KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Aktualizacja oprogramowania w 238U ok, ale w 128 nie idzie... 9
idarek

Witam,
nie jestem w tym nowy ale mam pewien problem.
Mam wiwe 238U i zaktualizowałem ją oprogramowaniem które jest na forum, teraz mam również 128 i chce zaktualizować i nie idzie.

Nagrałem płytke z katalogiem upgrade i wkładam ją do wiwy 128 i …. nie aktualizoje się tylko wczytuje się płytka i pokazany jest katalog ROOT i upgrade, wchodze do upgrade i nic tam nie ma… może jakaś rada?

norbi

prawdopodobnie potrzeba jest inna nazwa i rozszerzenie pliku upgrade.

bethlehem

i upgrade przeszedl bez najmniejszych problemow (ten pobrany ze strony producenta). Całość trwala cos kolo minuty czasu. Moze nie rozpakowales pliku RAR ? moze nagrales na plyte wielosesyjna? moze na RW ?

bethlehem

to nagram ci plik ktory nalezy nagrac na plyte i zrobic upgrade

bethlehem

poczytaj dokladnie co napisalem , moze to w czyms pomoze

bethlehem

niz ten co ci przeslalem to (chyba) nie ma….. przynajmniej zadnego innego nigdzie nie znalazlem, jeszcze jak mozesz to odbierz poczte, wyslalem ci pewne zapytanie

rattman

a moze po prostu próbujesz wgrac soft który jest juz w wiwie :)
Sprawdż najpierw wersję softu, którą masz w wiwce (przy wysuniętej tacce wcisnąć setup) i porównwaj z tą, którą chcesz wgrać…

Grisham83

Wejdż na strne wiwa.pl tam masz kontakt telefoniczny z działem serwisu ,zadzwoń tam i podaj email.Te upgrady na stronie są stare.Ja tak zrobiłem i dostałem aktualizację z sierpnia(dzwoniłem w sierpniu).Pozdro

http://www.wiwa.info.pl/ —>kontakt→tel—>z serwisem

Grisham83

A gdzie dziękuję.Co mamusia nie nauczyła?

AMIGAnTOMEK

> idarek o 2006-09-07 18:05:07 napisał:
>
> Heh… nie musiałem dzwonić, wystrarczy ze napisałem do pani Iwony z
> Bellwood’a i dostałem.
> Podziele się również z wami:
> (WIWA_0206_Rev11K2_HD128A_server_018)
> http://www.idarek.boo.pl/download/download.php?op=getit&id=45

A możesz podać maila do pani Iwony?? Z tego co widzę prace nad softem posunęły się do przodu. Ostatnia wersja była Rev11J a ta co podałeś jest Rev11K2 Może do 238U też jest nowsza i poprawia jakieś błędy.

Proszę czekać…