KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

A dlaczego nie? 6
tsfaniaq

Proponuję jednak ponownie uruchomić forum bellwood na napisy.org niech oba fora działają równolegle.
Po spektakularnym sukcesie IMDb ;) już nic nie powinno temu stać na przeszkodzie :D
Jestem przekonany, że wyjdzie, to wszystkim na dobre, a przedewszyskim internautom, bo to w końcu dla nich tworzone są te "place zabaw".
A jeśli grozi pozew forum napisy.org ze strony GuTEK FILM, to w konsekwencji PEWNIE tamto forum zostanie zamknięte, a to będzie nadal kwitnąć.
Niech sobie sklep korr/wiwa/bellwood będzie nadal tutaj, mnie to nie przeskadza, nawet niech będą odnośniki, że to TU można je kupić.

Gdyby była możliwość utowrzenia ankiety:
CZY JESTEś ZA PONOWNYM OTWARCIEM FORUM BELLWOOD NA NAPISY.ORG???,
to już bym ją założył!!!

Oczywiście jestem ZA!!!

Krzysztof_Czerepak

> tsfaniaq o 2006-03-05 08:05:09 napisał:
>
> Proponuję jednak ponownie uruchomić forum bellwood na napisy.org niech oba
> fora działają równolegle.
> Po spektakularnym sukcesie IMDb ;) już nic nie powinno temu stać na
> przeszkodzie :D
> Jestem przekonany, że wyjdzie, to wszystkim na dobre, a przedewszyskim
> internautom, bo to w końcu dla nich tworzone są te "place zabaw".
> A jeśli grozi pozew forum napisy.org ze strony GuTEK FILM, to w konsekwencji
> PEWNIE tamto forum zostanie zamknięte, a to będzie nadal kwitnąć.
> Niech sobie sklep korr/wiwa/bellwood będzie nadal tutaj, mnie to nie
> przeskadza, nawet niech będą odnośniki, że to TU można je kupić.

> Gdyby była możliwość utowrzenia ankiety:
> CZY JESTEś ZA PONOWNYM OTWARCIEM FORUM BELLWOOD NA NAPISY.ORG???,
> to już bym ją założył!!!
> Oczywiście jestem ZA!!!

hmm o żadnym pozwie mowy nie było i nie ma ;-) o zamknięciu tymbardziej :]

na dobre? hmmm no czy na dobre to nie wiem, weź pod uwagę obciążenie serwera napisy.org (który zawsze był obciążony prawie na max… co owocowało kiepskim ładowaniem się strony… napewno każdy z was kiedyś tego doświadczył…)

nadal wnioskuję za cierpliwym czekaniem na rozwój imdb i całej sprawy…
ps: wszelkie sugestie, odnośnie tego co można dodać/zrobić… etc.. zawsze mile widziane… chociaż mad ma sporo roboty, to napewno dobre propozycje weźmie pod uwagę i postara się wprowadzić w życie… czy to odnośnie samego imdb czy tego forum…

Maxor

he… takze odnosze wrazenie, ze byc moze po czesci wlasnie o to chodzi – nie kojarzyc obecnego IMDb, sklepu i forum z serwisem napisy.org.
Ze slow @madmax’a wynika, ze: 'taka decyzja padła ponieważ sklep został tu przeniesiony'.
Rozumiec zatem mozna (trzeba?), ze to nie forum jako FORUM zostalo przeniesione… tylko SKLEP, a wobec tego i sila rzeczy dyskusyjny board wraz z nim. Nie mam zamiaru bawic sie w spekulacje zasadnosci tej przeprowadzki, ale jedno jest pewne – zrobiona tak jak zrobiona, budzi niestety mieszane odczucia.

Pozdr.

twonk

MAXOR chłopie – na tym forum jest z 15 postów z czego 90% albo wnioskuje o zamkniecie albo płacze za starym forum.

Na forum belka napisałem swój pierwszy w życiu post i takie jego zamkniecie z dnia na dzień bez ostrzeżenia ani choć małej ankiety wśród użytkowników uważam za absolutnie NIEMORALNE i CHAMSKIE.

W końcu to my użytkownicy tego forum przyczyniliśmy sie do ciągłej poprawy belka poprzez wytykanie jego błędów, testowanie softów w wersji alfa i beta, itp.

Królikom doswiadczalnym też coś sie należy !!!

Krzysztof_Czerepak

a tamto forum sądzisz, że od początku miało taką liczbę użytkowników i tyle postów?? :)

tutaj przyczynicie się nie tylko do rozwoju odtwarzaczy, lecz także samego serwisu/forum :)

Maxor

> Krzysztof Czerepak o 2006-03-06 22:46:30 napisał:
>
> tutaj przyczynicie się nie tylko do rozwoju odtwarzaczy, lecz także samego
> serwisu/forum :)

hiehie… i tak tez podejrzewalem, aby m.in "siłą ludzi" z forum/dzialow odtwarzaczy wzbogacic rozruch nowego serwisu :D.
Ale kolego Krzysztofie (notabene jestes moim imiennikiem… tylko ciekawi mnie czemu "Rotor" byl zly? :)) toz to Admin-Grzegorz sie szczerze mowiac zajezdzi jezeli ma wszystko tutaj usprawniac/pisac sam. Nie powinniscie sie jakos zadaniami podzielic? Takie IMDb w polskim wydaniu to fajna sprawa ale i wysoka poprzeczka a to, ze sobie tutaj pogadamy za wiele nie wniesie zwlaszcza, ze rozwoj serwisu ma miec priorytet wzgledem jako takiego forum. Ot i dlatego ludzie nie sa zadowoleni – wyrwani znienacka z jakies spojnej spolecznosci do miejsca, o ktorym na dobra sprawe niewiele jeszcze wiadomo…

szwajcar

> tsfaniaq o 2006-03-05 08:05:09 napisał:
>
> CZY JESTEś ZA PONOWNYM OTWARCIEM FORUM BELLWOOD NA NAPISY.ORG???,
> to już bym ją założył!!!
> Oczywiście jestem ZA!!!

Ja bym tylko wyraźniej zaznaczył na napisy.org – jakimś ogłoszeniem – że forum odtwarzaczy jest przeniesione tutaj.
Mi się tu podoba.
Nie mam bana ]>:-}

Proszę czekać…