Filmy rysowanie, dziecko

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje rysowanie, dziecko. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Ricky (Antonio Banderas) wychodzi ze szpitala dla umysłowo chorych. Pierwsze kroki kieruje do byłej kochanki, "gwiazdki" kina porno, Mariny (Victoria Abril). Dziewczyna nie wykazuje zainteresowania kontynuowaniem dawno zakończonej znajomości, odtrącając adoratora. Ricky nie może pogodzić się z porażką. Zdesperowany, nachodzi ją w domu, a gdy Marina nie chce go wpuścić, ogłusza ją uderzeniem w głowę. Nieprzytomną zaciąga do sypialni i przywiązuje do łóżka. Dziewczyna staje się więźniem we własnym domu. Z czasem więzy, które początkowo były torturą, stają się elementem zmysłowej, erotycznej gry, w której nagrodą jest prawdziwe uczucie.
Niemiecki żołnierz otrzymuje awans, po czym wraz z całą rodziną musi przeprowadzić się na wieś. Jego najmłodsze dziecko, ośmioletni Bruno, ma problem z aklimatyzacją – brakuje mu przyjaciół do zabawy. Znudzony, pomimo zakazów ze strony matki, udaje się w kierunku farmy. Jednak miejsce to okazuje się obozem pracy dla Żydów. Chłopiec zapoznaje się przebywającym tam rówieśnikiem, nie zdając sobie sprawy, jak niebezpieczna może być ta przyjaźń.


Syriana

6,6
Thriller polityczny, który powstał na podstawie pamiętników agenta CIA Boba Baera. Opowiada o tajnikach działalności amerykańskiego wywiadu oraz jego udziale w powstawaniu organizacji terrorystycznych na Bliskim Wschodzie.
Londyn, początek XX wieku. Wendy Darling każdego wieczoru zaczarowuje swoich braci przed snem opowiadając im historię o zawadiackim i groźnym kapitanie Hooku. Jednak pewnej nocy do ich pokoju wlatuje mały chłopiec, Piotruś Pan, który zabiera ich drogą przez gwiazdy do porośniętej bujną roślinnością dżungli w której znajduje się magiczna kraina Nibylandia. Tak zaczyna się opowieść o dzieciach mieszkających w miejscu, gdzie nie obowiązują żadne prawa dorosłych.
Pracownicy agencji reklamowej - Charlie (Eddie Murphy) i Phil (Jeff Garlin) zostają zwolnieni. Ich żony muszą zarabiać na utrzymanie, a oni szukają nowej posady i zajmują się dziećmi. Panowie postanawiają połączyć nowe obowiązki z pracą zarobkową. Takim sposobem otwierają przedszkole o nazwie "Małolaty u taty". Nie jest to zadanie łatwe jak może się wydawać, a przy tym bardzo cierpi na tym ich męska ambicja. Idzie im jednak coraz lepiej...
Sean Jones (Nathan Phillips) nie wiedział, że zwyczajna przejażdżka na motorze zamieni jego życie w koszmar. Mężczyzna przypadkowo jest świadkiem bezwzględnego i brutalnego zabójstwa dokonanego na wybitnym prokuratorze z Los Angeles. Od tej pory Sean staje się jedyną osobą, która jest w stanie pomóc w skazaniu zabójcy - Eddie'ego Kim'a (Byron Lawson) - gangstera parającego się handlem narkotykami, oszustwami, dziecięcą prostytucją i handlem bronią. Będąc w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze Sean staje się świadkiem, który może zagwarantować, że uda się wreszcie zamknąć tego nieobliczalnego i notorycznego przestępcę w więzieniu. Aby to jednak uczynić, musi najpierw polecieć do Los Angeles, by zeznawać przed Wielką Ławą Przysięgłych.
Joshua wraca po wakacjach do szkoły i idzie do piątej klasy. Kilka miesięcy temu stracił swego dziadka, najbliższego przyjaciela, który zastępując zapracowanych rodziców, objaśniał chłopcu otaczający świat. Atmosfera katolickiej szkoły, do której uczęszcza Joshua, sprzyja stawianiu trudnych pytań.
Rodzina Barańskich mieszka na przedmieściu. Matka całkowicie poświęca się roli pani domu, co jest źródłem jej nieustającej frustracji. Ojciec utrzymuje rodzinę, ale to nie jego zdanie jest w domu najważniejsze. Model życia Leszczyńskich jest zupełnie inny. Matka jest rozwódką. Ze swojego pierwszego związku ma dorastającą córkę, a z obecnego małżeństwa kilkuletniego syna. Spełnia się zawodowo, podczas gdy jej mąż zmaga się nie tylko z wychowaniem dzieci, ale również z własną niemocą w kwestii ponownego wyboru ścieżki kariery zawodowej. Jest bezrobotny. Choć Barańscy hołdują wartościom konserwatywnym, a Leszczyńscy wydają się być postępowymi intelektualistami, okazuje się, że tak naprawdę więcej ich łączy niż dzieli. Dobre chęci rodziców przynoszą często opłakane, choć zabawne rezultaty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…