Filmy seks, bat

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje seks, bat. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Hiszpania, drugi wiek przed naszą erą. Skromny pasterz Viriato wiedzie proste życie w niewielkiej wiosce. Wszystko się zmienia kiedy do Hiszpanii wkraczają wojska Imperium Rzymskiego pod wodzą pretora Galby. Virtario postanawia walczyć z najeźdźcami i zostaje przywódcą rebeliantów.
Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.
Film fantastyczny na podstawie komiksu dla dorosłych Jean-Claude'a Foresta. Bardzo atrakcyjna kosmiczna agentka- Barbarella (Jane Fonda) na rozkaz prezydenta Ziemi ma unieszkodliwić szaleńca- doktora Durand Durand, który skonstruował śmiercionośny laser i terroryzuje nim wszystkich dookoła. Zostaje jednak złapana przez naukowca i poddana różnym wymyślnym torturom. Pomimo złych zamiarów doktora nie udaje mu się zniszczyć agentki. Barbarella przeżywa wiele niezwykłych przygód, w tym także liczne przygody erotyczne...


Akcja serialu Spartakus: Krew i piach rozgrywa się w starożytnym Rzymie, gdzie królują przemoc, zdrada i polityczne intrygi. Wojownik z Tracji (Andy Whitfield) odmawia wykonania rozkazu wydanego przez rzymskiego dowódcę, Klaudiusza Glabera (Craig Parker). Za swój sprzeciw zostaje skazany na śmierć na arenie gladiatorów. Świetnie wyszkolony w walce, zabija jednak swoich przeciwników i zyskuje prawo łaski. Jego siła i nieustępliwy charakter wzbudzają podziw właściciela szkoły dla gladiatorów, Batiatusa (John Hannah), który wykupuje go z niewoli i nadaje mu nowe imię. Od tej pory, pod czujnym okiem Doctore (Peter Mensah), Spartakus szkoli się w wojennym rzemiośle. Wkrótce staje się jednym z najlepszych gladiatorów w starożytnym Rzymie.
Autentyczna historia konia wyścigowego, który mimo fatalnych początków na torze stał się największym championem w czasie Wielkiego Kryzysu.
Ten film to utrzymana w zawrotnym tempie, zwariowana komedia kryminalna z gwiazdorską obsadą: Liv Tyler, Michael Douglas, Paul Reiser oraz Matt Dillon. Olśniewająco piękna Jewel jest obiektem westchnień trzech mężczyzn. Dla Carla jest istnym wcieleniem seksu, dla Randyego wymarzoną towarzyszka życia, a dla Dehlinga reinkarnacja zmarłej żony.

Manderlay

6,3
Po opuszczeniu miasteczka Dogville, Grace wraz z ojcem i jego gangsterską świtą trafiają do Manderlay - plantacji, w której wciąż kwitnie niewolnictwo.Gdy wkrótce - z pomocą karabinów - Grace je znosi, wszyscy wcześniej wykorzystywani odnoszą się nieufnie do darowanej im wolności. "Tu, w Manderlay, my, niewolnicy, jedliśmy kolację o siódmej. A kiedy jedzą ludzie wolni?" - pytają. Grace musi więc od podstaw stworzyć im świat, nauczyć pojęcia równości, a co najważniejsze, nadać ich życiu nowy sens. Zabiera się do tego z wrodzonym sobie zapałem i pomysłowością. Jej naiwny, młodzieńczy idealizm zostaje zderzony z sarkastycznym i politycznie niepoprawnym poczuciem humoru Larsa von Triera.
Michael James (Peter O'Toole) jest mężczyzną od młodości borykającym się z nietypowym problemem - nadmiernym zainteresowaniem płci przeciwnej. Po wielu latach postanawia jednak podjąć walkę ze swoją rozwiązłością - wszystko dla swojej kobiety Carole (Romy Schneider), która chce się z nim ożenić. W celu "nauczenia się" wierności udaje się do psychoanalityka - Dr Fritza Fassbendera (Peter Sellers), stosującego bardzo niecodzienne terapie. W to wszystko wmiesza się Victor Shakapopulis (w tej roli debiutujący na ekranie Woody Allen), który zacznie spotykać się z Carole.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…