KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WiWA HD128A - Pomocy! Niewiem co robić. 6
LvL

Ściągnełem soft to DVD i go wgrałem, okazało się że dvd przestało pracować. Razem z kolegą doszliśmy do wniosku że jest to soft do modelu HD128 USB, tylko ma rozszerzenie zamienione na wiwa.080. Zaryzykowaliśmy zmiane tego rozszerzenia na wiwa.210 i wgraliśmy do jego DVD i poszło. Ja niewiem co teraz zrobić czy ktoś zna sposób na oszukanie procesora aby można było wgrać poprawny soft. DVD działa poprawnie przez kilka sekund po włączeniu a potem się blokuje. Może wystarczy jakaś zwora, lub jakim sposobem wgrać jej soft z kompa?

Zawodowiec

Jest taka stara zasada, aby nie kombinować z czymś, o czym się nie jest do końca przekonany że zadziała.

Niestety – mogę polecić tylko odesłanie do serwisu, bo choć istnieje metoda wgrania oprogramowania do każdego systemu (w końcu producent przecież jakoś to robi!), to niejednokrotnie sprzęt (i oprogramowanie) wymagany do tego przewyższa swoją ceną koszt samego odtwarzacza (a co dopiero wgrania oprogramowania przez producenta).

Pozdrawiam
AMIGAnTOMEK

Jeśli WIWA włącza się i chodzi przez parę minut to wgraj właściwy soft do swojej WIWY czyli ten: http://www.wiwa.info.pl/new/files/Wiwa%20HD128%20ver.%20210%20rev.%2011U.rar

micek1968

> AMIGAnTOMEK o 2007-01-31 20:51:16 napisał:
>
> Jeśli WIWA włącza się i chodzi przez parę minut to wgraj właściwy soft do
> swojej WIWY czyli ten:
> http://www.wiwa.info.pl/new/files/Wiwa%20HD128%20ver.%20210%20rev.%2011U.rar

OK.. a czym się rózni oprogramowanie zwykłe 210 od tego 11U co jest na stronach bo tam nic nie pisza… ktoś to testowal… i czy podczas testu w DVD jaki jest soft wypisze czy jest 210 czy 210-11U?
bo mi tylko wypisuje że 210

Neo10

nie wypisze zmiany na 11u bo 11u to w zasadzie nadal soft 210 tylko cos tam poprawili i wrzucili wersje 11u ;]

micek1968

to warto zmieniać na te 11U ? c otam jest nowego … moze dograli soft który pozwala na odczt płyt DVD bo mój tego aktualnie nie ma (jeszcze miesiac temu miał)

rutra

mozna spróbować wgrać nowy soft, niektórzy się chwalili że wgranie im pomogło, i czyta im poprawnie płyty DVD, jeśłi wtedy nie pomoże, to zostaje nam serwis, ja właśnie skorzystałem z tego i czekam z niecierpliwością na oddanie sprzętu, 3 tygodnie bez DVD wielkie męki, u mnie nowy soft nie zmienił absolutnie nic

Proszę czekać…