Filmy myśl samobójcza, nastolatek

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje myśl samobójcza, nastolatek. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Świat to nie matrix. Życie to nie gra, nie daj się wylogować! Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy. Pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. Ona zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna. Wprowadza go do "Sali samobójców" miejsca, z którego nie ma ucieczki.

Lato '85

6,0
5,9
Latem 1985 roku w Normandii 16-letni Alexis (Félix Lefebvre), podczas podróży morskiej, został bohatersko uratowany przed utonięciem przez 18-letniego Davida (Benjamin Voisin). Alexis właśnie poznał przyjaciela swoich marzeń. Ale czy ten sen będzie trwał dłużej niż lato?
Luke Shapiro właśnie kończy liceum. Czekają go ostatnie wakacje przed pójściem na studia. Luke jest dealerem narkotyków. Dr Jeff Squires jest jego psychologiem i klientem. Podczas swoich długich rozmów starają się dociec, jaki jest sens życia i co jest w nim najważniejsze. W między czasie, Luke zakocha się, a Jeff będzie się musiał uporać z kryzysem małżeńskim.


16-letni Nick Twisp (Michael Cera) jest bardzo nieśmiały, przez co jego relacje z dziewczynami są totalną klapą. Razem z matką i jej partnerem życiowym udaje się do niewielkiego miasteczka, gdzie poznaje Sheeni Saunders (Portia Doubleday). Dziewczyna, wykazując Nickowi odrobinę zainteresowania, rozkochuje w sobie młodzieńca. A w jego słowniku "miłość" to niepowtarzalne uczucie, które pcha człowieka do niewyobrażalnych rzeczy, by zdobyć serce ukochanej.
Satyryczna opowieść o losach dwóch rodzin, które borykają się z problemami dorastających dzieci. Anula i Paweł są typowymi przedstawicielami młodzieży lat 60. Marzą o wolności i dorosłości. Łatwo ulegają modom, zwłaszcza tym zachodnim. Ich opiekunowie, choć mają dobre intencje, nie radzą sobie z wyzwaniami stawianymi im przez dzieci i normy obyczajowe PRL. To staje się powodem wielu komicznych pomyłek. Scenariusz serialu powstał na podstawie książki, zawierającej felietony publikowane przez Mirę Zientarową na łamach „Przekroju” w latach 50. i 60. ubiegłego stulecia. Autorka z niezwykłym poczuciem humoru i ironią, opisywała stosunki rodzinne oraz obyczajowość polskiego społeczeństwa.
Rok 1998. Świat stanął w obliczu katastrofy energetycznej. Jan Zaleski, nr ewidencyjny 13 - 13, pracuje jako monter telewizyjny. Jest niezwykle zdolny. Jego ukochana, Ewa, porzuca go dla Allana Kowalskiego, realizatora widowisk telewizyjnych, który zapewnia jej karierę gwiazdy. Zrozpaczony i załamany Jan trafia do szpitala. Po wyjściu z niego podejmuje swą dotychczasową pracę, ale czyni to bez przekonania. Tymczasem w noc sylwestrową 1998 roku następuje awaria głównego układu zasilania. Usunąć ją, a tym samym uratować ludzkość, mógłby jedynie Jan.
Bohaterem filmu jest zwyczajny nastolatek, który za kilka miesięcy skończy szkołę średnią. Pewnego dnia chłopak zostaje zaatakowany przez tajemniczego napastnika i zostawiony sam sobie. Chłopak budzi się i okazuje się, że nie żyje i jest niewidzialny dla wszystkich ludzi dookoła. Aby na zawsze nie pogrążyć się w otchłani, musi odnaleźć swoje ciało.
Po trzydziestu latach bez spotkania, Marianne odwiedza swojego byłego męża, Johana. Trafia jednak w środek wojny jaką prowadzi jej były ukochany, jego syn Henrik i jego córka Karin. Henrik nienawidzi Johana, ale stara się od niego pożyczyć pieniądze. Karin ma iść do konserwatorium w Helsinkach, ale woli studiować w Hamburgu, wbrew woli ojca. Wszystkie stare rany zostaną otwarte i doprowadzą do smutnego finału.
Agnes mieszka w Amal od dwóch lat. Przez ten czas nie udało jej się z nikim zaprzyjaźnić. Swoje myśli zapisuje w komputerze w formie pamiętnika. Zbliżają się jej szesnaste urodziny. Rodzice postanawiają wydać z tej okazji przyjęcie. Niespodziewanie do drzwi Agnes puka Elin, w której dziewczyna jest zakochana...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…