Filmy harem

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje harem. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nieśmiały dziesięciolatek wakacje spędza z dwoma bardzo tajemniczymi wujkami. Każdy z nich ma za sobą jakąś tajemniczą i zarazem niebezpieczną przeszłość. [opis dystrybutora]
Film opowiada krótkie, lecz pełne przygód życie macedońskiego zdobywcy, Aleksandra Wielkiego, który podbił prawie cały znany ówcześnie świat swojej ery. Od podbicia Egiptu, przez bitwy z Persami i zdobycie Babilonu, operacjami pod Maracanda i w Afganistanie i zmierzając cały czas w stronę Indii, gdzie rządził niekwestionowanie aż do dnia swojej śmierci w wieku trzydziestu dwóch lat.
Trzy tysiące lat przed naszą erą, bezwzględnie ambitny człowiek o imieniu Memnon chce zapanować nad rozproszonymi ludami pustyni. Zgromadzona pod jego dowództwem armia przetacza się przez góry i równiny, podbijając i biorąc w niewolę wszystkich tych, którzy uszli spod jej mieczy. Ostatnią przeszkodą dzielącą Memnona od tronu okazuje się być grupka kilku plemion pustyni, niewielkich liczebnie a osłabionych dodatkowo wzajemnymi waśniami. Wiedząc jednak, że atak Władcy Zła jest nieunikniony decydują się zjednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi i unieszkodliwić Memnona. W tym celu zatrudniają Mathyusa, biegłego w sztukach walk potomka walecznych rodów, który ma zgładzić czarnoksiężnika - najsilniejszą tajemną broń Memnona. [opis dystrybutora]


Po latach niewoli barbarzyński wojownik rozpoczyna podróż, której celem jest zemsta na ludziach odpowiedzialnych za mord rodziców.
Amerykański astronauta uważa, że jego życie jest bardzo skomplikowane, do momentu kiedy znajduje butelkę zawierającą kobietę-dżina.
Bracia Wikingowie, Rolfe (Widmark) i Orm (Russ Tamblyn), porywają statek nordyckiego króla i jego piękną córkę, Gerdę (Beba Loncar). Wyruszają na poszukiwanie sławnej „Matki Głosów", wysokiego, jak trzech mężczyzn dzwonu z litego złota". Po drodze stawiają czoła zdradliwym wirom, zbuntowanej załodze i mściwym Maurom, którym przewodzi książę El Mansuh (Poitier).
Druga połowa XIII wieku. Na półwyspie Iberyjskim trwają walki pomiędzy królestwami chrześcijańskimi i muzułmańskimi. Chrześcijański rycerz Rodrigo powraca z wojny do domu. Po przyjeździe dowiaduje się, że jego zamek został zdobyty przez muzułmanów, a jego najstarszy syn został zamordowany przez wojowników Abu Bakra. Rodrigo poprzysięga zemstę.
Za uwiedzenie jednej z żon kalifa Sinbad i pomagający mu Omar Khayyam zostają skazani na śmierci. Od utraty głów przyjaciół ratuje niespodziewane przybycie wysłannika dzikich Nomadów i porwania przez nich kobiety znającej sekret greckiego ognia. W zamian za wolność Sinbad i Omar zobowiązują się do odzyskania dziewczyny z rąk bezwzględnych wojowników.
Stany Zjednoczone, lata 90. dziewiętnastego wieku. Frank T. Hopkins, doświadczony kurier słynnej poczty konnej Pony Express, niegdyś tropiciel pracujący dla armii, dowiaduje się o niezwykłym wyścigu zwanym "Ocean Ognia", organizowanym w Arabii Saudyjskiej przez bogatego szejka. Zaproszony do udziału w rywalizacji i skuszony wysoką nagrodą, postanawia wraz ze swym wiernym wierzchowcem - mustangiem Hidalgo - wziąć w niej udział. Wyścig liczy 3000 mil i jego trasa wiedzie przez pustynne tereny. Hopkins musi stawić czoło nie tylko dzikim żywiołom, ale i wielu bezwzględnym konkurentom.
Porwana przez piratów markiza Angelika (Michèle Mercier) zostaje sprzedana do haremu sułtana (Aly Ben Ayed). Piękna Francuzka nie ma jednak zamiaru stać się kolejną kochanką impulsywnego władcy. Tropem kobiety niestrudzenie podąża jej ukochany mąż Jeoffrey de Peyrac (Robert Hossein). Jak zakończą się przygody walecznej markizy?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…