiara (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marta Zolynska
Bella (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chevy Lamont Cofield
Ratownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Schifter
Ojciec ofiary ugryzienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Wes Howren
Stały klient parku wodnego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Faulkner
Pływak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lilith Fury
Kobieta z mokrym podkoszulkiem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Garner
Lizzie, ratowniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Beth Gosnell
Uratowana martwa kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sierra Holmes
Kąpiąca się kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael L. Kuhn
Pracownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Ludington
Ofiara masakry (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karen Malina
Matka Josha (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Matthewson
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Montanti
Facet w parku wodnym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael J Roberts
Pacjent szpitala (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rima Saleeby
Ofiara (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tabitha Taylor
Ratowniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pat Thomas
Kąpiąca się kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Wilmoth
Chłopiec, który odkrył ciała (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melissa Anne Young
Kobieta w bikini (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephania Schmidt
Statystka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ashlynn Brooke
Cheerleaderka (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alex Lehmann | ||
Dave Spencer
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert Hoelen
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jason Dunn
(pomoc techniczna)
|
||
Carlos Gonzalez
(pomoc techniczna)
|
||
Mark Graves
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Howie
(pomoc techniczna)
|
||
Kale Jessen
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Koch
(pomoc techniczna)
|
||
Bo McKenzie
(pomoc techniczna)
|
||
Jimmie R. Owens
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Petrin
(pomoc techniczna)
|
||
Patrick Redmond
(pomoc techniczna)
|
||
Jay Sheveck
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Elia Cmiral |
7,0
|
|
Eric Jasper
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Carol Cutshall | ||
Catherine Bayley | ||
Emily Caulfield
(asystent)
|
||
Victor M. Giarrusso
(nadzorca kostiumów)
|
||
Casey Crespo
(produkcja kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Martin Bernfeld |
4,0
|
|
Devin C. Lussier |
5,0
|
|
Kirk M. Morri |
9,0
|
|
Vegard H. Sorby
(asystent)
|
||
Morgan Mitchell
(praktykant)
|
||
Lee Hultman
(digital intermediate)
|
||
Thor Roos
(digital intermediate)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Elia Cmiral
aranżer
|
7,0
|
|
John Samuel Hanson
wokalista
|
||
Melissa R. Kaplan
wokalista
|
||
Michael Mason
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Darby Orr
wykonawca muzyki (gitara basowa)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Gary J. Tunnicliffe
projektant efektów specjalnych makijażu
|
||
Denise Baer
efekty specjalne makijażu
|
||
Dan Driscoll
efekty specjalne makijażu
|
||
Jamie Grove
efekty specjalne makijażu
|
||
Mecki Heussen
efekty specjalne makijażu
|
||
Emma Julia Jacobs
efekty specjalne makijażu
|
||
Louis Kiss
efekty specjalne makijażu
|
||
Mark Maitre
efekty specjalne makijażu
|
||
Nick Marra
efekty specjalne makijażu
|
||
Richard Maybery
efekty specjalne makijażu
|
||
Mike Measimer
efekty specjalne makijażu
|
||
Larry Odien
efekty specjalne makijażu
|
||
Gary Pawlowski
efekty specjalne makijażu
|
||
Mike J. Regan
efekty specjalne makijażu
|
||
Pedro Valdez
efekty specjalne makijażu
|
||
Steve Winsett
efekty specjalne makijażu
|
||
Cecilia Verardi
nadzorca charakteryzacji
|
||
Eleanor Sabaduquia
nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Holly Sago
główny charakteryzator
|
||
Yoko Nobushi
główny charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Belinda A. Bell
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Jennifer Chavez
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Tonya Johnson
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Rick Pour
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Jason Willis
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Julie Delaney
nadzorca stylizacji
|
||
Kari Delaney
główny stylista
|
||
Coni Andress
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Gina Baran
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ermanno Di Febo-Orsini
scenograf
|
7,0
|
|
Thurston Edwards
dekorator wnętrz
|
||
Lauren Mallard
dekorator wnętrz
|
||
Marina Starec
dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Peter Battistelli
koordynator konstrukcji
|
||
Joseph R. McGuire Jr.
główny konstruktor dekoracji
|
||
'Polar Bear' Shaw
konstruktor dekoracji
|
||
Ronald Collins
twórca rekwizytów
|
||
Evan Pileri
twórca rekwizytów
|
||
Bonnie Betancourt
główny rekwizytor
|
||
Cat Dawson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jay Jones
rekwizytor
|
||
Otto Lindsey
rekwizytor
|
||
Dana White
rekwizytor
|
||
Chris Holcombe
główny malarz
|
||
Rebecca Lee
malarz
|
||
Michael Martishius
malarz
|
||
Mike J. Regan
lalkarz
|
||
Gary J. Tunnicliffe
lalkarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Richard Glasser
nadzorca muzyki
|
6,0
|
|
Michael Rayle
mikser
|
||
Wolfgang Amadeus
mikser muzyki
|
||
Elia Cmiral
programowanie muzyczne
|
7,0
|
|
Mike Flicker
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Matt Friedman
montaż muzyki
|
||
Steven Avila
projektant dźwięku
|
||
Steven Avila
nadzorujący montaż efektów dźwiękowych
|
||
Trip Brock
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Matt Dawson
mikser postsynchronu
|
||
Jenny Elsinger
okablowanie
|
||
Dan Giannattasio
mikrofoniarz
|
||
Jackie Johnson
montaż dialogów
|
||
Peter D. Lago
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Greg Mauer
mikser imitacji
|
||
Owen Peterson
operator dźwięku
|
||
Alexander Pugh
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mark A. Rozett
mikser ponownego nagrania
|
||
Ian Shedd
montaż dialogów
|
||
Ian Shedd
montaż imitacji
|
||
Brian Straub
imitator dźwięku
|
||
Steven Utt
operator dźwięku
|
||
Kelly Vandever
mikser ponownego nagrania
|
||
Ben Whitver
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Beavis
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jeffrey L. Loy
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Aaron John Failing
technik
|
||
Michael Hauck
technik
|
||
Russell H. Holt
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nancy Nayor
dobór obsady
|
||
Elizabeth Brown
dobór obsady (stażysta)
|
||
Jon Huybrecht
dobór obsady (stażysta)
|
||
Allison Bader
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kimberly Helms Stewart
dodatkowy dobór obsady
|
||
John Copeman
koordynator kaskaderów
|
||
Matt Kutcher
koordynator kaskaderów
|
||
John Gilbert
koordynator kaskaderów (asystent) (również) (dodatkowy)
|
||
Matt Kutcher
koordynator scen akcji
|
||
David French
kaskader dublujący: Matt Bush
|
||
Angelique Fawcette
kaskader dublujący: Meagan Tandy
|
||
Jennifer Badger
kaskader dublujący
|
||
Tina Wanner
kaskader dublujący
|
||
Dino Muccio
kaskader (również) (rezerwowy)
|
||
Jeremy Owens
kaskader
|
||
Ashley Cusato
kaskader (rezerwowy)
|
7,0
|
|
Bo Webb
operator kamery
|
||
Joe D'Alessandro
operator kamery
|
||
Eric Leach
operator kamery (Los Angeles)
|
||
Dan Turek
operator kamery (asystent)
|
||
Troy Blischok
operator kamery (asystent)
|
||
Warren Brace
operator kamery (asystent)
|
||
John C. Lehman
operator kamery (asystent)
|
||
Eddie Bowlin
oświetlenie
|
||
Stephen Thompson
oświetlenie
|
||
David Sheetz
oświetlenie (Los Angeles)
|
||
Dale C. Robinson
oświetlenie (asystent)
|
||
Jeff Sterner
oświetlenie (asystent)
|
||
Robert Hoelen
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Darwin Brandis
elektryk
|
||
Matt Clark
elektryk
|
||
Chris Jadick
elektryk
|
||
Paul Poleski
elektryk
|
||
Chris Shrider
elektryk
|
||
Simon Carey
elektryk (dodatkowy)
|
||
Michael Tackett
fotosista
|
||
Jeff Lietz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Adam Stern
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andy Tanguay
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sean Gilhooly
koordynator efektów wizualnych
|
||
Lauren Weidel
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kristen Branan
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Dawn Giddings
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Chris Roff
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Brett Dowler
producent efektów wizualnych
|
||
Vincent Oster
producent efektów wizualnych
|
||
Lilian SooHoo
producent efektów wizualnych
|
||
Pratik Chaudhary
efekty wizualne
|
||
Joseph H. Coleman
efekty wizualne
|
||
Amanda Dyar
efekty wizualne
|
||
Stanislav Enilenis
efekty wizualne
|
||
Elaine Fung
efekty wizualne
|
||
Nitish Naik
efekty wizualne
|
||
Caleb Wagner
efekty wizualne
|
||
Richard Patterson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
David Grey
dyrektor techniczny
|
||
Jared Tripp
dyrektor techniczny
|
||
Roger Prudden
nadzorca komponowania
|
||
Rinu Kamalamma Rajasekharan
główny zecer
|
||
Graeme Baitz
zecer
|
||
Nadine Blackler
zecer
|
||
Russell Bowers
zecer
|
||
Scott Moelich
zecer
|
||
Milton Muller
zecer
|
||
Daniel Stein
zecer
|
||
Brent Veal
zecer
|
||
Worth Bjorn Walters
zecer
|
||
Damon Silvester
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Linden Vennard
animator
|
||
Tim Kafantaris
animator postaci
|
||
Vick Griffin
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Tony Morin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
James Billy Hill III
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sam McClure
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Kendrick Hudson
dokumentacja scenograficzna
|
||
J.D. Banks
Chris Zylka / David Koechner / dubler: David Hasselhoff
|
||
Doug Miley
dubler: Christopher Lloyd
|
||
Nichole Amerson
dubler
|
||
Birdie Talanca
księgowy produkcji
|
||
Sherri C Nolan
księgowy
|
||
Brandon Linville
księgowy (asystent)
|
||
Hart Ebersole
księgowy (asystent)
|
||
Rebekah M. Erford
sekretariat produkcji
|
||
Serena Shen
sekretariat produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
Pozostałe
Proszę czekać…