Filmy homoseksualizm, maroko

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje homoseksualizm, maroko. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Film opowiada niecodzienną sytuację z życia fotografa Mody. Thomas nie mając lepszych perspektyw na spędzenie wolnego czasu wyrusza w miasto z celem zrobienia zdjęć. Po wywołaniu okazuje się że przypadkiem uchwycił scenę morderstwa.
Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą muzyką, dużą ilością alkoholu, namiętnego tańca i seksu. W Domu chłopców poznaje przyjaciół, jak z filmów Almodovara: Angelo, który odkłada kasę na operację zmiany płci, przystojnego graficiarza i punka Deana, czy właściciela klubu Madame. Jest też Jake, dla którego Frank kompletnie traci głowę. Tymczasem do Europy dociera nieznana wcześniej, przerażająca choroba – AIDS...
Drugi film w dorobku Stephena Frearsa jest próbą ukazania historii angielskiego dramaturga Joe Ortona, który stał się legendą w latach 60. Reżyser skupia się na relacjach, które łączyły Ortona z Kennethem Halliwellem. Halliwell dla głównego bohatera był nie tylko mentorem i nauczycielem, ale także kochankiem, który w pewnym momencie staje się zazdrosny o dobrze zapowiadającą się karierę swojego ucznia.


Fatima-Zahra dawno temu opuściła swoją rodzinną wioskę, aby prowadzić barwne życie. Obecnie utrzymuje siebie i syna Selima z pracy w seks biznesie. Matka i syn przenoszą się z miejsca na miejsce, wiecznie próbując uciec przed najnowszym skandalem, w który została wplątana. Kiedy Selim odkrywa w końcu prawdę o swoim ojcu, Fatima-Zahra przysięga zacząć wszystko od nowa. W Tangerze znajdują szansę na lepsze jutro, ale ich relacja szybko zmierza do punktu krytycznego.
Na południu Maroka, Kacem (Hassan Essakali), showman i właściciel objazdowego stoiska z loterią, zatrudnia Rabi (Abdellah Didane), młodą tancerkę-transwestytę. Przemierzają ciężko dotknięte suszą wioski. Na drogach i przystankach w wioskach przeplatają się trzy historie: ta Rabii, która marzy o łagodniejszym miejscu gdzie indziej; Kacem, chory, uciekający przed mroczną przeszłością, której nie może zapomnieć; wreszcie jego syna, Larbiego (Mohamed Bastaoui), byłego boksera, byłego więźnia, brutala i mitomana.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…