FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

w sprawie plakatów 2
lilith

Witam, jestem tu od niedawna i mam pytanie do redakcji (albo do kogoś kto potrafi mi na nie odpowiedzieć) – dlaczego nie wolno cytuję za FAQ dodawać "Plakatów w innych językach aniżeli językach państw biorących udział w produkcji, plakatu wersji polskiej oraz anglojęzycznej"
Wydaje mi się, że taki przepis działa na szkodę fdb.pl bo np. polskie plakaty zagranicznych filmów są o wiele ciekawsze graficznie i mogły by bardzo wzbogacić bazę. Poza tym w większości przypadków nie ograniczają się one tylko do prezentacji sylwetek głównych bohaterów ale odnoszą się do fabuły filmu. Może warto by odpowiednie osoby przemyślały jeszcze niektóre punkty FAQ – bo chyba wszystkim zależy żeby ta strona była jak najlepsza i najciekawsza
Pozdrawiam

Hsi_Nao

Można dodawać plakaty polskie.

Ja takie plakaty przyjmuję i wszyscy inni weryfikatorzy również.
Niestety ten podpunkt w FAQ został dość niezrozumiale sformułowany i jakiś czas temu wnosiłam do adminów by został poprawiony. Nestety jeszcze tego nie uczyniono…

Tak jeszcze dla jasności:
można dodać plakaty krajów producenckich + anglojęzyczne + polskie

Pozdrawiam,
Hsi

lilith

Dzięki za wyjaśnienie
Pozdrawiam :)

Proszę czekać…