FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Który film o miłości wybrać ..pomóżcie... 8
iza8

Szczerze mówiąc ostatnio jestem pod wpływem jakiegoś  takiego nastroju, nie wiem czy to pod wpływem pogody czy czego, ale nie mam ochoty na smutne filmy- ale raczej na filmy o miłości…ostatnio do Kin weszły dwa o takiej tematyce , a mianowicie: "Nigdy nie mów nigdy" z Anną Dereszowską i "Rewers" z Agatą Buzek w rolach głównych… ktoś widział … może mi doradzić???

repres

jeśli masz ochote na filmy o miłości.to poczekaj do 20.11. do premiery Księżyc w nowiu.
Z pewnością będą chwile wzruszenia. ja osobiścienie nie moge się doczekać filmu.;]]

gapcio3

osobiscie tez slyszalam super recenzje o filnie Ksiezyc w nowiu. spodziewam sie czegos wielkiego.

Nie ukrzwam ze REWERS mam ochote zobaczyc , a Nigdy nie mow nigdy zapowiada sie na niezla komedie.

polecam takze Bezsennosc w Seatle!!!

Flames23

Jeżeli mam Ci coś polecić to będzie to Malowany Welon

Scarlett666

Na polskie filmu o miłości bym za bardzo nie liczyła, chociaż mogę się mylić co do 'Rewersu' : ). A tak, z filmów o miłości, i to jeszcze 'nie-smutnych'… Hmm… Klasyczna komedia romantyczna (ale już pewnie widziałaś nieraz), czyli Notting Hill. Poza tym, bardzo spodobał mi się Hitch i Jak w niebie", ale to już takie zwykłe romansidełka, które się po prostu przyjemnie ogląda, podejrzewam, że nie o to Ci chodzi ; ). Natomiast, mogę Ci polecić dwa genialne filmy o miłości, ale przy nich napłakałam się jak bóbr – W pogoni za szczęściem (to bardziej o miłości rodzicielskiej, przynajmniej tak mi się zakodował) i Moulin Rouge. Nic odkrywczego w tej kwestii, ale może czegoś nie widziałaś : ).

justangel

Z tego co czytałam recenzje to "nigdy nie mów nigdy" to nic specjalnego, więc proponuję wybrać "Rewers"
"Księżyc w nowiu" i inne gnioty dla małolatów odpuść sobie jeśli masz więcej niż 20 lat i choć trochę oleju w głowie;)

falafel

Recenzje krytyków to jedno a widz widzem, nalezy pamietać ze recenzje pisane przez krytyków nie koniecznie odpowiadają gustom zwykłego widza i nie każdy krytykowany przez nich film to dno ! Moim zdaniem fiml "Nigdy nie mów nigdy" to film lekki łatwy i przyjemny a gra aktorów np. Pani Dereszowskiej jest conajmniej zadowalająca. Polecam równiez muzyke z tego filmu – http://www.dailymotion.pl/video/xb201m_ania-dybrowska-nigdy-nie-mow-nigdy_music . Pozdrawiam

Trophy

Sama Dereszowska wypowiadała się temat recenzentów u Kuby i miała rację.
A muzyka Dąbrowskiej jest bardzo fajna.

Piotr8211

Witam jeżeli chodzi o filmy o miłości to wszystko zależy od gustów co Nam się podoba ja polecił bym filmy może starsze tytułami ale warte obejrzenia :

List w butelce
Randka na moście
Ja cię kocham, a ty śpisz
Tramwaj zwany pożądaniem
Kiedy mężczyzna kocha kobietę

Proszę czekać…