KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Teraz to już na nowy soft chyba nie ma co liczyć... 14
bahama

Posiadacze Bellwooda gdzieś się rozpierzchli po internecie i kto teraz będzie zabiegał o jakieś aktualizacje ???? Chyba pozostaniemy już z tym co mamy…

Andronus01

Pewnie masz rację Bahama.
Ze starego forum to prawie nikt tu nie zgląda.
Ciagle jestem rozczarownym przenosinami forum… ale cóż….

kalin

…a ja jestem rozczarowany, bo kupiłem, a tu (w sieci) nagły spadek zainteresowania tematem.

Sansei

Może to też dlatego,ze za rzadko są aktualizacje oprogramowania, ostatnio była w tamtym roku (dla belka) i ludzie czekają na nowe, aby o nich podyskutować, ewentualnie zainstalować. Wcześniej ktoś zainstaluje itp……
A że tak rzedko są aktualizacje to i ludzie rzadko zaglądają. Mam pytanko, moze wiecie czy do Bellwooda 301A moge wrzucić kodeki same, jakieś nowsze, bo mi niektórych filmów nie chce odtwarzać i krzyczy coś tam o codek ;)

P.S. A może jeszcze dla tedo mało zagląda, bo trzeba od nowa się rejestrować, ażadnej wiadomości nie dostałem na maila o zmianach w forum, no i nie wiem czy teraz będe powiadamiany na maila o odpowiedziach na posty, bo nie widzę niczego takiego do ustawienia……….

Yazilim

> Sansei o 2006-03-27 12:55:16 napisał:
Mam pytanko,
> moze wiecie czy do Bellwooda 301A moge wrzucić kodeki same, jakieś nowsze, bo
> mi niektórych filmów nie chce odtwarzać i krzyczy coś tam o codek ;)

Nie ma takiej możliwości.

Pozdr,
Yazilim.

orzech24

Na stronie Bellwooda jest już oficjalny i rekomendowany przez producenta soft A156 i 8156

Pozdr,
Orzech

scorpion_s

> bahama o 2006-03-24 21:38:40 napisał:
>
> Posiadacze Bellwooda gdzieś się rozpierzchli po internecie i kto teraz będzie
> zabiegał o jakieś aktualizacje ???? Chyba pozostaniemy już z tym co mamy…

Jesli sklep zrezygnował z forum to kto wie czy nie masz racji.No jeszcze pozostał nam olek777 i jego sttrona z eksperymentalnymi versjami softu;).Ale to już sprawa dla odważnych:)

bahama

to nie są eksperymentalne softy… to wszystko PROABIT puszczał w kolejnych Bellwoodach i niewiadomo czemu ich nie rekomendował… np. 8024 jak pierwszy miał DTS i chodził bez problemu. Niestety więcej bajerów niż 8156 juz nie ma i może nie będzie… szkoda

scorpion_s

> bahama o 2006-04-02 21:00:29 napisał:
>
> to nie są eksperymentalne softy… to wszystko PROABIT puszczał w kolejnych
> Bellwoodach i niewiadomo czemu ich nie rekomendował… np. 8024 jak pierwszy
> miał DTS i chodził bez problemu. Niestety więcej bajerów niż 8156 juz nie
> ma i może nie będzie… szkoda

Ale jednak fakt że to softy rozwaliły mi sprzęt, bo przecież sam sie nie rozłożył i poczym cudownie ożył;))A czy niebędzie nowych? Ja bym nie był taki pewny, za dużo jest Belków i jeszcze są w obrocie.

rostek2

Fakt to jest, ze ProAbit wyruchal wszystkich i to bez wazeliny.

A zeby bylo smieszniej to jakis inteligent "zabil" forum "napisy" tego dogorywajacego i tak Bellwooda.

A ze starej kadry chyba tylko Bahama sie jeszcze udziela :-)

pzdr

Rostek

kamils

czy ten nowy soft ktory jest na stronie bellwooda i jest rekomendowany (156) posiada DTS po analogu i mozliwosc wlaczenia belka z panelu przedniego??
Chodzi mi o modele 301A.

Pozdrawiam.

Sansei

Faktycznie forum podumarło, a czy nie wiadomo nic o nowym sofcie? ;-)
Na stronce Bellwooda to nawet nie da się wejść w zakładkę oprogramowania, co jest?! Całkiem olali swych klientów?
Pozdrawiam

mlesniew

Muszę wkrótce kupić jakiś odtwarzacz DVD. Poprzednio miałem Princa (Manty) i bardzo poważnie zastanawiem się nad Emperorem IV Neronem (względnie IV PLII) lub Bellwoodem 301U. Przed Mantą powstrzmuje mnie właściwie tylko jego kolor, gdzyż nie występuje w wersji czarnej. Od wczoraj bardzo poważnie myślę o B 301U (wcześniej o nim nie słyszałem) jednak na obecną chwilę nigdzie go nie można kupić. Ma się pojawić pod koniec lutego. Zastanawiam się czym jest spowdodowany ten deficyt. Może przewidują jakieś rewolucje np. w sofcie?
I mam jeszcze jedno WAŻNE pytanie, czy na obecną chwilę istnieje już soft który eliminuje rozjeżdżanie się obrazu z dźwiękiem?
Proszę o ewentulane rady co do zakupu B301U czy EIV NERON, za i przeciw….

Ciawa

Zakupiłem Bellwooda 301 U w marcu. Nie dość że musiałem długo czekać to od razu wyszła wada, mianowicie obraz zawiesza się na ułamek sekundy włącznie z dzwiękiem i przeskakuje o kilka klatek. Nie wiem co jest przyczyną. Filmy są nagrywane z prędkością 6x (mówię o DiviX) na płytach DVD Verbatim lub TDK. Jeśli to jest wina softu to czy najnowszy ver. 210 rev. 11U.rar coś poprawia. I jeszcze jedno, czy ten plik z softem jest prawidłowy? Bo nazwa pliku to Wiwa128a. I czy można wgrywać soft od razu ostatnią wersję czy trzeba to robić po kolei, wg numeracji? Proszę o szybką odpowiedź bo do tych pauz można się przyzwyczaić jeśli są co 20 lub 40 min, ale jak co 5 to człowieka nerwica bierze

barmaz63

Witam
Od pewnego czasu gdy oglądam filmy dvd na belku co jakis czas sie zawiszają np.5minut.Piszesz na forum że masz podobne problemy.
Może znalazłeś jakieś rozwiązanie.Filmy dvd są nowe i orginalne.z dziennika
bartek

Proszę czekać…