HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

W jakie gry gracie? 114
sam001

No fakt nie samymi filmami zyjemy, ja aktualnie rzezam na Bn w diablo2 :) Stare ale jare!

Sleeveer

Ostatnio powróciłem do mojej pierwszej kupionej gry—> DIABLO (jedynka :))… ach te stare czasy i gra przez modem na BN, nawet po trzy godzinki naraz, hehe. A tak przy okazji – mogli by film na podstawie Diablo lub Diablo II nakręcić!

VIPer

> Grzegorz Derebecki o 2006-03-08 20:18:40 napisał:
>
> Dlatego lepiej zainwestowac w konsolke ja osobiscie polecam xboxa 360 :)

Xpudelko Microsoftu mnie nie interesuje, bo Sony i tak skopie konkurencji zady jak wypusci swoj sprzet:) Na razie pykam sobie na PS2 i czekam z niecierpliwoscia na PS3.

Grzegorz_Derebecki

> VIPer o 2006-03-08 21:22:12 napisał:
>
> Xpudelko Microsoftu mnie nie interesuje, bo Sony i tak skopie konkurencji zady
> jak wypusci swoj sprzet:) Na razie pykam sobie na PS2 i czekam z
> niecierpliwoscia na PS3.

Moze tak, może nie. Jedno jest pewne PS3 jeszcze nie ma a Xbox 360 już jest i to jest obecnie najlepsza konsola :P

wajs

Macie panowie racje, pecet nie bardzo jest opłacalny jeśli chodzi o gry, obiecałem sobie że to był mój ostatni upgrade, jeśli jakieś nowe gry na których będzie mi zależało zaczną klatkować, lub będą wymagały „Pixel Shader 10000” to ja luzuje i przesiadam się na konsole, myślę ze to nastąpi za jakieś pół roku, chodzi mi po głowie ps3, ale to będzie zależało od ceny.

Grzegorz_Derebecki

> wajs o 2006-03-09 09:06:39 napisał:
>
> Macie panowie racje, pecet nie bardzo jest opłacalny jeśli chodzi o gry,
> obiecałem sobie że to był mój ostatni upgrade, jeśli jakieś nowe gry na
> których będzie mi zależało zaczną klatkować, lub będą wymagały
> „Pixel Shader 10000” to ja luzuje i przesiadam się na konsole, myślę ze
> to nastąpi za jakieś pół roku, chodzi mi po głowie ps3, ale to będzie
> zależało od ceny.

Jednak nie ukrywajmy tego, konsole słabo nadają się do strategi może next-geny takie jak ps3 i xbox360 zmienia to jednak przydała by się do nich myszka:)

VIPer

> Grzegorz Derebecki o 2006-03-09 12:15:19 napisał:
>
> Jednak nie ukrywajmy tego, konsole słabo nadają się do strategi może
> next-geny takie jak ps3 i xbox360 zmienia to jednak przydała by się do nich
> myszka:)

Sluszna uwaga z tymi strategiami, dla nich wlasnie warto miec PC’ta,a co do konsol to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie abys sobie myszke dokupil:) Ba, nawet klawiatury i dyski twarde sa dostepne, ale dla mnie nie ma nic bardziej komfortowego i odprezajacego niz granie na pad’zie. Cala reszta osprzetu jest dla mnie zbyteczna, bo jestem zdania, ze konsole nie powinny ewoluowac w kierunku PC.
Co do PS3 to przyjdzie nam jeszcze na nia poczekac chyba z rok. Przelozyli niestety date premiery, ktora pierwotnie miala zgrywac sie z data wypuszczenia Xbox’a 360. Dlatego jak narazie w wyscigu prowadzi zabawka Microsoftu.

Spoke

Ja tam ostatnio gram sobie w NFS Most Wanted, FIFE 2006 i w Age Of Empires III, gierkie godne polecenia :)))

maVen

No tak to kwestia gustu. Nie wszystko znajdzie sie na konsole i nie wszystko znajdzie sie na PC. Na konsolach urzekaja mnie wszelkiego rodzaju mordobicie z rewelacyjna wrecz grafa (swoja droga jaki trzeba by miec sprzet zeby odpowiednik takiej gry dzialal na PC). Pc tez ma swoje zalety. Nie ma to jak dobra strategia :) a przeciez pojawia sie coraz wiecej fajnych gier z klimatami z kultowych filmow. :) Bitwa o Śródziemie II czy Star Wars Empire at War. Eeech kto by pomyslal ze kiedys wystarczyl procek 166 mmx z karta 3dfx.

Neo10

Ja juz od ponad roku = Americas Army

a z nowszych ostatnio:

Sniper Elite,
Władca Pierscieni: Bitwa o Srodziemie 2,
18 wheels of steel convoy — w ta gram jak naprawde nie mam co z czasem robic ;)

Zupa

> Grzegorz Derebecki o 2006-03-08 21:37:54 napisał:
>
> Moze tak, może nie. Jedno jest pewne PS3 jeszcze nie ma a Xbox 360 już jest i
> to jest obecnie najlepsza konsola :P

Człowieku ta konsola sobą na razie nie prezentuje następnej generacji. Jeśli chcesz oglądać grafe next-gen to musisz mieć tv HDTV (a wątpie czy ktoś z nas taki ma;)
Dopiero po wyjściu nest-genów od Sony i Nintendo zacznie się prawdziwa walka o klienta, bo narazie to co robi The Bill i Allard to jest istna komedia

zurek

Tylko kuczy(czyt. quake3arena) :P Od niemal 4.lat gram jedynie w tę właśnie strzelankę. Najtrudniejszy pod względem technicznym FPS, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. I chodź znakomita większość sceny przerzuciła się na "czwórkę" ja pozostaję przy swoich trzech gwoździach:P

P.S. Witam, żem jest nowy:D

radosiewka

Wcześniej grałam w NFS:Most Wanted i San Andreas, teraz gram w Obliviona

Krzysztof_Czerepak

a ja gram w Tactical Ops ^^ staaaare ale co tam ;-) gierkę można zamówić za free z usa (w polsce cdprojekt chce za nią 19,90 chyba)
w grze mam nick: rotorek
kto gra w tę grę, to zapewne odwiedza forum explosiv ;-)

pozatym czasami pogram w CS:S HL2:DM

tak patrząc na to co Grześ pisze sądzę, że jeszcze troche i sie przesiądę też na xboxa :P

Arteq

Czas kiedy bawiłem się w gry powoli mija, ale moimi ukochanymi na wieki pozostaną "Heroes 3" i "Diablo 2". Te nowe gry nie są już tak grywalne :)

Spinnaker

Need for Speed: Most Wanted, nie tak dawno jeszcze wiecznie żywe: Twierdza i Twierdza Krucjata :0)

sam001

> Arteq o 2006-04-22 13:13:12 napisał:
>
> Czas kiedy bawiłem się w gry powoli mija, ale moimi ukochanymi na wieki
> pozostaną "Heroes 3" i "Diablo 2". Te nowe gry nie są już tak grywalne :)

Właśnie! Wspomniałeś o H3 i D2, D2 ze względu na Bn pozostanie wiecznie żywy, a partyjka w H3 z komputerem na hardzie niczemu nie dorówna :)

Czy znacie jeszcze jakies gry wiecznie zywe? Ja bym dodał do nich jedną grę (wojenną) – sapera :))

Stalkaor

z braku czasu na coś więcej "pykam" w Guild Warsa, ale wracam także od czasu do czasu do klasyków czyli HoMM 3 i Medieval Total War

varixx

Ja fram NFS: Most Wanted ; San Andreas

simian_raticus

będzie można dodać gry na tym portalu kiedyś? to chociaż będzie inny niz filmweb . . .

k4c5er

Heh a ja sobie gram w ogame i nawet całkiem dobrze mi idzie … ;]

ropuszysko

Ja najlepiej lubie grać w Tomb Raider bo to jest tak jakby strzelaninka i też przygodówka. Po prostu jest super.

ropuszysko

Gram w Tomb Raider bo to jest najlepsza gra na świecie.Po pierwsze sie tam strzela, a po drugie jest to przygodówka. Ta gra jest bojowa. -————————-

zuczek

No jakoś tak przegladając forum znalazłem ten temacik moze go odświerze.
Fakt czasem lubie pograc nie da sie ukryc. Obecnie Diablo 2 LoD, czekajac na nowego NFS-a Carbon-a. Czasem zdarzy sie w mieszkaniu studenckim z kumplami Quake3. CZasem siegne po nowego HoMM 5, alebo mozna sprobowac pyknąc w starsze rodzenstwo HoMM4 i HoMM3.

Ale czasem lubie siegnac po cos starszego, nie wiem czy znajdzie sie ktos starszy kto bedzie pamietal cos takiego jak UFO: Enemy Unknown niesamowita grywalnosc i jak wciaga chociaz grafika nie zaruje ale kiedys takie gry były bardziej wcaigaly niz obencie niektore nowsze tytułu. Pozatym dluzej sie grało. Nie to co niektore obecne strzelanki mozna przejsc w 3 do gora 7 dni i człowike odkłada ja an pólke. W tamte gry grało sie po kilka miechów.
Chciaż sa lepsze opcje spedzanai czasu ta jest pewnie obecnie jedna z najpopularniejszych, zwarzywszy na duża mozliwośc interakcji człowieka kierującego swoim boheterem w grze.
Ale nie mozna zapominiec i takiej wielkiej przyjemności jak czytanie książek i to czego dotyczy ten serwis filmow ;]

kubor

Hm tak sobie poczytałem co Panowie preferujecie i nie znalazłem nikogo (chyba że niedokładnie czytałem) kto gra w PASJANSA :) Ale nie o to mi chodzi, tylko chciałem sie pochwalić w co ja gram, oczywiście kiedy znajdę czas to lubię pograć w Warcrafta i nie ma znaczenia, w którą część, wszystkie były rewelacyjne.

Mort_Rainey

Ja pogrywam W CoD2 ale multi:)

NeverGiveUp

Ja parę dni temu przeszedłem Metal Gear Solid 3, a Moje ulubione gry to seria Resident Evil, Tomb Raider i Silent Hill.
Czekam na Playstation 3, na którą wyjdzie napewno mnóstwo ciekawych tytułów ^^

Trophy

Ja polecam grę Ballance :-)

Zarigani

Ostatnio nieśmiertelne HoMM, Settlersi i Eherlords. ;)
Wogóle gram jedynie w strategie i rpg’i.
Nie przepadam za innymi gatunkami… ;)

zuczek

kubor ;]

dobry pasjans nie jest zly w windowsowego pajaka czasem mozna pykac chociaz wole np sapera albo kulki ;]

chociaż najlepiej gra mi sie na winampie

sam001

> Trophy o 2006-09-08 18:20:43 napisał:
>
> Ja polecam grę Ballance :-)

Kojarzę grę:) oryginalny pomysł i grywalność :)

Arteq

Ja tam polecam "The Movies", akurat tematyka do portalu filmowego pasująca ;)

mcgee

Aktualnie gram sobie na sieci w "F.E.A.R. Combat". Darmowa aplikacja. Goraco polecam. Tylko trzeba mieć dosyć solidnego kompa żeby poszło. :) Jak ktoś jest zainteresowany mogę podac linka.
A tak poza tym to niedawno ukończyłam "Obliviona" i "Prey’a".

Tytus

Ja grywam w pasjansa!
I czasami w GTA SA ;)
Pozdrawiam!

Tytus

Ale widzę, żę nie tylko ja :)
Kubor pozdrawiam!!!

Trophy

Ja teraz czekam na GTA 4…

Tytus

A Vice City to nie GTA 4??
hmmm…

Trophy

Nieeee… GTA: Vice City to GTA: Vice City :D

CoRey

Ja tam już w gry prawie nie gram, ale niedawno zakupiłem w sklepie Cenegi Hitman: Blood Money i jestem zadowolony z zakupu. Nie ma to jak zaplanować morderstwo doskonałe :D
A co do tych durnych gier typu "lataj-z-bejzbolem-za-staruszką" typu GTA to mnie jakoś nie pociagają :/

Ronaldinho

eeeeeeee, wy to pewnie tych czasów nie pamiętacie, ale ja zaczynałem od procesora 33.3 MHz i byłem z grami od początku. Sentyment mam do wielu, dam kilka przykładów (nowsze też):
-prehistoryk 1 i 2
-Prince of Persia
-FIFA International Soccer [Electronic Arts]1993
-Heroes 1 i 2
-Colin Mcrae Rally 1 i 2
-Diablo 2
-Starcraft
-Mafia
-Fifa ogólnie każda, w szczególności 2003
-Wolfenstein 3D
-Quake 1 i 2
-GTA 1

…… jak se jeszcze jakieś tytuły przypomne to napisze

Shirley

Ja ostatnio gram w Obliviona i bardzo mi się podoba. Po prostu nie mogę oderwac się od komputera :)

skunksior

star wars:empire at war,age of empire 3,star wars:kotor 2,star wars:republik commando,half Life2,doom3,generals,

radosiewka

Grałam w Obliviona- ale nie jestem nim tak zachywcona, jak swego czasu morrowindem. Ostatnio zaczełam grać w Fable i literaki na kurniku;)

simian_raticus

czekam na PES 6 w werscji PL (na PC) może ktoś popyka wieczorkami online jak gra się ukaże ???

Redman

Ja nie grałem w nic od 2 lat hehehe… ;p
oglądanie filmów sprawiło że nie mam czasu na jakiekolwiek gry ;p

Trophy

Ja grałam też trochę w "Rollercoaster Tycoon 3" :P A tak pozatym to na dysku mam jeszcze: "Ballance", "Hitman Blood Money", "NBA 2007", "Quake 4", "Smash up Derby", "The Hulk", "The Simpsons", "Tomb Rider III", "Worms World Party", Tony Hawk’s American Wasteland", "Tony Hawk’s Underground 2", "Tennis Master Series 2003"… to tyle ;]

Neo10

od ponad 2 lat głównie Americas Army gra wydawana przez armie amerykańska jedynie sieciowa ale wpelni darmowa a zrobiona na bardzo wysokim poziomie ;]

Yasha

a kto gra i zna traviana?
http://www.travian3.pl/?uc=pl1_36197

właśnie się zarejestrowałąm i potrzebuję instrukcji…

a propos gier – grałam kiedyś dawno, jeszcze na Win95 na OUTPOST firmy Sierra – taka budowa cywilizacji w kosmosie.
Grałam aż do chwili, gdy komputer potrzebował 20 minut, żeby przemielić mój ruch, i dałam spokój.
Gier ogólnie unikam, bo mam tendencję do zamierania przy komputerze bez jedzenia i picia.
Z racji tego, że jetem instrumentaclistą, mam duże możliwości manualne i gry mnie bardzo wciągają.
Gram tylko w arkanoid typu jardinains.
Kiedyś byłam maniakiem minesweepera – mam rekord na ekspercie 90 sek.
Taki czas udało mi się uzyskać tylko przy pomocy "smart pointa" – czyli tego dzyndzla, który mają IBM-owskie i amerykańskie laptopy. Z myszką to raczej niewykonalne, ale jeśli komuś udało się pokonać mój czas – to chylę głowę :))

marcin1808

Gra ktoś jeszcze w ogame??

VRONKA

Ja gram w typowo babskie THE SIMS 2 i przez jakiś czas grałam na ogame i w tą gre o wampirach i wilkołakach juz nie pamietam jak ona się nazywa. Teraz wpadła mi w rece gra o kodzie Da Vinci ale jeszcze w nia nie grałam. A tak to z doskoku u brata na komputerze w jakiś gry samochodowe czy wojenne.

zuczek

Mi ostatnio współlokator na mieszkaniu doniósł Call od Duty 2 [całkiem przyjemna strzelanka tylko krótka na singlu]

Ale gierka która mnie naprawdę rozwaliła to Psychonauts świetna przygodówka-platformówka 3D jedna z najfajniejszych gierek w jaki zdarzyło mi się grać. Wciąga na maksa poza tym ostro zakręcona i wymagająca twórczego myślenia.

Proszę czekać…