Filmy Chile

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Chile. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dzienniki motocyklowe 7.2

Dwójka przyjaciół w iście romantycznej pogoni za przygodą opuszcza rodzinne Buenos Aires na rozklekotanym Nortonie 500 z 1939 roku. Mimo awarii motocykla kontynuują swoją ośmiomiesięczną odyseję, łapiąc każdą możliwą okazję transportu. Zróżnicowane pejzaże odzwierciedlają stopniową przemianę w ich sposobie postrzegania świata; ludzie, których spotykają na swej drodze, otwierają im oczy na zupełnie inne oblicze Ameryki Południowej. Trafiają na wyżyny Machu Picchu, gdzie odnajdują majestatyczne ruiny i zdają sobie sprawę z ogromnego znaczenia zapomnianego dziedzictwa Inków. Gdy docierają do kolonii trędowatych, usytuowanej w głębi peruwiańskiej dżungli, zaczynają wątpić w wartość postępu mierzonego sukcesem gospodarczym, który tak wielu ludzi pozostawia poza nawiasem społeczeństwa. Doświadczenia z tego miejsca pomagają określić ich późniejsze postawy etyczne i wytyczyć drogę, którą podążą.

Seks i miłość 6.6

Film przedstawia pełną humoru historię rodziców, którzy rozmawiają jak powinni radzić sobie z edukacją seksualną swoich dorastających dzieci. Jednak powszechnie wiadomo, że seksualność jest nadal problem wstydliwym dla wielu rodziców, więc przedstawienie jej dzieciom to dopiero nie lada problem.

Rekrut

Małomiasteczkowy ślusarz wbrew własnej woli bierze udział we włamaniu i zostaje złapany. Z pomocą przychodzi mu ustosunkowany krewny, który wyciąga go z kłopotów za cenę wstąpienia do stołecznej policji, gdzie ma pomagać skorumpowanym przełożonym.


B-Happy

Bohaterka filmu Kathy, bardzo wcześnie wkracza w dorosłe życie. Nie znajduje oparcia u matki i brata, którzy troszczą się jedynie o własne sprawy. Jednakże w szkole poznaje chłopaka, który staje się jej najbliższą osobą. Przez pierwszą miłość, poprawczak i zachłyśnięcie się wolnością dochodzi do pełni samodzielności.

Docteur Chance

Agenty KGB tozhe vlyublyayutsya

Agent KGB zostaje wysłany do Chile, gdzie wydarza się mnóstwo przygód. Wdaje się w romans z masażystką, która okazuje się być prostytutką. W następstwie musi zmierzyć się z jej narzeczonym i w końcu, udaje się na specjalne zadanie na Antarktydę...

Słowa kluczowe