Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Judd Apatow |
7,0
|
|
Joel Kramer
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Matt Rebenkoff
(asystent)
|
||
Paul Schneider
(asystent)
|
||
Kathryn Francis Tucker
(asystent)
|
||
Susan M. Elmore
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Paula Janos
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Judd Apatow
(również) (postacie)
|
7,0
|
|
Valeria Migliassi Collins
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Jessica Bowser Fischer
(koordynator ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Judd Apatow
producent
|
7,0
|
|
Barry Mendel
producent
|
||
Clayton Townsend
producent
|
||
Paula Pell
producent wykonawczy
|
||
Lisa Goldberg
współproducent
|
||
Barrett J. Leigh
nadzorca produkcji
|
||
Michelle D. Camero
koordynator produkcji
|
||
Daniel Kepler
koordynator produkcji
|
||
Erin Sahlstrom
koordynator produkcji
|
||
Carrie A. Oyer
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Andrew Francis Fenady
kierownik produkcji
|
||
Erik Altstadt
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Timothy Attewell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan Brunner
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marc Carusiello
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joann Connolly
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Angel Cook
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jacob Depp
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Molly Ferguson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Jennings
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Jennis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Yarden Levo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chris Pluchar
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jason Sklar
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Frances Stafford
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Anthony Steinhart
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Charlotte Townsend
kierownik produkcji (asystent)
|
6,0
|
|
Alexa Velez
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Simeon Jones
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jason Suhrke
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Ray Gordon II
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Travis Siniard
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Lisa Rodgers
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Paul Rudd
Pete
|
6,9
|
|
Leslie Mann
Debbie
|
7,0
|
|
Maude Apatow
Sadie
|
7,0
|
|
Iris Apatow
Charlotte
|
||
Jason Segel
Jason
|
6,8
|
|
Annie Mumolo
Barb
|
4,0
|
|
Robert Smigel
Barry
|
5,0
|
|
Megan Fox
Desi
|
6,2
|
|
Charlyne Yi
Jodi
|
6,5
|
|
Albert Brooks
Larry
|
||
Melissa McCarthy
Catherine
|
6,3
|
|
Chris O'Dowd
Ronnie
|
||
John Lithgow
Oliver
|
7,3
|
|
Ryan Lee
Joseph
|
5,0
|
|
Phil Burke
Hokeista
|
||
Wyatt Russell
Flirtujący hokeista
|
||
Lena Dunham
Cat
|
||
Tom Yi
Nauczyciel Charlotty
|
6,0
|
|
Joanne Baron
Pani Laviati
|
||
Ava Locklear
Wendy
|
8,0
|
|
Mackenzie Aladjem
Judith
|
||
Phil Hendrie
Mężczyzna w Range Roverze
|
||
Hayley A. Danner
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sonny Benudiz
Gość w klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Craig Cole
Gość w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tiffany Connor
Pacjentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Cowen
Gość na barbecue (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandra Daubert
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lynne Alana Delaney
Niezrównoważona bywalczyni restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Didriksson
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerald Emerick
Gość na przyjęciu urodzinowym (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Chad Everhart
Bywalec klubu (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Paul Francis
Rodzic (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Blake Garrett Rosenthal
Thomas (niewymieniony w czołówce)
|
||
Enzo Gentile
Gość na barbecue (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christeon Gordon
Gość na barbecue (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katia Kieling
Gość na barbecue (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Elly Kaye
Marissa (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tara Kredel
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jessica Lee
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pedro Lopez
Szatniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chanelle Lyn
Bywalec klubu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Taylor Matijevich
Bywalec baru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert McMurrer
Bywalec klubu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katherine M. Oneill
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Kristin Quick
Szalona fanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sapphire
Bywalec klubu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Deborah Rombaut
Dziewczyna na koncercie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Schlessinger
Sąsiad z psem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael James Spall
Klient butiku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noni Tulk-Perna
Gość na barbecue (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Wayne
Ordynans (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Anthony Williams
Barman w czerwonym pokoju (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Phedon Papamichael
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
John R. Leonetti
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Goran Pavicevic
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Hans Bjerno
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Mike Thomas
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
||
J. Michael Popovich
(główna pomoc techniczna)
|
||
John D. Miller
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jake Funk
(pomoc techniczna)
|
||
Todd Geritz
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Orr
(pomoc techniczna)
|
||
Steven Serna
(pomoc techniczna)
|
||
Satoshi Yamazaki
(pomoc techniczna)
|
||
Sarah Brandes
(pomoc techniczna)
|
||
John Curran
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Duarte
(pomoc techniczna)
|
||
Jay M. Huntoon
(pomoc techniczna)
|
||
Jason Talbert
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Sterry
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jon Brion | ||
Celeste Chada
(koordynator muzyczny)
|
||
Gina Zimmitti
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Leesa Evans | ||
Annalisa Adams | ||
Nicola Clegg | ||
Joshua Coleman | ||
Michael Crow | ||
Carrie Hollinger | ||
Lizette Kilmer | ||
Unchin Lee | ||
Michelle Liu | ||
Laura Neeff | ||
Behnaz Shokouhi | ||
Alana Stone | ||
Jennifer Wolf | ||
Yen Do
(dodatkowy)
|
||
Dan Bronson
(nadzorca kostiumów)
|
||
Nancy Au
(nadzorca kostiumów)
|
||
Jessica Fasman
(nadzorca kostiumów)
|
||
Brian Bachman
(asystent)
|
||
Kayti Haugh
(asystent)
|
||
Taylor Kannett
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
David L. Bertman | ||
Jay Deuby | ||
Brent White |
7,0
|
|
Melissa Bretherton
(dodatkowy)
|
||
Paul Zucker
(dodatkowy)
|
||
Alex Hepburn
(asystent)
|
||
Kristine McPherson
(asystent)
|
||
Josh Salzberg
(asystent)
|
||
Kimberly Huston
(praktykant)
|
||
Collin Pittier
(praktykant)
|
||
Annie Johnson
(producent digital intermediate)
|
||
Rudy Lopez
(digital intermediate)
|
||
Jim Passon
(laborant-opisywacz) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Matt Chamberlain
wykonawca muzyki
|
||
Chris Eldridge
wykonawca muzyki
|
||
Suzie Katayama
wykonawca muzyki
|
||
Paul Kowert
wykonawca muzyki
|
||
Noam Pikelny
wykonawca muzyki
|
||
Chris Thile
wykonawca muzyki
|
||
Gabe Witcher
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Margie Kaklamanos
efekty specjalne makijażu
|
||
Kim Greene
główny charakteryzator
|
||
Clinton Wayne
główny charakteryzator
|
||
Erin Wooldridge
główny charakteryzator
|
||
Valli O'Reilly
charakteryzator osobisty: Leslie Mann
|
7,0
|
|
Ed French
charakteryzator osobisty: Albert Brooks
|
||
Gerald Quist
charakteryzator osobisty: Albert Brooks
|
||
Amy Lederman
charakteryzator
|
||
Joann Kozloff
charakteryzator
|
||
Beth O'Rourke
charakteryzator
|
||
Richard Redlefsen
charakteryzator
|
||
Viola Rock
charakteryzator
|
||
Linda Arnold
nadzorca stylizacji
|
||
Michael Moore
główny stylista
|
||
Rod Ortega
fryzjer osobisty: Leslie Mann
|
||
Donna J. Anderson
fryzjer
|
||
Tammy Kusian
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jefferson Sage
scenograf
|
7,0
|
|
Erin E. Riegel
scenograf (asystent)
|
||
Andrew Max Cahn
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Bradley Rubin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
6,0
|
|
Leslie Pope
dekorator wnętrz
|
||
Helen Kozora
dekorator wnętrz
|
||
James E. Tocci
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Stella Vaccaro
projektant wnętrz
|
||
Ari Jacobs
koordynator scenograficzny
|
||
Russell R. Anderson
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dave DeGaetano
koordynator konstrukcji
|
||
Sean Mannion
główny rekwizytor
|
||
Michael Glynn
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jeffry C. Voorhees
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Antonio Andraus
rekwizytor
|
||
Matthew Kern Atzenhoffer
rekwizytor
|
||
Anael Bonsorte
rekwizytor
|
||
Jack Cornelius
rekwizytor
|
||
Scott Huke
rekwizytor
|
||
David Ladish
rekwizytor
|
||
Jefferson Murff
rekwizytor
|
||
Joe Pfaltzgraf
rekwizytor
|
||
Erik Polczwartek
rekwizytor
|
||
Holly Sudduth
rekwizytor
|
||
Benton E. Tedlie
rekwizytor
|
||
Michael Vojvoda
rekwizytor
|
||
Mark Whitehead
rekwizytor
|
||
Marcel Worch
twórca rekwizytów
|
||
James Doh
scenopis obrazkowy
|
||
Joseph Musso
ilustrator
|
||
Meg Hyatt Snow
główny malarz
|
||
Bill 'Kauhane' Hoyt
malarz (rezerwowy)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marc Fishman
mikser ponownego nagrania
|
||
Adam Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Zack Howard
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Ken McLaughlin
mikser
|
||
Tim Hoagland
technik miksu
|
||
Zack Howard
technik miksu
|
||
Cindy Marty
montaż efektów dźwiękowych
|
||
George H. Anderson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Cherie Tamai
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Alex Knickerbocker
nadzorca dźwięku
|
||
Danial Shimiaei
inżynieria dźwięku
|
||
Jordan O'Neill
mastering dźwięku (technik)
|
||
Larry Kemp
montaż dialogów
|
||
James Matheny
montaż dialogów
|
||
Goro Koyama
imitator dźwięku
|
||
Andy Malcolm
imitator dźwięku
|
||
Jack Heeren
mikser imitacji
|
||
Don White
mikser imitacji
|
||
Jenna Dalla Riva
operator imitacji
|
||
Tammy Fearing
nadzorca postsynchronu
|
||
Paul Drenning
mikser postsynchronu
|
||
Nick Kray
mikser postsynchronu
|
||
Greg Steele
mikser postsynchronu
|
||
Ryan Young
mikser postsynchronu
|
||
Joe Schiff
montaż postsynchronu
|
||
Anne Couk
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
James Hyde
operator postsynchronu
|
||
Philip Rogers
operator postsynchronu
|
||
Ryan Young
operator postsynchronu
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Scott Jacobs
mikrofoniarz
|
||
Jonathan Karp
nadzorca muzyki
|
7,0
|
|
Greg Koller
mikser muzyki
|
||
Jonathan Karp
montaż muzyki
|
7,0
|
|
Mark Sheffield
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Robert Cole
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Donald Frazee
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Robert Cole
technik
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Allison Jones
dobór obsady
|
||
Peter John Kousakis
dobór obsady (asystent)
|
||
Ben Harris
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rashé Johnson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Wendy Washbrook
dodatkowy dobór obsady
|
||
Joel Kramer
koordynator kaskaderów
|
||
Colin Follenweider
kaskader dublujący: Paul Rudd
|
6,0
|
|
Mark Aaron Wagner
kaskader dublujący: Paul Rudd
|
6,0
|
|
Joe Bucaro III
kaskader dublujący: Jason Segel
|
||
Scott Leva
kaskader dublujący: Robert Smigel
|
||
Jody Millard
kaskader dublujący: Phil Hendrie
|
||
Joe Bucaro III
kaskader
|
||
Riley Harper
kaskader
|
||
Stephen W. Schriver
kaskader
|
||
Nick Stanner
kaskader
|
||
Jack Carpenter
kierowca kaskader
|
||
Wally Crowder
kierowca kaskader
|
||
Tom Elliott
kierowca kaskader
|
||
Debbie Evans
kierowca kaskader
|
||
Steve Hart
kierowca kaskader
|
||
Norman Howell
kierowca kaskader
|
||
Joel Michael Kramer
kierowca kaskader
|
||
Paul M. Lane
kierowca kaskader
|
||
Tierre Turner
kierowca kaskader
|
||
Dick Ziker
kierowca kaskader
|
||
Ed McDermott II
kierowca precyzyjny
|
||
David Luckenbach
operator steadicam
|
||
David Luckenbach
operator kamery
|
||
Tari Segal
operator kamery
|
||
Mike Thomas
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Trevor Loomis
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Heine
operator kamery (asystent)
|
||
Walrus J.U.I.C.E. Howard
operator kamery (asystent)
|
||
Martin Moody
operator kamery (asystent)
|
||
Jeff Porter
prowadzący ostrość
|
||
Chris Weigand
oświetlenie
|
||
Alejandro J. Castillo
oświetlenie
|
||
Danny Gonzalez
oświetlenie
|
||
Scott Graves
oświetlenie
|
||
Luis Moreno
oświetlenie
|
||
Francine Natale
oświetlenie
|
||
Aaron Richards
oświetlenie
|
||
Rafael E. Sánchez
oświetlenie
|
||
Greg Lopez
oświetlenie (asystent)
|
||
Scott Sprague
oświetlenie (asystent)
|
||
Anthony Mollicone
oświetlenie (główna pomoc techniczna)
|
||
Suzanne Hanover
fotosista
|
||
Jon Callesen
elektryk
|
||
Steven D. Castaneda
elektryk
|
||
Jerry Gregoricka
elektryk
|
||
Michael Lyon
elektryk
|
||
Chris Milani
elektryk
|
||
Sean Roberts
elektryk
|
||
Joel A. Ruiz
elektryk
|
||
Aaron Schulte
elektryk
|
||
Sam Wayman
elektryk
|
||
Scott M. Davids
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Edwin Rivera
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Nancy Duff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dennis Murillo
koordynator efektów wizualnych
|
||
Seth Kleinberg
producent efektów wizualnych
|
||
Karey Maltzahn
producent efektów wizualnych
|
||
Christopher Cram
efekty wizualne
|
||
Michael Frevert
efekty wizualne
|
||
Mike Frevert
efekty wizualne
|
||
Giancarlo Lari
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Adam Lima
efekty cyfrowe
|
||
Will Telford
efekty cyfrowe
|
||
Eric Bonilla
dyrektor techniczny
|
||
Choon Ming Lau
dyrektor techniczny
|
||
Michael Bogen
zecer
|
||
Joshua Bolin
zecer
|
||
Chris Chappell
zecer
|
||
Myong Choi
zecer
|
||
Adam Lima
zecer
|
||
Martin Kanshige
artysta matowy
|
||
Shaun Comly
oświetlenie cyfrowe
|
||
Joshua D. Thatcher
inżynier oprogramowania
|
||
Adrian DeLude
kolorysta
|
||
Stefan Sonnenfeld
kolorysta
|
||
Boyd Wilson
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Hodge Grigsby
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Justin Harrold
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jun C. Lin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
K.C. Schrimpl
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jim Small
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Miguel Tapia
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jacob M. Torres
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jennifer Asaro
księgowy produkcji
|
||
Missy Eustermann
księgowy postprodukcji
|
||
Sean Becker
księgowy
|
||
Julie Bernards
księgowy
|
||
Christopher Ciketic
księgowy (asystent)
|
||
Lindsey Hennig
księgowy (asystent)
|
||
Albertina Kelley
księgowy (asystent)
|
||
Diana P. Mejia
księgowy (asystent)
|
||
Blake Nabavi
sekretariat produkcji
|
||
Frédéric North
pilot helikoptera
|
||
Danny Teeson
choreograf
|
||
Robert Scott Schweitzer
treser zwierząt
|
||
Matthew L. Sobel
dubler: Jason Segel
|
||
Jamie Owen
dubler: Megan Fox
|
||
Ryan Babbs
dubler
|
||
Joe Cucuiat
dubler
|
||
Evan Green
dubler
|
||
Brigid O'Connell
dubler
|
||
April Wahlin
dubler
|
||
Jay Scully
konsultant (gra aktorska)
|
||
Susie Schelling
konsultant (medyczny)
|
||
Andy Lewis
konsultant (dentystyczny)
|
||
William Fortier
konsultant (rower)
|
||
Thomas J. Larsen
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Sullivan
księgowy (digital intermediate) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikhil Jassawalla
konsultant (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…