HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Obsesja filmowa 22
opatrznik

Zastanawiam sie czy wsród forumowiczów są osoby, które oprócz tego że oglądają filmy zbierają je? Obojętnie czy na płytach dvd czy zwykłych.. Kieruje mna czysta ciekawość. Jeśli tak to jak duże zbiore posiadacie? Może prowadzici ewidencje? :>

Dawid

Ja swojego czasu zbierałem filmy na cd, na szczęście znudziło mi się już, a płyty porozdawałem znajomym :) Dziś nagrywam tylko te filmy które mnie "zwalą z nóg"

Gural

Tak się czasem coś zarchwizuje na potrzeby własne, ale żeby od razu mówić o obsesji?
Są tytuły których mogę nie znaleźć na półce w sklepie, więc kopia zapasowa w ramach obowiązujących zasad jest wykonywana.

A jeśli chodzi o soft to polecam Filmotekę: http://filmoteka2001.prv.pl/
Jest też jescze All my movies 3.9, ale nie ma witaminki, a ja z niego nie korzystam.

VIPer

Uwielbiam dobre filmy i podobnie jak Dawid zbieram juz tylko te, ktore sa warte obejrzenia przynajmniej dwa razy.
Swoich zbiorow nie mam napewno tak licznych jak inni forumowicze:)

Kuririn42

No ja kocham kino azjatyckie wiec kupuje na DVD te ktore mi sie podobaja a troche tego joz jest _

Spoke

Swego czasu zbierałem parktycznie wszystkie filmy, co dostałeem nowego zostawiałem sobie żeby mieć, ale teraz to tak jak poprzednicy pisali, zbieram tylko te godne uwagi i które mi się podobają :)

Stalkaor

Na początku chyba jak większość forumowiczów, zbierałem co było dostępne. Jednak z czasem człowiek zrobił się bardziej wybredny i teraz zgrywam tylko perełki – filmy do których napewno niedługo powróce.

Tomi_Fu

Jak najbardziej Kino Azjatyckie :), jestem zbieraczem, bo niestety nie wszystko nadaje się do obejrzenia :) A powiedziałbym nawet więcej: tylko nieliczne pozycje sa warte obejrzenia. Zapraszam na swoją stronkę: www.tomiland.volf.pl

degas

Tylko te dobre. W spisie jak na razie skromne 220 tytułów.
Witam na forum tak btw :)

peseq

Witam. Mój pierwszy post na forum:) Filmy zawsze zbierałem jak nastała taka możliwość, Posiadam już sporo tytułów.
Zbieram je od roku 1995:) Uzbierałem 3480 tytułów:)

Spinnaker

Tak jak ktoś pojawił może to być pasja zbierania filmów… ja archiwizuje tylko najlepsze, podchodzące pod mój gust… No i na liście jest ich ponad 340… od 2003 roku :P :0)

radosiewka

Ja zbieram filmy od 3 lat, jak na razie mam 490 filmów:) Wszystko jest ładnie skatalogowane w excelu- tytuł filmu, gatunek, rok produkcji, aktorzy, reżyser i w jakim formacie jest film:)

Neo10

tez mialem kolekcje zbieralem od 2002 mialem 980 pozycji ;] ostatnio jednak po sporej selekcji zostaly tylko perelki ;] ok 200sztuk + ok 100dvd ;]

majron

kiedys mialem spora kolekcje :) ale w wiekszosci byl to sam szit i sie rozszedl po znajomych :) teraz zbieram juz tylko tak zwane perelki :) filmy ktore mi sie podobaja :) lacznie na dvd i cd mam ich kolo 500 :)

Kamil_Kwietniewski

Ja szczerze mowiąc dopiero zaczynam, ale myśle, że jak na początkującego to mam ich naprawdę sporo. Lista znajduję sie na moim blogu. Zapraszam serdecznie!

Michal_Dajer

Również zbieram filmy. Choć nie nagrywam jak leci ale te, które w jakiś sposób przypadły mi do gustu. Obecnie w swojej kolekcji mam 478 filmów.

radzioo

ja kiedys tez zbieralem doszedlem do okolo 300cd

i jeszcze mi gdzies w szafie leza…

lecz to byly czasy ze sie wszystko nagrywalo :/

teraz mysle zeby sobie zrobic wybrana filmoteke na dvd

Wiecie gdzie mozna zakupic tanio albo sciagac dvd-r ?

Arteq

Ja mam kilkaset (pewnie coś koło 300) filmów na cd, około 150 filmów na wideo (z czego większośc to filmy nagrywane, ale oryginałów też kilkadziesiąt posiadam np. "Egzorcysta") i gdzieś tyle samo filmów na dvd, tutaj około połowa to (rzecz jasna) filmy z gazet, a druga połowa to filmy zakupione w sklepie :) A tak szczerze mówiąc to i tak najczęściej oglądam filmy w kinie, bo wrażeń na komputerze czy telewizorze już takich nie ma. Tak więc lepiej odpuścić sobie kilka piwek czy cośtam innego, a wybrać się do kina.
Niemniej jednak i tak mam chyba najwięcej gier komputerowych, bo jak byłem młodszy to tę moją pasję można było już OBSESJĄ nazywać ;P Obecnie to bym ani jednej z tych gier nie kupił :)

boruch

ja już od jakichś 5 latek zaciągam filmiszcze i "zbieram" na ogół wszystko.Nagrywam od razu na płytki i wsadzam do szafki.a że nie mam czasu na tygodniu nie mam czasu ich ogladać dlatego gdy nadaża sie jakaś chwilka wolnego od razu cos wyciagam i lece czasami 3 na raz…Ogólnie to uwielbiam kino wojenne(wróg….MASA,parszywa 12-beauty).Mam już chyba z 70 % filmików o tej tematyce.Wszystkich filmikówm ma ok.1200 razem z serialami typu rzym czy lost!!!

VRONKA

Ja chyba zaczełam "zbierać" filmy od 2003 roku. Część z nich sama zdobyłam a część dostałąm od znajomych i obecnie moja kolekcja liczy ok 200 pozycji.

Asia

Mam ponad 200 filmów nie wiem dokładnie ile bo już nie liczę, ale teraz tylko nagrywam te, które sa naprawdę dobre lub w jakiś sposób mnie zaciekawiły.

k4c5er

heh jak pamiętam filmy zaczołem zbierać od grudnia 2004r. tylko na cd miałem ich bardzo bardzo sporo :) ale doszedłem do wniosku że to mi nie pasuje …

Od kwietnia tego roku zbieram tylko dvd :) narazie nie jest ich wiele ale z czasem kolekcja się powiekszy … (oby :P)

moszhenryk

filmów nie zbieram na siłę, ale oglądam prawie wszystko co mi wpadnie w ręce. filmy nagrywam tylko te które mnie zachwyciły, a że jest ich ostatnimi czasy coraz mniej to też mniej nagrywam. CZekam na nowe dzieło DAVID’A LYNCH’A – oby do stycznia

Proszę czekać…