KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nowy soft do WIWA HD-128 jest !! 78
korbusd

Witam jakis tydzien temu napisalem do serwisu wiwy w sprawie softu do modelu HD-128 i po tygodniu oczekiwan o dziwo otrzymalem. Do tej pory w moim odtwarzaczu byl soft 080: 0202 ten ktory otzrymalem aktualizuje do wersji 080:0206 po zainstalowaniu wszystko chodzi jeszcze lepiej niz chodzilo a dodatkowo jak podswietla sie jakis plik z filmem to oprocz informacji o czasie kodeku i rozdzielczosci pojawia sie takze male okienko w ktorym odrazu widac film. Soft mozecie pobrac z tego adresu:

http://rapidshare.de/files/20255763/softv206_WIWA_HD-128.rar.html

Jesli ktos nie moze pobrac z rapidshare to tu ma link do sendspace:

http://www.sendspace.com/file/gpw54r

Oprocz pliku z softem zamiescilem tez plik tekstowy jak poprawnie zainstalowac sterowniki.U mnie zainstalowalo sie w ciagu doslownie 20 sekund. Pamietac tylko po zainstalowaniu i wyskoczeniu napisu DONE nie wyjmowac plytki tylko odrazu wylaczyc wiwe POWER i po wlaczeniu wszystko gra.

Miniekk

Pojade do jakiegoś sklepu i jak sprzedawca nie będzie widział to poskacze z Wiwką troche.
Nie chodzi oczywiście o testowanie softu w sklepie. Czytająć forum i posty o nowym sofcie dochodzę do wniosku że po wgraniu nowego oprogramowania Wiwa czyta lepiej płyty (tzn czyta jak powinna). Wcześniej wszyscy się zkarżyli że ciągle są problemy z tym. Podobnao mieliła, kręciła płytką i nic.
Napiszcie jeszcze prosze jak jest z tym stereo do 5.1 i czy ma DTS.
Dziękki

tedi90

Wgrałem widoczna poprawa jakości np. filmów konwertowanych z RM do DiVX było ok. teraz jest jeszcze lepiej ,osobiście polecam nowy soft wszystko (napisy,itp.)OK!!!

Neo10

niektore filmy nadal sa troche rozmazane tzn skladaja sie z pionowych kresek i jak szybsza akcja troche widac te kreski

a tak dla ciekawskich wrzucilem do siebie pare fotek rozebranej wiwy 128 ;] http://www.forumdvd.az.pl/

ciekawe jest ze na procku niema nawet radiatora ;]

helifes

czy w odtwarzaczu wiwy 128 przy filmach divx posiadajace czarne pasy na dole i gorze( btw przy niektorych, zajmuja one wiecej miejsca niz sam film) mozna je zmienjszyc, powiekszajac tym samym obraz z filmem? nie chodzi mi tu o zoom, ale sama rozdzielczosc filmu?

Neo10

czarne pasy sa normalne przy wiekszosci filmow w dvd/divx gdyz jest to format panoramiczny a w wiwie niema opcji rozciagania ekranu bo pewno oto ci chodzilo oraz nadal niema zooma 1,5 w divix choc wydaje mi sie ze filmy sa i tak tycke szersze (na wysokosc) niz w wiwie 238b

choc szczerze mam opcje rozciagania w tv ale to bezsensu ogladac nienaturalnie rozciagniety obraz :( wole juz normalny maly choc fakt ze nie kazdy ma tv 29cali i oglada go z 1,5 metra i czasem obraz moze byc faktycznie za maly

helifes

czy film(dvd,divx) startuje od tego samego momentu po WYLACZENIU odtwarzacza. ( nie z prądu)

Neo10

dvd tak ;] divx nie ;)

kmatu

Hej

Jak sprawdzić wersje softu ?

zkk
  • LUDZIE NIESCIąGAJCIE TEGO SOFTU ON WSZYSTKO POGARSZA TERAZ ZAMIAST PRZESUNIECIA OBRAZU W PRAWO JEST PRZESUNIęCIE OBRAZU I NAPISóW W LEWO I TO BARDZO WIDOCZNE !!!!! SPRAWDZCIE CZY CI KTORZY JUZ UAKTUALNILI MAJą OBRAZ I NAPISY NIE IDEALNIE NA śRODKU*
stelmach

dzis kupilem wiwe hd-128 w tesco – sprzedawca bez problemu sprawdzil mi ja na miejscu. wzialem kilka plyt z filmami – nawet tymi z mojej cyfrowej kamery video. wszystko chodzi super. zaraz po przyjsciu do domu uaktualnilem soft. nie widze zadnego przesuniecia !!! moze twoj telewizor jest jakis kiepski – podepnij do innego. poza tym ten 5.1 w Divixie – no poprostu miodzik — rewelka. jestem bardzo zadowolony a milem kupowac LG LH-T255sd za 599 zł. A do Wiwy podpiąłem sobie moje Creatic P580 i wszystko chula w 5.1. POLECAM !!!

helifes

czy to znaczy,że wszystkie filmy w divx odtwarzane są z dźwiękiem 5.1? i jakie efekty są?

zkk

nie polecam nowego softu przy włączeniu i wyłączeniu zooma obraz sie jakoś rozciąga na cały ekrani u dołu są zielone pasy. i przy włączaniu filmów czasem z nika tapeta i powraca do menu i jeszcze odrazu filmy w formacie 16:9 są bardziej rozciągnięte jakby byl wlączony zoom możecie mi pomóc ? :(;(;(;( pomozecie ????

na starym sofcie tak się nie dzialo

stelmach

kolego to napisz do serwisu zeby ci wyslali stary soft na skrzynke – a tak wogole to wszyscy przymykaja oko na male niedociagniecia ale ty jako jedyny narzekasz na calej lini – po co kupowales taki tani szajs? oczekujesz niewiadowomo czego za 200 zł? kup kina z prawdziwego zdarzenia za 1500-2000 to bedzie git ;). Ja jedynie moge na dzien dzisiejszy narzekac na tacke – bo jest lichota – jak mi chomik na niej stanął to myslem ze sie juz złamie :)

korbusd

Ja niestety po zainstalowania nowego softu nie zauwazylem takich problemow jak zkk.Moze to po prostu wina odtwarzacz i nalezaloby to opisac i wyslac do serwisu. A co najwazniejesze soft wrzucilem dopiero po tym jak wgralem go i popatrzylem co zdzialal na mojej wiwie wiec nikt nie robil tego w ciemno.

remek

@korbus

Na poczatku wielkie dzięki za udostępnienie tego softu v.206 na tej stronie do ściągnięcia i za przesłanie mi go mail`em.

Soft przetestowałem na wszystkich filmach (mam ich ok.340). Soft jest stabilny zarówno odtwarzając filmy w DivX,Xvid i to zarówno zakodowanych z użyciem kodeka Qpel i GMC jak również wszyskich filmów DVD na Różnych płytach (oryginalnych jak i nagrywanych takich jak Vakoss,Verbatim,Dysan,TDK,Philips,Esperanza i jeszcze jakies badziewie,które kupiłem w sklepie "Żabka").Wszędzie filmy idą idealnie,stabilnie.Płyty bardzo szybko się wczytują. Także moim zdaniem soft jest super i wart polecenia.

A co do tacki (wysuwającej się po wgraniu softu lub nie ).

Soft należy wgrać wg instrukcji a następnie wyłączyć na wyłączniku głównym a następnie wgrać soft jeszcze raz. Wówczas po drugim wgraniu softu pamięć się wyczyści i mamy świeży nowy soft i oczywiście po wgraniu softu tacka sama się otworzy.

Pozdrawiam

Remek

norbi

Zielonego pasa po nacisnieciu ZOOM mozna pozbyc sie przesuwajac film do przodu lub do tylu (strzalka w prawo lub w lewo).
Z tym ZOOMem jest cos nie tak, poniewaz jak sie przycisnie ZOOM w menu wyboru filmu i najedzie sie na dowolny film to tapeta WIWA powieksza sie i miniaturka filmu znika z prawego dolnego rogu.
ZOOM nie dziala na plikach mpg1

Mimo kilku niedociagniec to i tak jestem zadowolony z nowego softu.

tedi90

Dla wszystkich zawiedzionych i krytykujących polecam TViX – maszyna do filmów Koreańska firma DViCO zaprezentowała najnowszy model swojego sztandarowego produktu – odtwarzacza filmów TViX. Model M-3100U wyposażony jest we wbudowany dysk twardy, potrafi wygenerować obraz w rozdzielczości HD i odtwarza wszystkie najpopularniejsze formatu zapisu filmów.Urządzenia z tej serii wyposażone są we wszelkie złącza, niezbędne do podłączenia odtwarzacza do telewizora lub projektora oraz zestawu głośników. TViX M-3100U to niewielkie (183 × 138 × 75 mm) "pudełko", wyposażone w wyświetlacz LCD, pilota zdalnego sterowania oraz wbudowany dysk twardy (standardowy, 3,5"). Odtwarzacz dysponuje również złączem USB 2.0 (w ofercie firmy pojawi się też wersja z FireWire) – za jego pośrednictwem można podłączyć TViX do komputera PC i skopiować na jego dysk pliki filmowe. Na liście obsługiwanych formatów znalazły się m.in. pliki Divx i Xvid, MPG, DAT, VOB, IFO oraz ISO. Co ważne, TViX potrafi także wyświetlać napisy w formacie SMI.

Slawo10

>>> remek
a czy podwójne wgrywanie softu jest obowiązkowe, czy też można pozostać przy pierwszym wgraniu.
Tak ogólnie to jestem zadowolony, zmiany są na lepsze.
Czy obowiązkowo należy go nagrać na CDR czy nic się nie stanie jak będzie na RW
pzdr

korbusd

Ja u siebie wgralem raz ale po przeczytaniu posta remka zrobilem to ponownie roznica za pierwszym razem tacka nie wyjechala z drugim tak. A co do plyt nagraj na CD-R i nie kombinuj z CD-RW.

remek

>>>Slawo 10

Oczywiście wgranie softu dwa razy nie jest obowiązkowe,ale moim zdaniem lepiej wgrać drugi raz dla pewności(lepiej przeczyścimy pamięć odtwarzacza z poprzedniej wersji softu-widoczne to jest poprzez wysunięcie tacki po zakończeniu wgrywania softu i gdy za drugim razem wgrywamy soft to na ekranie widzimy pełny postęp wgrywania-czego nie ma za pierwszym razem).

Soft moim zdaniem najlepiej nagrywać na płyty CD-R i z mozliwie jak najmniejszą prędkością-ja nagrywałem z prędkością 8x i jest super.

Pozdrawiam

Remek

bloczek

czesc. qpilem wiwe 128 z takim o to softem: 080: 0203. czy ktos ma ten soft? bo na razie wszedzie czytam ze "stary soft" to wersja 202? nawiasem mowiac jestem zadowolony, smiga wszystko chociaz nie mam jak dzwieku 5.1 sprawdzic w divxach. no i przy kilku plytach nie czyta kilku flimow, ale cos z plytami nie gra bo komp tez mial z nimi problemy. zauwazylem tez ze przy przerabianiu napisow przy pomocy rogramu Subtitle Workshop, jesli po przerobce powstanie taki twor:

00:01:23:Czy sam pakowałeś swoje bagaże? Czy przewozisz|podarunki lub przesyłki dla kogoś, kogo nie znasz?
00:01:28:
00:01:28:Czy spuściłeś swój bagaż z oczu od chwili zapakowania?
00:01:44:
00:01:44:- Jaki jest cel pańskiej wizyty?|- Interesy.
00:01:48:
00:01:48:- Dziękuję. Witamy na St. Estephe.
00:01:52:
00:01:52:- Jaki jest cel pańskiej wizyty?
00:02:00:
00:02:00:- Czy mogę zobaczyć te cygara?|Wyluzuj…
00:02:03:
00:02:03:- Wyluzuję jak będzie po wszystkim.
00:02:05:
00:02:05:- Mógłbyś to odłożyć?
00:02:07:
00:02:07:- Joe!|- Panie Ross…!
00:02:11:
00:02:11:- Dzień dobry.|- Dzień dobry…?
00:02:13:
00:02:13:- Susan.|- Susan. Też przyleciałaś?
00:02:15:
00:02:15:- Klasą ekonomiczną. Jestem przejęta,|że firma w ogóle mnie tu wysłała.
00:02:19:
00:02:19:- Pozwól, pomogę…. Susan.
00:02:21:
00:02:21:- Och nie, panie Ross, przyrzekłam panu Kline,|że nikt inny tego nie dotknie.
00:02:24:
00:02:24:- Więc wezmę to.|- Jest pan prawdziwym harcerzem.
00:02:27:
00:02:27:- Dziękuję za komplement.|- Tak mi powiedziano gdy zaczynałam i to prawda.
00:02:30:

nie czyta takich napisów. probowalem tak dopasowac tekst z napisow.org do mojej wersji filmu. na kompie tekst sie wyswietla w wiwie nie. pewnie przez te puste "przedzialy" z tym samym czaseem wyswietlenia co nastepna wlasciwa linijka tekstu.
nie jest tez regula ze proabit nie odpowiada na maile, mi odpisali po jednym dniu. pozdr.

mattin

wszyscy pisza ze nowy soft ok cacy ale najwazniejsze !!! : czy dodał jak zapowiadano obsługe 5.1 w divx/xvid ? graja w koncu wszystkie glosniczki czy wciaz tylko 2 przednie ?? dla mnie to najwazniejsza zmiana na jaka czekalem/czekam

remek

@mattin

JEST OBSŁUGA 5.1 W DIVX I XVID.

POZDRAWIAM

REMEK

Amazon

Zachęcony postami (choć nie bez lekkiej obawy) wgrałem nowy soft i jedno jest pewne, odtwarza mi teraz filmy (z minimalnym problemem, ale jednak), których wcześniej nawet nie chiał uruchomić. Płyty szybciej się ładują, dźwięk jest jakby bardziej strawny, a obraz minimalnie polepszył się. Na minus potwierdzę, że obraz przesunął się lekko w lewo. Dla trybu 576P (Pal) ok.5-7% szerokości obrazu, zaś dla 576I (Pal) ok. 3-5% szerokości obrazu. W innych trybach (np. NTSC) nie ma tego zjawiska. Wyjść audio nie testowałęm, bo urzywam złacza optycznego. Może ktoś zauważył jeszcze jakieś ciekawostki?

zkk

> Amazon o 2006-05-16 13:11:54 napisał:
>
> Zachęcony postami (choć nie bez lekkiej obawy) wgrałem nowy soft i jedno jest
> pewne, odtwarza mi teraz filmy (z minimalnym problemem, ale jednak), których
> wcześniej nawet nie chiał uruchomić. Płyty szybciej się ładują, dźwięk
> jest jakby bardziej strawny, a obraz minimalnie polepszył się. Na minus
> potwierdzę, że obraz przesunął się lekko w lewo. Dla trybu 576P (Pal)
> ok.5-7% szerokości obrazu, zaś dla 576I (Pal) ok. 3-5% szerokości obrazu. W
> innych trybach (np. NTSC) nie ma tego zjawiska. Wyjść audio nie testowałęm,
> bo urzywam złacza optycznego. Może ktoś zauważył jeszcze jakieś
> ciekawostki?

dokładnie mam ten sam problem obraz i napisy jest przesunięty w lewo na starym sofcie miałem minimalnie w prawo ;/ myslicie ze wszystkie modele tak mają czy warto oddać go do serwisu ??

Amazon

Servis i tak nie pomoże, to wina softu. Oprogramowanie procka określa rozmiar i ustawienie obrazu. Ja mam ustawiony Pal bez progresiv i przesunięcia prawie nie widać. Zresztą, ja nie widzę róznicy w jakości obrazu z "progresiv" czy bez…

Pawel

Wgrałem soft i faktycznie co zauważyłem to że minimalnie ale szybciej wczytuje płytę i poszczególne katalogi. Podgląd filmu – fajny bajer. Przesunięcia obrazu nie zauważyłem, mam ustawiony zwykły Pal bez progresiv scana.

mattin

Amazon i Pawel – tez wgralem przed chwila ten soft 0206 i mam przesuniety cały obraz i napisy w lewo o jakies 7 cm – ustawilem se PAL w opcjach video ale gdzie wy macie ten progresive ustawienie bo nigdzie tego nie widze ? czy wy tez potwierdzacie ze doszło Wam 5.1 w divx/xvid ??

Amazon

Bez płyty w napędzie wejdź w opcje wideo. Masz tam różne rozdzielczości, przy nich jest literka P – te ustawienia są z progresiv scan. To samo można uzyskać wciskając klawisz na pilcie do zmiany trybu wideo (nie pamiętam nazwy, po prawiej koło klawiszy nawigacji). Jak naciskasz zmieniają się rodzielczości i na wyświetlkaczu widać opis – rodzielczość z literką (P -prograsiv, I – bez progresiv).
Nie wiem czy działa 5.1 po analogu, urzywam złącza optycznego.

Pawel

Ja również nie mogę nic powiedzieć na temat 5.1 w DivXach gdyż aktualnie mam podłączony zestaw 2.1, ale skoro kilka osób pisało że jest już dźwięk 5.1 w DivXach to widocznie jest :D.

AMIGAnTOMEK

Jako że zastanawiam się nad kupnem nowej WIWY mam pytanie czy nowa WIWA:
1. Ma DTS po analogu tak jak 228
2. Ma dzwięk 5.1 z Divxów (włącznie z ProLogic)
3. Odczytuje wszystkie typy napisów .txt

Neo10

1. jest dts ;]
2. ma dts2 czyli zamienia na wmiare prawdziwe 5.1 kazdy dzwiek w 2.0;]
3. nie wiem czy wszystkie ale niespotkalem sie z takimi ktore by nie dzialaly ;]

Zawodowiec

Mała poprawka.
Nie ma DTS2, tylko Dolby Prologic II :-D

WIWA HD128 posiada wbudowany system Dolby ProLogic i Dolby ProLogic II.
Ten pierwszy dekoduje dźwięk stereo (zapisany w odpowiednim standardzie Dolby) na kwadro (4.0), a ten drugi na 5.1.

Neo10

fakt rozpedzilem sie z rana z tymi dts-ami ;] chodzilo mi wlasnie o dolby prologic 2 ;]

biker

Wgrałem sofcik do nowej wiwki – fabrycznie był 80: 0202 a nowy 206 – podczas wgrywania było widać cały proces – ne wysuneła sie jednak tacka – wyłączyłem wyłącznikiem głównym i od tej pory pokazuje ze ma 80: 0206 – ale czytałe ze niektore osoby preferują ponowne wgranie – po co ? czy to konieczne – jak wyczytałem to tylko po ponownym wgraniu jest wyjazd ramki a po pierwszym nie ma .. czy na tym koniec różnic czy możę sa jakieś programowe ???

pozdrawiam

Neo10

mysle ze wgrywanie ponowne nic nie daje a tacka przy ponownym wgraniu sie wysuwa bo pewnie w 206 zaprogramowali ze ma sie wysuwac a w starym 202 tego niebylo i jak sie robilo zniego aktualizacje to sie tacka niewysuwala itp…

biker

Dzieki za odpowiedz – tak myslalem ze ponowne wgrywanie to zbedna robota …. – A czy jest moze jakis soft do Wiwki 128 – który pochodzi z innego żródła niż producent – ( i czy wnosi on coś dobrego do sprzetu)?

zkk

> biker o 2006-05-31 20:43:23 napisał:
>
> Dzieki za odpowiedz – tak myslalem ze ponowne wgrywanie to zbedna robota …. -
> A czy jest moze jakis soft do Wiwki 128 – który pochodzi z innego żródła
> niż producent – ( i czy wnosi on coś dobrego do sprzetu)?
narazie nikt jeszcze niezrobił amatorskiego softu jak w przypadku korra

biker

**A szkoda – panowie zapraszam do pracy – jak ktos wie jak sie do tego zabrac to dla czego nie poprobować !!!

konklon

śmiesznie w temacie napisałeś: że po wgraniu softu wiwa chodzi jeszcze lepiej. a to chodziła dobrze? hehehe…. .
mam nadzieję, że będzie wreszcie chodziła.

witax

a u mnie po wgraniu nowego softu mp3 bardzo dlugo sie wgrywaja i jakby to wszystko z mp3 chodzilo duzo wolniej czy to jest normalne ? gdzie moglbym dostac orginalny soft

mircoff

A ja miałem od razu nowy soft. Dziwne, bo odtwarzacz który był włączony i wystawiony w carrefourze miał soft 203 a ja mam 206.. Widocznie niktóre odtwarzacze są zakutalizowane :). Jedynym mankamentem mojej wiwki 128 jest wyświetlacz, który nie wyświetla wogóle jednej pionowej kreski :P ale to pikuś bo wcześniej zakupiłem Korra, Traka – które miały ten sam problem, ale nie czytały mi płyt CD-RW w porównaniu do wiwki 128 – rewelacja. Jestem naprawde bardzo zadowolonym użytkownikiem – wiwke mam od kilku dni jeszcze się zobaczy czy się szybko nie zepsuje :P … :) Pozdro dla wszystkich posiadaczy WiW’ek :]
A wiwkę kupiłem za jedyne 149 zł :) Naprawdę tanio!

Amazon

A zauważyliście, że po wgraniu nowego softu WIWA nie generuje testu do sprawdzenia głośników 5.1??? Ostatnio przekładałem sprzęt i chiałęm sprawdzić, a wiem że na 100% wcześniej działało. Nowy błąd w sofcie !!!!

KrzysioCz

> Amazon o 2006-06-05 16:35:58 napisał:
>
> A zauważyliście, że po wgraniu nowego softu WIWA nie generuje testu do
> sprawdzenia głośników 5.1??? Ostatnio przekładałem sprzęt i chiałęm
> sprawdzić, a wiem że na 100% wcześniej działało. Nowy błąd w sofcie !!!!

U mnie normalnie działa ,tak jak przed zmianą softu.

GAZUU

wszystko tutaj już powiedziano widzę ale mam tylko jedno pytanie, czy Wiwa posiada dekoder DTS, bo jakoś nikt na to nie odpowiedział konkretnie

Zawodowiec

Ten sprzęcik od zawsze posiadał dekodery dźwięku Dolby Digital. Sprawdzałem na posiadanej przezemnie płycie DVD "Piąty element". Radzi sobie zarówno ze ścieżką w standardzie AC3 5.1, jak i DTS. Na kożyść tego drugiego.
Zakładam, że identycznie jest dla standardu mpeg4 (kontener AVI). Wiem, że AC3 działa wyśmienicie, nie mam natomiast żadnego filmu w mpeg4 *z dźwiękiem w *DTS.
Świetnie sprawuje sie enkoder Dolby ProLogic II. Na DVD z mojego (przepraszam – zapomniałem o żonie,ale już sie poprawiam: naszego) wesela jest ścieżka dźwiękowa w standardzie PCM 2.0 *Po włożeniu jej do *Wiwy HD128 po prostu spadłem z krzesła, bo kopnął mnie dookólny dźwięk jakbym był na sali. Naprawdę dobra robota.

GAZUU

DZIĘKI ZAWODOWIEC, O TO MI WŁAŚNIE CHODZIŁO KONKRETNA ODPOWIEDŻ KTÓRA MNIE ZADOWALA.
POZDRAWIAM
ALEX

AMIGAnTOMEK

> Zawodowiec o 2006-06-09 09:03:01 napisał:
>
> Ten sprzęcik od zawsze posiadał dekodery dźwięku Dolby Digital.
> Sprawdzałem na posiadanej przezemnie płycie DVD "Piąty
> element"
. Radzi sobie zarówno ze ścieżką w standardzie AC3 5.1,
> jak i DTS. Na kożyść tego drugiego.
> Zakładam, że identycznie jest dla standardu mpeg4 (kontener
> AVI). Wiem, że AC3 działa wyśmienicie, nie mam natomiast
> żadnego filmu w mpeg4 *z dźwiękiem w *DTS.
> Świetnie sprawuje sie enkoder Dolby ProLogic II. Na DVD z
> mojego (przepraszam – zapomniałem o żonie,ale już sie poprawiam:
> naszego)
wesela jest ścieżka dźwiękowa w standardzie PCM 2.0 *Po
> włożeniu jej do *Wiwy HD128
po prostu spadłem z krzesła, bo kopnął
> mnie dookólny dźwięk jakbym był na sali. Naprawdę dobra robota.

Ok mam tylko pytanie czy masz amplituner cyfrowy czy głośniki analogowe, czyli prościej czy DTS jest po analogu czy tylko na wyjsciu cyfrowym??

Zawodowiec

Powiem wprost:
W ramach cięcia kosztów (po przeprowadzce na nowe miekanie) po prostu przepiąłem zestaw głośników aktywnych SoundBlaster z komputera do wyjść analogowych Wiwy za pomocą samodzielnie zlutowanych przejściówek CICH na mały Jack. Na dzień dzisiejszy dla mnie stosunek jakość/cena tego zestawu jest po prostu powalająco dobry.
W planach mam testy tego sprzętu na wzmacniaczu Yamaha – przy cyfrowym przesyle sygnału zaróno przy użyciu kabli koncentrycznych, jak i światłowodów, ale to po zakończeniu remontów i przeprowazek.

Pozdrawiam

rostek2

Witam,

a ja kupilem WIWA HD-128 w sobote i kilka rzeczy jest niedopracowanych – szczegoly tutaj:

http://fdb.pl/tf1939,Kupilem,WIWE,128,-,ale,mam,nienajlepsze,wrazenia!!!.html

pzdr

Rostek

Proszę czekać…