KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Ale badziewie!!! 15
tsfaniaq

Widzę, że admin forum to gówniarz, który nie ma odwagi polemizować z forumowiczami z napisy.org, a niewygodnie posty usuwa. Dno!!!

Grzegorz_Derebecki

> tsfaniaq o 2006-03-02 20:22:25 napisał:
>
> Widzę, że admin forum to gówniarz, który nie ma odwagi polemizować z
> forumowiczami z napisy.org, a niewygodnie posty usuwa. Dno!!!

Po prostu duplikaty usuwam ;) A ciebie ostrzegam, że jeśli będziesz tak się zachowywać to po prostu bana zarobisz nie tylko na tej stronie.

Pozdrawiam.

tsfaniaq

Sorry.

A teraz powiedz Nam wszyskim dlaczego zamkinęte zostało 3 pod względem wielkości forum na napisy.org (myslę o bellwood) no i ogólnie Odtwarzacze Divx/DVD.

Myślę, że się to należy chłopakom :)

Za cały wkład w stare forum należy ci się Respect ale nam należy się wyjaśnienie…
Pozdro :)

Grzegorz_Derebecki

> tsfaniaq o 2006-03-02 20:48:13 napisał:
>
> Sorry.
> A teraz powiedz Nam wszyskim dlaczego zamkinęte zostało 3 pod względem
> wielkości forum na napisy.org (myslę o bellwood) no i ogólnie Odtwarzacze
> Divx/DVD.
> Myślę, że się to należy chłopakom :)
> Za cały wkład w stare forum należy ci się Respect ale nam należy się
> wyjaśnienie…
> Pozdro :)

Wlaściwie taka decyzja padła ponieważ sklep został tu przeniesiony. Inna sprawa, to cheć rozruszania tego forum a na napisach zostawienia tylko tego co zwiazane z napisami.

Pozdrawiam.

Longi

Choć życzę wam jak najlepiej to czarno to widzę, tzn. samo przeniesienie forum tutaj nie rozrusza strony IMdb PL od paru dni widze tą samą stronę główną (zero zmian) to raczej nie będzie zachęcać do jej odwiedzania. Taką strone nie rozrusza powiększone forum lecz mogą to zrobic tylko ludzie z pasją, tacy którzy poświęcą jej dużo czasu, tacy którzy będą dbać aby nowinki z świata filmu pojawiały się szybciej niz np. u konkurencji. No i sama baza filmów powinna być mocno zwiększona bo inaczej kto tu bedzie zaglądał.
G.D.pisałeś że nie masz czasu, aby zrobić oddzielną stronę wyłącznie dotyczącą odtwarzaczy stacjonarnych czyli sklep+forum, a czy poradzisz sobie z tak dużym przedsięwzięciem jakim jest niewątpliwie stworzenie serwisu filmowego? Jak narazie to ruch tutaj jak na pogrzebie tesciowej;)

Taki drobiazg, ale ciekawy jestem jednej sprawy mianowicie. DVD takie jak Wiwa czy Korr kupuje się głównie dla filmów DivX i większość internautów oglądających DivX-y zna doskonale stronę napisy.org i dlatego faktycznie ta strona była jakby reklamą jakości tych odtwarzaczy. Do tej pory na kartonikach było logo napisy.org a co teraz będzie, nadal napisy.org? (przecież te DVD nie będą miały juz nic wspólnego z tą stroną) a może już IMDb.pl? Bo jak narazie IMDb dla internautów mało znaczy, jasne serwis działa krótko, ale czy aby juz nie jest za ciasno, aby mógł istnieć jeszcze jeden tak duży serwis o filmach, a bez zaangażowania to nie wróżę niczego dobrego. Weźmy np. tak duży serwis aukcyjny jakim jest ebay (podobnie jak prawdziwy IMDb) mimo, że znany i ceniony na całym świecie to w polsce pojawił się zbyt późno i nie zrobił na internautach zbytniego wrażenia, nadal allegro żądzi. Czy z IMDb bedzie tak samo raczej tak, ale czas pokaże.

Maxor

> Longi o 2006-03-03 06:24:26 napisał:
>
> […] Jak narazie to ruch tutaj jak na pogrzebie tesciowej;) […]

… i cisza jak po smierci organisty …

Przykro to pisac, ale w pelni sie zgadzam z przedmowca;
napisy.org to niemal tradycja i caly "motor napędowy" dla odtwarzaczy znanych wielu ludziom. Obym sie mylil, ale ciezko bedzie teraz w tak dobrym imieniu to kojarzyc.

Pozdrawiam.

Harry_Angel

Już tak się przyzwyczaiłem do starego forum, że tu sie czuję jak w obcym domu. Choć juz widzę znajome nicki, (hi Maxor and tsfaniaq:) ), co poprawia mi nieco humor. Zobaczymy, może się rozkręci.

Pozdrawiam

SHOX

Proponuje zwężyć rozmiar forum bo jest cholernie nieczytelne!

rostek2

Niestety autor watku – mial racje – to straszny badziew.

Przez tydzien zastanawialem sie dlaczego nie mozna odpowiadac na watki w starym forum. Dopiero dzisiaj zauwazylem, ze forum zostalo przeniesione.

Mam taka uwage do osoby, ktora przeniosla to forum: NIE NALEZY DOTYKAC RZECZY, KTORE DZIALAJA BARDZO DOBRZE.

Proponuje jak najszybciej zamknac to forum w cholere i powrocic do starego forum.

Jak widac, moze 5 uzytkownikow zarejestrowalo sie na tym nowym forum, a reszta w ogole nie ma pojecia co sie stalo i ide o zaklad, ze mysla, ze cos sie popierniczylo w ustawieniach ich komputerow i dlatego nie ma klawisza "odpowiedz".

Chyba koncze swoja dzialalnosc z koncem forum na "napisy.org".

Mysle, ze to byl bardoz glupi pomysl.

P.S
Acha i jeszcze do admina. Ktos tam nazwal Cie gowniarzem. Owszem to nie bylo ladne z jego strony – ale jak zaczniesz banowac ludzi na tym forum, to w koncu zostaniesz sam… bo jak widzisz i tak nie ma tu za wielu osob. Trzeba byc bardziej wyrozumialym – ludzie sie bulwersuja, ze zabrano im forum…

twonk

Mnie tam wszystko jedno czy to forum tutaj działa czy nie ale

KATEGORYCZNIE ŻĄDAM PONOWNEGO OTWARCIA FORUM BELKA NA NAPISY ORG !!!!!

Toż to jest czyste #@%$&* !!!!!!!!!!

JON

Miałem ten sam problem co kolega rostek2 jak nie trudno się domyślić to pewnie dużo wielu ludzi ma ten sam problem.Aczkolwiek jestem wstanie przyzwyczaić się do tego forum ale na Boga jak coś przenosicie to przynajmniej napiszczie to dużymi literami i czarno na białym.A nie taki napisik ja tam z przyzwyczajenia nie nypie po całej stronie tylko po tematach tak to już jest. Narazie czuję się tu nie swojo ale przecież forum tworzą ludzie i myślę, że byle zmiana adresu tego nie popsują. Może mnie za to potępicie ale myślę że niema co płakać nad rozlanym mlekiem.

Pozdro dla wszystkich.

pikkolo1

na ty forum to ja już nic nie znajde, gdzie są te stare opisy wgrywania softu do mojego belka 301, tu już tylko jest 301a. Brrrrrrrr. Mam problem z nowym softem i musze jeden ze starszych wgrać najpierw i teraz nie wiem jaki . Pomocy

velchinaski

> tsfaniaq o 2006-03-02 20:22:25 napisał:
>
> Widzę, że admin forum to gówniarz, który nie ma odwagi polemizować z
> forumowiczami z napisy.org, a niewygodnie posty usuwa. Dno!!!

Dno to ty jestes kolego bo jak bys pisal na forum napisow.org to bys wiedzial kto jest adminem tego forum :) A tak spadasz z kosmosu i wnosisz tylko cuchnacy na cale forum smrod wlasnej dupy….SPADAJ TY BO TY JESTES DNEM !!!!!

Harry_Angel

> velchinaski o 2006-03-26 17:26:51 napisał:
>
> Dno to ty jestes kolego bo jak bys pisal na forum napisow.org to bys wiedzial
> kto jest adminem tego forum :) A tak spadasz z kosmosu i wnosisz tylko cuchnacy
> na cale forum smrod wlasnej dupy….SPADAJ TY BO TY JESTES DNEM !!!!!

Rozumiem, że targają Tobą jakieś trudne emocje, ale nie jest to powód, aby używać tego rodzaju sformułowań na forum. Jak chcesz sobie pobluzgać, to pewnie jest jakaś lista dyskusyjna (bluzgi.pl ?). Mimo, że temu forum jeszcze daleko do starego z napisów i sam mam wiele zastrzeżeń, nie zgadzam się na używanie tu wobec forum, użytkowników czy admina sformułowań obraźliwych. Oczywiście szczypta ironii czy sarkazmu nikomu nie zaszkodziła, ale operowanie "otwartym tekstem" jest dla mnie niedopuszczalne. Madmax, czas założyć Więzienie

Misiek

Zgadzam się niestety z przedmówcą wymuszanie oglądania jakiejś strony przez użytkowników, jest dla mnie ciosem poniżej pasa, na forum.napisy.org było wszystko tutaj nie mam zamiaru się rozpisywać i popieram że jest to DNO nieważne co kto komu nie powie i prosze nas banować to chciałbym zauważyć, że ja nie mam zamiaru rozwijac znowu przez 2 lata tego co pięknie sie rozwinęło na napisy.org

Skoro macie problemy z oglądalnością to sobie wykupcie reklame a nie zmuszajcie nas do korzystania z tego zresztą moim zdaniem badziewnego forum

scorpion_s

Zgadzam sie z powyższym.Jak pomysle ile wiadomości i porad padło na starym forum to mnie ……bierze.Przygnała mnie tu potrzeba a tu nawet trudno intuicyjnie domysleć sie gdzie co szukać.Wszystko jakoś tak rozwalone.I co mam pytac o podstawy od poczatku by budować to już co stało na mocnym fundamencie??? Do kolegi Grzegorza.Proszę nie straszyć banami bo takie gówniarskie metody stosował niejaki "Klusek" na pewnym forum pewnej strony torrentowej i bidactwo padło i karmi teraz pajacyka…..

Proszę czekać…