Nieplanowane 2019

Unplanned

Tymczasem film opowiada zaledwie prowincjonalną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,

Tymczasem film opowiada zaledwie prowincjonalną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze… opis dystrybutora

Gatunek
Dramat
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2019-11-01 (kino), 2019-03-29 (świat)
Dystrybutor
Rafael
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
109 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
Tom1mix

Obłuda w naszym społeczeństwie jest okropna. Zagłuszając sumienie, szukając usprawiedliwienia zmieniamy nazwy słów aby robić rzeczy straszne… odebrać życie istocie żywej zawsze będzie zbrodnią.. jakby ją nie nazwać.

i_darek1x 1

Film nawiedzony ;) Antyaborcyjny ! Jednym słowem propaganda ! ;) Coś takiego jak aborcja to sprawa indywidualna ,a właściwie decyzja zawsze powinna należeć do pary .Głównie kobiety !!! A co do filmu ? Szkoda marnować czas ;)

Raf72 i_darek1x

@i_darek1x zabójstwo najbardziej bezbronnej Istoty "to sprawa indywidualna", "decyzja"? Nawiedzony to Ty człowieku jesteś chyba, właściwie to biedny…co trzeba mieć w głowie żeby takie idiotyzmy pisać? Decyzja to jest przed, a nie po biedaku.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Khaosth
19 punktów
Czechu
10 punktów
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…