FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Punkty za aktywność 19
Wodnica79

Zastanawia mnie jedno – dlaczego, skoro mamy listę w reputacji aktywnych Użytkowników (co oceniają filmy, wypowiadają się na forach, komentują), na stronkach Użytkowników nie ma wyszczególnionych punktów za taką aktywność (sumowanych z miesiąca na miesiąc). Są wyszczególnione punkty za dodawanie i za weryfikację. Punkty za inną aktywność chyba (?) nie są tu nigdzie wliczane – liczą się tylko dla danego miesiąca, a później tak jakby przestawały być ważne i znikają – dlaczego? Po co w ogóle są, jeśli jakoś nie są doliczane na stałe do dorobku Użytkownika? Nagroda za taką aktywność to naprawdę super sprawa, ale punkty te mogłyby też jakoś charakteryzować danego Użytkownika. Czy w ogóle dodanie takiej informacji na stronce Użytkownika było brane pod uwagę?
Pomysł z takimi punktami był dobry, ale jest jakby niedokończony. To tak jakby punkty za dodawanie nie były sumowane miesiąc w miesiąc.

majak01

Te punkty za aktywność i nagrody dla osób, które przekroczą 500 są oczywistą zachętą do dodawania komentarzy i ocen, bo tego na stronie, delikatnie mówiąc, bardzo brakuje. Wiadomo, nagrody kuszą wszystkich i przez to fdb się rozwija.

Osobiście też jestem za takim wyszczególnieniem w profilu ile punktów już mamy na swoim koncie. Myślę też, że byłaby to dodatkowa motywacja do udzielania się na forum. Fajnie by było gdyby ta punktacja nie była sumowana od początku jej wprowadzenia, czyli zaledwie kilka miesięcy, a od początku działalności danego użytkownika. Fajna rzecz. Pozdrawiam.

justangel

Zgadzam się z kolegami, ciekawa jestem czy przejdzie zatwierdzenie tego pomysłu. Niestety teraz punkty są w danym miesiącu, ale potem trochę jakby wsiąkają i ślad po nich ginie. Sumowanie byłoby bardzo dobra sprawą i spodoba się użytkownikom.

Darth_Artur

Również składam podpis pod tym pomysłem. W końcu tacy użytkownicy którzy prawie nic nie dodają, a sporo piszą (jak np. ja;) ) sporo wnoszą do strony i fajnie by było widzieć jaką kto ma aktywność w sumie a nie tylko w miesiącu. Można by np. wprowadzić trzeci kolor/rodzaj gwiazdek.

Quagmire

Bardzo dobry pomysł, mam nadzieję, że rozpatrzy go ktoś obdarzony mocą na Fdb

Maciek_Przybyszewski

Popieram Przedmówców. Obecnie nie mam za wiele czasu na dodawanie treści i bardziej skupiam się na opiniowaniu czy udzielaniu się na forum. Staram się napisać zawsze parę słów więcej niż: super, 10/10 czy polecam.

Grzegorz_Borowiecki

Mysle ze to bardzo dobry pomysł i jeśli jeszcze pare osób tez go poprze to warto wdrożyć :) pozdrawiam

Jankes

Ja też popieram, zawsze fajnie jest widzieć po jakimś czasie jakie ma się wyniki z danego segmentu i jak udziela się dany użytkownik.

mysza_007

to ja też popieram…tym bardziej , że za dodawanie to moje punkty na kolana nie powalają……a są naprawdę okresy w ciągu roku , że aktywnie się udzielam….jakby to było w jakiś sposób pokazane to fajnie , w końcu 2 lata już się "z wami męczę" hehe……..

Czechu

Głos ludu decyduje:0 przynajmniej powinien. Dla mnie ta rubryka jest obojętna, ale mój głos idzie w kierunku większości:) czyli też ZA

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

w takim razie też jestem ZA

Hsi_Nao

To ja tez jestem jak najbardziej za :-)
Trzecia rubryka nikomu nie zawadzi, a może kogoś uszczęśliwi ;-)

Redox

Także bardzo chętnie bym coś takiego chciał zobaczyć w swoim profilu. Jak najbardziej za :)

Yankee_Notch

Skoro wszyscy do wszyscy, zatem i ja jestem "za" :)

shwungistka

Ja również jestem za.

Grzegorz_Derebecki

Ja też za :) Dodane do TODO :D

Czudi

> Grzegorz_Derebecki o 2009-09-19 10:21 napisał:
> Ja też za :) Dodane do TODO :D

a ja dodatkowo jestem za tym żeby punkty z danego miesiąca były wyróżnione w nawiasie, jak to drzewiej bywało…

Asmodeusz

pomysł ciekawy ale spójrzcie na to użytkownik "babyan24" wstawił ten sam głupi koment kilkanaście lub nawet więcej razy i punkty już ma co wy na to

Hsi_Nao

od tego właśnie są moderatorzy, by usuwać takie posty.
I po sprawie.

Quagmire

> derik1984 o 2009-09-19 17:21 napisał:
> pomysł ciekawy ale spójrzcie na to użytkownik "babyan24" wstawił ten sam głupi
> koment kilkanaście lub nawet więcej razy i punkty już ma co wy na to

Bana temu czemuś i tyle. A zresztą można bardzo łatwo sprawdzić w profilu osoby która wylosowała nagrodę, lub udziela się na forum, czy nie jest ona spamerem. Każdy portal musi liczyć się z internetowymi idiotami i nic się na to nie poradzi.

Proszę czekać…