Filmy szpital, plecak

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje szpital, plecak. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Internat

7,7
Akcja serialu toczy się w szkole z internatem "Czarna Laguna", gdzie kilkadziesiąt lat wcześniej mieścił się sierociniec. Po tym jak rodzice Marcosa i jego sześcioletniej siostry Pauli, uznano za zaginionych ich prawnym opiekunem został dyrektor szkoły Hector, a oni zamieszkali w internacie. W tym samym czasie jeden z nauczycieli wpada na trop w sprawie tajemniczego zniknięcia pięciu sierot z dawnego sierocińca. Wkrótce nauczyciel znika w równie tajemniczych okolicznościach. Jego uczniowie - Ivan, Carolina, Victoria, Cayetano i Roque postanawiają do odnaleźć. Wkrótce dołącza do nich także Marcos. Razem odkrywają, że w "Czarnej Lagunie zawsze działy się dziwne rzeczy.

Poroże

6,1
7,7
Nauczycielka z małego miasteczka, wspólnie z bratem odkrywają, że jeden z jej uczniów skrywa sekret, który niesie za sobą przerażające konsekwencje.
Pielęgniarka rezygnuje z pierwszych od lat wakacji i udaje się na platformę wiertniczą na środku morza, gdzie wydarzył się wypadek. Chce tam zaopiekować się mężczyzną, cierpiącym z powodu poważnych oparzeń. Pomiędzy tą dwójką rodzi się silna więź, ale oboje będą musieli zmierzyć się ze swoją przeszłością.


Spirala

7,1
Tomasz Piątek, czterdziestokilkuletni mężczyzna, przyjeżdża do tatrzańskiego schroniska. Swym dziwnym i aroganckim zachowaniem budzi zarówno zainteresowanie jak i niechęć. Kluczyki od samochodu rzuca do wodospadu. Wydaje się, że z każdym szuka zwady, zaczepia i obraża bez powodu wiele osób. Niewybrednie komentuje różne sytuacje. Następnego dnia okazuje się, że kontrowersyjny turysta zniknął. Prawdopodobnie udał się na samotną wspinaczkę w góry. Po bezowocnych poszukiwaniach zaniepokojonych mieszkańców schroniska do akcji ratowniczej włącza się GOPR. Tomasza udaje się odnaleźć przy pomocy helikoptera. Nieprzytomny i przemarznięty zostaje odwieziony do szpitala, gdzie odwiedzają go znajomi ze schroniska "Morskie Oko". Okazuje się, że desperacki czyn to nieudana próba samobójcza, która jest reakcją na nieuleczalną i szybko postępującą śmiertelną chorobę, która przerwała jego wspaniale rozwijającą się karierę zawodową. Czy ponownie będzie próbował?

Przystań

6,7
Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior współczesna opowieść o grupie młodych ludzi odbywających szkolenie w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów, młodzi szkolą się, aby zostać ratownikami WOPR. W trakcie kursu kandydaci na ratowników nie tylko podnoszą swoje umiejętności techniczne, ale też niosą pomoc wodniakom poszkodowanym w wypadkach. Wątki osobiste i uczuciowe bohaterów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę.
W lesie, z dala od zgiełku miasta, stoi stary dwór, w którym mieści się elitarna szkoła z internatem. Mieszkają i uczą się w niej dzieci bogatych rodziców oraz utalentowane dzieci z biednych rodzin. Po szkole krążą opowieści według których w lesie kryje się straszliwe zło. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że większość tych opowieści to prawda. Dopiero kiedy jeden z nauczycieli znika w niewyjaśnionych okolicznościach kilkoro z jego uczniów rozpoczyna śledztwo...

Ratownicy

6,6
Serial rozpoczyna się od procesu Staszka (Tomasz Schuchardt), syna naczelnika Pogotowia Górskiego Jana Tarnowskiego (Bogusław Linda). Chłopak jest oskarżony o pobicie wykładowcy. Dostaje wyrok w zawieszeniu i opiekę kuratorską. Rezygnuje ze studiów prawniczych, opuszcza Kraków i wraca do Zakopanego. W domu nie przyznaje się matce ani do procesu, ani do porzucenia studiów. Jedyną osobą, która zna prawdę, jest jego ojczym Witold. Co czeka Staszka w Tatrach? Czy zostanie ratownikiem, podobnie jak ojciec? Czy wśród członków załogi GPR chłopak znajdzie prawdziwych przyjaciół?
Rodzina Barańskich mieszka na przedmieściu. Matka całkowicie poświęca się roli pani domu, co jest źródłem jej nieustającej frustracji. Ojciec utrzymuje rodzinę, ale to nie jego zdanie jest w domu najważniejsze. Model życia Leszczyńskich jest zupełnie inny. Matka jest rozwódką. Ze swojego pierwszego związku ma dorastającą córkę, a z obecnego małżeństwa kilkuletniego syna. Spełnia się zawodowo, podczas gdy jej mąż zmaga się nie tylko z wychowaniem dzieci, ale również z własną niemocą w kwestii ponownego wyboru ścieżki kariery zawodowej. Jest bezrobotny. Choć Barańscy hołdują wartościom konserwatywnym, a Leszczyńscy wydają się być postępowymi intelektualistami, okazuje się, że tak naprawdę więcej ich łączy niż dzieli. Dobre chęci rodziców przynoszą często opłakane, choć zabawne rezultaty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…