FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Co z serwisem napisy.org ??? 12
eroica

Przez cały dzień usiłuję dostać sie do serwisu napiy.org ale cały czas wyświetla mi, że połączenie ze zdalnym serwerem nie powiodło się…strona zniknęła???? Czy to ttylko chwilowe kłopoty?? Czy ktoś coś wie????

Jeżeli napisy.org znikną,, to juz nie ma zupełnie skąd ściagać napisów…

Dawid

Aż sam sprawdziłem :D i wszedłem normalnie, bez żadnych problemów, więc wszystko raczej działa :)

"Jeżeli napisy.org znikną,, to juz nie ma zupełnie skąd ściagać napisów…"
Przecież pełno jest innych stronek z napisami ;)

eroica

tylko, że jak zaczyna się szukać to okazuje się, że na innych stronach kompletnie nic nie ma:)

opatrznik

Mi także od rana nie działały i nie działaja… Jeśli ten serwis zostanie zamknięty to pewnie powstanie nowy.. Zapotrzebowanie na napisy do filmów jest baaaardzo duże.

eroica

A już myślałam, że tylko ja nie mogę wejść na tą stronę.

opatrznik

Jeśli potrzebujesz napisów to możesz ściągnąć bezpośrednio ze stron grup tłumaczących.

Grzegorz_Derebecki

Strona działa winna jest telekomunikacja która ma jakies problemy z routingiem do niemiec, pewnie jutro to naprawią. Dziwne tylko, że imdb.pl też stoi w niemczech i działa :)

Polecam zainteresowanym ustawic sobie proxy : w3cache.icm.edu.pl port 8080 wtedy działa bez problemu.

opatrznik

Serwis napisy%.org już działa, miejmy nadzieje, że nie powstał po to by znów upaść :)

eroica

a jakies adresy tych grup ? ;)

Dawid

Moje top 3 z napisami do filmów:
1.Kinomania.org
2.Napisy.org
3.Napisy.biz
Jeśli na tych str. nie ma napisów to znaczy, że trzeba poczekać, albo obejrzeć bez ;)

sam001

poczytaj se co pisze na napisach.biz u dołu ;)

scorpion_s

> sam001 o 2006-03-08 02:08:19 napisał:
>
> poczytaj se co pisze na napisach.biz u dołu ;)
No własnie……
nie byłem tu baaardzo długo.Bellwod zakupiony przez ten serwis sie sprawował wiec nie miałem potrzeby.Ale do czasu….jak w życiu przygnała mnie potrzeba a tu takie zmiany.Niewiem czemu ale czuje się jak wrzucony do jednego wora i obserwowany przez przez wielkiego brata.

Proszę czekać…