Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
James Ponsoldt | ||
Nicolas Harvard
(asystent)
|
||
Rico Savage
(asystent)
|
||
Stephenie Galvan
(asystent)
|
||
Michael Seabolt
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Patrick Miller
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Susan Burke | ||
James Ponsoldt | ||
Producenci | Ocena | |
Jennifer Cochis
producent
|
||
Jonathan Schwartz
producent
|
||
Andrea Sperling
producent
|
||
Alishe Beardeaux
współproducent
|
||
Stephanie Meurer
współproducent
|
||
Stephen A. Ricci
współproducent
|
||
Elise Salomon
współproducent
|
||
J.M. Logan
nadzorca postprodukcji
|
||
Tracy Shao
nadzorca produkcji
|
||
Matt Anderson
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mary Elizabeth Winstead
Kate Hannah
|
7,4
|
|
Aaron Paul
Charlie Hannah
|
7,1
|
|
Octavia Spencer
Jenny
|
6,3
|
|
Nick Offerman
Dave Davies
|
6,0
|
|
Megan Mullally
Barnes, dyrektorka
|
||
Mary Kay Place
Rochelle
|
||
Kyle Gallner
Owen Hannah
|
6,0
|
|
Bree Turner
Freda
|
||
Mackenzie Davis
Millie
|
6,9
|
|
Patti Allison
Rocky
|
||
Richmond Arquette
Arlo
|
||
Natalie Dreyfuss
Amber
|
7,0
|
|
Anjini Taneja Azhar
Winnie
|
6,0
|
|
Susan Burke
Cora
|
||
Danilo Di Julio
Jimmy
|
||
Aileen Davila
Hillary
|
||
Brad Carter
Felix
|
7,0
|
|
Carol Avery
Lily
|
||
Kelly Ebsary
Shana
|
||
Silas Agape Garcia
Ramon
|
||
Murray Gershenz
Ted
|
||
David Grammer
Junior
|
||
Ron Lynch
Chuck
|
||
DJ Supa Crispy
DJ Supa Crispy
|
||
Jane Noltemeyer
Susan
|
||
Rene Rivera
Rico
|
||
Daniel Jay Salmen
Donovan
|
||
Elise Salomon
Tina
|
||
Wilson Schwartz
Toby
|
||
Barrett Shuler
Greg
|
||
Haley Brooke Walker
Isabel
|
||
Marc Abbink
Stały klient baru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gabriel Aslan
Uczeń w klasie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tobias Datum | ||
Daniel Lynn
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Luca Del Puppo
(główna pomoc techniczna)
|
||
Aleks Abad
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Andy Cabic | ||
Eric D. Johnson | ||
Kostiumy | Ocena | |
Diaz | ||
Candace Andrews
(garderoba) (asystent)
|
||
Sarah Fleming
(nadzorca garderoby) (dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Suzanne Spangler | ||
Uri Katoni
(asystent)
|
||
Christine Park
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Claudia Navarro
główny stylista
|
||
Dania Simental
główny charakteryzator
|
||
Michele Dawn Sweeney
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Linda Sena
scenograf
|
||
Sarah M. Pott
dyrektor artystyczny
|
||
Steve Ochoa
główny rekwizytor
|
||
Sean Freeland
rekwizytor
|
||
Adam Kedis
rekwizytor
|
||
Mando Lopez
rekwizytor
|
||
Sean Grimes
główny konstruktor dekoracji
|
||
Samantha Stauber
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ryan Collins
mikser ponownego nagrania
|
||
Ryan Collins
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Amber Conroy
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Casey Genton
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dennis Grzesik
mikser (dodatkowy)
|
||
Bill Jenkins
mikser
|
||
Kris Manning
mikrofoniarz
|
||
Greg Mauer
mikser imitacji
|
||
Rick Owens
imitator dźwięku
|
||
Tiffany Anders
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Avy Kaufman
dobór obsady
|
||
John Medlen
koordynator kaskaderów
|
||
Nathan J. Harris
oświetlenie (asystent)
|
||
Devon Hoff-Weekes
kamerzysta (asystent)
|
||
Bryant Lemelle
kamerzysta (asystent)
|
||
Daniel Lynn
oświetlenie
|
||
Oana Marian
fotosista
|
||
Lawrence Montemayor
kamerzysta (asystent)
|
||
Eric Tolzmann
elektryk
|
||
Emily Zenk
kamerzysta (asystent)
|
||
Eve Streger
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jenny Trinh
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Goracy
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leeba Zakharov
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…