KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Szybka "śmierć" wiwy 128u 5
rutra

Po miesiącu użytkowania, moja wiwa odmówiła posłuszeństwa, szkoda, że tak szybko, do tej pory odtwarzała nawet Q-pel – i GMC, chodziły wszystkie płyty DVD ,+ DVD RW,+, a dziś czyta tylko CD-ROM, chyba już tylko reklamacja zostaje.

damagemax

Hm… moze laser zdekalibrowany? :) wyczysc jakas plytka do czyszczenia cd, jak nie pomoze – lekko , aczkolwiek zdecydowanie potrząsnij- TYLKO bez plyty w srodku i oczywiscie wyłączone.
U mnie to pomagalo w Orionie (bleee) a i w wiwie ma szanse. W Mancie taki patent zazwyczaj działa.
Moja wiwka dziala juz 2 miesiące bez wiekszych problemów.

Neo10

w wiwie to też jak najbardziej działa ;] a jak lekkie trzachanie nie pomoze to mocniejsze napewno ;] tzn powinno ;]

micek1968

OK… właśnie wróciłem z trząchania odtwarzaczem… :)))))))
Moja HD128U filmy w DiVX puszczała ładnie a DVD zacinała co kilka minut… Jakby to było raz na film to bym machnął ręką ale co kilka minut to mnie lekko trafia…. (szczególnie jak sobie jakieś koncerty puszczam) :(

Potrząsnąłem ją dość gwałtownie… (offline,bez płyty) i jak na razie otwarza DVD juz od 20 minut i się nie zacieła… (odpukać…).
Jutro powiem czy rzeczywiście pomogło czy tylko na chwilkę…

rutra

u mnie nie pomaga, mało tego przestał wczytywać filmy z płyt DVD, raz się uda a raz nie, ale zacinanie jest częste, najgorsze jest to , że kiedyś wszystko dobrze chodziło

micek1968

a u mnie chyba jednak pomogło (nie wiem na jak długo).. od wczorja nic na razie się nie zacieło (już parę DVD puściłem)… Czy to trzeba tak trząchać okresowo gdy zacznie kaprysić czy jednorazowo i będzie OK?

Proszę czekać…